Spider-Man: Daleko od domu 6.9

Peter Parker wraz z klasą udaje się na wycieczkę po Europie. Wkrótce musi założyć kostium Spider-Mana i uchronić świat przed zagładą.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Jon Watts 4.0
George Cottle (reżyser drugiej ekipy) -
Tom Brewster (asystent) -
Grant Butler (asystent) -
Annie Hitchcock (asystent) -
Danni Lizaitis (asystent) -
Eloise Loach (asystent) -
Josh Robertson (asystent) -
Riley Flanagan (asystent) -
Jack Fontaine (asystent) -
Martin Hladik (asystent) -
Douglas Plasse (asystent) -
Miki Vargas (asystent) (Hiszpania) -
Franco Basaglia (asystent) (Włochy) -
Chiara Frosi (asystent) (Włochy) -
James J. Reid (asystent) (druga ekipa) -
Samuel Andrew Smith (asystent) (druga ekipa) -
Tom White (asystent) (druga ekipa) -
Jeff Okabayashi (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Ben Lanning (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Europa) (niewymieniony w czołówce) -
Scenariusz
Średnia
Chris McKenna 6.0
Erik Sommers 6.0
Steve Ditko
(komiks)
9.0
Stan Lee
(komiks)
10.0
Producenci
Średnia
Kevin Feige
producent
10.0
Amy Pascal
producent
-
Victoria Alonso
producent wykonawczy
9.0
Avi Arad
producent wykonawczy
8.0
Louis D'Esposito
producent wykonawczy
7.0
Thomas M. Hammel producent wykonawczy -
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
Matt Tolmach producent wykonawczy -
Eric Hauserman Carroll producent wykonawczy -
David Minkowski współproducent (Czechy) -
Matthew Stillman współproducent (Czechy) -
Elena Zokas kierownik produkcji -
Filippo Baldasso kierownik produkcji (Włochy) -
Alessandro Minisola kierownik produkcji (Włochy) -
Gianluca Passone kierownik produkcji (Włochy) -
Silvie Janculová kierownik produkcji (Czechy) -
Michael Kriaris kierownik produkcji (Nowy Jork) -
Lex Jorgen kierownik produkcji (asystent) -
Dan Kuska kierownik produkcji (asystent) -
Danielle Daly nadzorca postprodukcji -
Jennifer Teves nadzorca produkcji -
Jason Tamez nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Karl McMillan nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia) (Europa) -
Kelly Lee nadzorca produkcji (druga ekipa) -
Jim Velasco koordynator postprodukcji -
Claudia Cimmino koordynator produkcji -
Stefania Antonini koordynator produkcji -
Kelli Parsons koordynator produkcji (Los Angeles) -
Brianna Hoskins koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Shana Bah koordynator produkcji (asystent) -
Angel Villarías Jr. koordynator produkcji (Hiszpania) -
Ben Kozel koordynator produkcji (asystent) -
Luke Paul Martin koordynator produkcji (asystent) -
Jessie Ng koordynator produkcji (asystent) (Nowy Jork) -
Kendra Rasmussen koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Athena Sammy koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Aktorzy
Średnia
Tom Holland
Peter Parker / Spider-Man
6.7
Samuel L. Jackson
Nick Fury
8.1
Jake Gyllenhaal
Mysterio / Quentin Beck
7.9
Zendaya
MJ
6.4
Marisa Tomei
May Parker
7.4
Jacob Batalon
Ned Leeds
4.7
Jon Favreau
Happy Hogan
7.1
Tony Revolori
Flash Thompson
4.7
Angourie Rice
Betty Brant
7.8
Remy Hii
Brad Davis
5.0
Martin Starr
Panie Harrington
6.0
J.B. Smoove
Pan Bell
6.0
Jorge Lendeborg Jr.
Jason Ionello
-
Cobie Smulders
Maria Hill
6.5
Numan Acar
Dimitri
6.0
Zach Barack Zach -
Zoha Rahman Zoha -
Yasmin Mwanza Yasmin -
Joshua Sinclair-Evans Josh -
Tyler Luke Cunningham Tyler -
Sebastian Viveros Sebastian -
Toni Garrn
Krawcowa
-
Peter Billingsley
William Ginter Riva
-
Clare Dunne Victoria -
Nicholas Gleaves
Guterman
7.0
Claire Rushbrook
Janice
-
J.K. Simmons
J. Jonah Jameson
7.1
Dawn Michelle King E.D.I.T.H. -
Jeroen van Koningsbrugge Holenderski chuligan piłkarski -
Michael de Roos Holenderski chuligan piłkarski -
Jan-Paul Buijs Holenderski chuligan piłkarski -
Sergio Pierattini Wenecki dmuchacz szkła -
Brian Law Reporter w Queens -
Anjana Vasan Reporterka w Queens -
Evelyn Mok Reporterka w Queens -
Tatiana Lunardon Włoska reporterka wiadomości telewizyjnych -
Giada Benedetti Włoska celniczka -
Lukáš Bech
Pomocny Holender
-
Alessandro Giuggioli Włoski sprzedawca uliczny -
Petr Opava Śpiewak operowy -
Giuseppe Andriolo Karykaturzysta -
Pat Kiernan
Pat Kiernan
-
Shari Abdul Reporterka w liceum (niewymieniony w czołówce) -
Maria Alexandrova Turystka w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Kristen Alminta Policjantka (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Angel Uczeń Midtown High School (niewymieniony w czołówce) -
Peter Arpesella
Pilot samolotu (niewymieniony w czołówce)
-
Sitara Attaie Holenderka (niewymieniony w czołówce) -
Peter Bankole Mob Boss (niewymieniony w czołówce) -
Blair Barnette Reporterka w Queens (niewymieniony w czołówce) -
Tuwaine Barrett Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Anna Benamati Właścicielka sklepu w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Pierre Bergman Sprzedawca ryb w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Avondre E.D. Beverley Uczeń szkoły średniej (niewymieniony w czołówce) -
Bruno Bilotta
Mob Boss (niewymieniony w czołówce)
-
Sharon Blynn Soren (niewymieniony w czołówce) -
Luigi Boccanfuso Włoski budowniczy w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Paolo Braghetto Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Dante Brattelli Uczeń szkoły średniej (niewymieniony w czołówce) -
Jeff Bridges
Obadiah Stane (zdjęcia archiwalne) (niewymieniony w czołówce)
7.9
Graham Burton Pieszy w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Ken Byrd Klient poczty (niewymieniony w czołówce) -
Sokol Cahani Mob Boss (niewymieniony w czołówce) -
Gianni Calchetti Właściciel stoiska rybnego w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Eric Patrick Cameron Uczeń Midtown High School (niewymieniony w czołówce) -
Darren Lee Campbell Członek ekipy Victorii (niewymieniony w czołówce) -
Hélène Cardona
Austriacka turystka (niewymieniony w czołówce)
-
Dian Cathal Amerykańska reporterka (niewymieniony w czołówce) -
Jake Cerny
Podróżny na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
-
Komal Charania Studentka z mikrofonem / Uczennica szkoły średniej (niewymieniony w czołówce) -
Daphne Cheung Urzędnik paszportowy (niewymieniony w czołówce) -
Sam Chuck Uczeń szkoły średniej (niewymieniony w czołówce) -
Shafali Rani Chung Turystka w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Al Clark Pasażer Cowboy Plane (niewymieniony w czołówce) -
Victoria Coburn Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Sean Coleman Student pierwszego roku (niewymieniony w czołówce) -
Tiziana Coste Mieszkaniec Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Daigneault Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Jaylen Davis Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Peter Dawson Turysta w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Leonys Delossantos Facet gapiący się na Spider-Mana (niewymieniony w czołówce) -
Kristianne-Kaith Domingo Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Dunkelberger Kurier (niewymieniony w czołówce) -
Charlie Rhea Esquér Ocalały z Meksyku (niewymieniony w czołówce) -
Ria Fend Turystka w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Ferroz Fernandez Turysta w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Frattini Mieszkaniec Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Massi Furlan
Stewardesa (niewymieniony w czołówce)
-
Cynthia Garbutt Uczestniczka imprezy charytatywnej (niewymieniony w czołówce) -
Thomas Goodridge Turysta w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Sonia Goswami Turystka (niewymieniony w czołówce) -
Jake Hanson Tata na dachu (niewymieniony w czołówce) -
Nicholle Hembra Uratowany londyńczyk (niewymieniony w czołówce) -
Michael Hennessy Gość hotelowy (niewymieniony w czołówce) -
Meagan Holder
Ładna turystka (niewymieniony w czołówce)
3.0
Patrick Holly Imprezowicz (niewymieniony w czołówce) -
Ruth Horrocks Turystka (niewymieniony w czołówce) -
Chris Hyacinthe Kichający przewodnik wycieczki (niewymieniony w czołówce) -
Michael Iacono
Dziecko na lotnisku (niewymieniony w czołówce)
-
Roman Ibragimov Klient baru (niewymieniony w czołówce) -
Theo Ip Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Timothy Christian Jansen Uczeń szkoły średniej (niewymieniony w czołówce) -
Daham Kandanarrachchi Pieszy w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Keon Kendrick Steward (niewymieniony w czołówce) -
Camille Kinloch Uczennica Midtown High School (niewymieniony w czołówce) -
Hannah Kurczeski Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Géraldine Lamarre Strażnik ruchu drogowego (niewymieniony w czołówce) -
Jimena Larraguivel Meksykańska wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Rich Lawton Dziennikarz (niewymieniony w czołówce) -
Kath Leroy Czeska tancerka tradycyjna (niewymieniony w czołówce) -
Gavin Lee Lewis Mieszkaniec Londynu (niewymieniony w czołówce) -
Faith Logan
Uczennica szkoły średniej (niewymieniony w czołówce)
6.0
Joseph Long
Mob Boss (niewymieniony w czołówce)
-
Tyrone Love
Gość weselny w Wenecji (niewymieniony w czołówce)
6.0
Tony Mardon Mieszkaniec Londynu (niewymieniony w czołówce) -
Antonín Masek Goniec hotelowy (niewymieniony w czołówce) -
Aristou Meehan Włoski chłopiec (niewymieniony w czołówce) -
Ben Mendelsohn
Talos (niewymieniony w czołówce)
6.7
Bradley Wj Miller Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Samantha Mishinski
Studentka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Anthony Molinari
Facet w tłumie (niewymieniony w czołówce)
7.5
Julia Mollin Grająca na flecie (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Mozzi Mieszkaniec Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Brendan Murphy Policjant (niewymieniony w czołówce) -
Amanda Musso Gorąca dziewczyna podczas karnawału (niewymieniony w czołówce) -
Emily Ng
Turystka w Wenecji (niewymieniony w czołówce)
6.0
Daniel Olson Czech (niewymieniony w czołówce) -
Vincent Paolicelli Koszykarz (niewymieniony w czołówce) -
Karen Parks Uczestniczka imprezy charytatywnej (niewymieniony w czołówce) -
Hiten Patel Pracownik British Station (niewymieniony w czołówce) -
Clay Pel-is Turysta w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Luigi Petrazzuolo Gondolier (niewymieniony w czołówce) -
Aleksandrs Petukhovs Pieszy w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Annie Pisapia Podróżna (niewymieniony w czołówce) -
Martin Polak Czeski podróżny (niewymieniony w czołówce) -
Jivan Xander Ramesh Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Mike Ray Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Sofia Renee Uczennica szkoły średniej (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Rennis Taksówkarz (niewymieniony w czołówce) -
Cailan Robinson Członek ekipy Victorii (niewymieniony w czołówce) -
Emmanuel Rodriguez Podróżny na lotnisku (niewymieniony w czołówce) -
Ray Rosario Agent TSA (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Ryves Tata zabierający dzieci (niewymieniony w czołówce) -
Monae Samone Uczennica Midtown High School (niewymieniony w czołówce) -
Susanne Schraps Mieszkanka Berlina (niewymieniony w czołówce) -
Alessandro Sciarra Krzyczące dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Karen-J Sear Amerykańska turystka (niewymieniony w czołówce) -
Ilya Tank Shilov Turystka w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Tina Simmons
Niemiecka kierowniczka (niewymieniony w czołówce)
6.0
Davina Sitaram Turystka w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Joakim Skarli Turysta w Londynie (niewymieniony w czołówce) -
Paul Slim Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Emily Tebbutt Turystka w Wenecji (niewymieniony w czołówce) -
Oskar Ulvestad Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Lesdy Vanessa Turystka (niewymieniony w czołówce) -
Jessica VanOss Studentka (niewymieniony w czołówce) -
Joe David Walters Właściciel lombardu (niewymieniony w czołówce) -
Jo Wheatley Uzbrojona agentka ochrony (niewymieniony w czołówce) -
Dale Wilder Niemiecki pracownik biurowy (niewymieniony w czołówce) -
Rocco Wu Klasowy kolega Petera (niewymieniony w czołówce) -
Jakub Gawlik Peter Parker / Spider-Man (polski dubbing) 6.0
Grzegorz Małecki
Mysterio / Quentin Beck (polski dubbing)
7.2
Wiktoria Wolańska
Michelle (polski dubbing)
6.0
Sebastian Perdek Ned Leeds (polski dubbing) -
Weronika Humaj
Betty Brant (polski dubbing)
-
Michał Piela
Happy Hogan (polski dubbing)
7.5
Kinga Ilgner
May Parker (polski dubbing)
6.7
Krzysztof Stelmaszyk
Nick Fury (polski dubbing)
7.4
Anna Dereszowska
Maria Hill (polski dubbing)
6.3
Oskar Hamerski Pan Harrington (polski dubbing) -
Józef Pawłowski
Flash Thompson (polski dubbing)
6.0
Modest Ruciński
Pan Dell (polski dubbing)
5.0
Agnieszka Fajlhauer
E.D.I.T.H. (polski dubbing)
6.0
Damian Kulec Brad Davis (polski dubbing) -
Krzysztof Dracz
William (polski dubbing)
7.0
Piotr Piksa Jason Macendale (polski dubbing) -
Mariusz Bonaszewski
Tony Stark (polski dubbing)
7.1
Karolina Bacia (polski dubbing) -
Hanna Chojnacka
(polski dubbing)
-
Joanna Derengowska (polski dubbing) -
Katarzyna Domalewska (polski dubbing) -
Zofia Domalik
(polski dubbing)
-
Agata Góral (polski dubbing) -
Magdalena Herman-Urbańska (polski dubbing) -
Julia Kołakowska-Bytner (polski dubbing) -
Beata Łuczak
(polski dubbing)
-
Agnieszka Warchulska
(polski dubbing)
6.8
Anna Wodzyńska
(polski dubbing)
6.0
Maksymilian Bogumił (polski dubbing) 5.5
Robert Czebotar
(polski dubbing)
7.0
Piotr Grabowski
(polski dubbing)
7.7
Karol Jankiewicz (polski dubbing) -
Robert Jarociński
(polski dubbing)
6.0
Norbert Kaczorowski (polski dubbing) 10.0
Michał Konarski
(polski dubbing)
-
Mateusz Kwiecień (polski dubbing) -
Aleksandar Milicevic
(polski dubbing)
-
Karol Osentowski (polski dubbing) -
Wojciech Paszkowski
(polski dubbing)
7.4
Kamil Pruban
(polski dubbing)
6.3
Miłogost Reczek
(polski dubbing)
7.0
Aleksander Sosiński (polski dubbing) -
Zbigniew Suszyński
(polski dubbing)
8.3
Adam Szyszkowski
(polski dubbing)
6.0
Bartosz Wesołowski
(polski dubbing)
6.0
Zdjęcia
Średnia
Matthew J. Lloyd -
Matthew Santo (kierownik zdjęć) (Nowy Jork) -
Carlos De Carvalho (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Eddie Flores (główna pomoc techniczna) -
Ricky Loncaric (główna pomoc techniczna) -
Tommaso Mele (główna pomoc techniczna) -
Robert Stile (główna pomoc techniczna) -
Alfonso Lujan Jr. (główna pomoc techniczna) (Hiszpania) -
Charles Crivier (główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Simon Muir (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Doriano Forti (pomoc techniczna) -
Daigoro Vitello (pomoc techniczna) -
Mike Morales (pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Christopher Crivier (pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) -
Kompozytorzy
Średnia
Michael Giacchino 8.0
Kostiumy
Średnia
Anna B. Sheppard 8.0
Max Brennan -
Helen Felstead -
Sarah Ferdinando -
Susanna Fyson -
Eleanor Gibson -
Christian Goddard -
Esther Himer -
Stephen Kill -
Alice Kornicki -
Susan MacKenzie -
Callum Martin -
Claire Mitchell -
Emma O'Connor -
Thom Ravnholdt -
Jonathan Richards -
Stacey Clare Richards -
Jec Smith -
Hannah Smith -
Barbara Sweryda -
Mike Lutz (dodatkowe zdjęcia) -
Anthony Drewett (Tom Holland) -
Jules Hindess (asystent) -
Nina Jagersbacher (asystent) -
Peter Paul (asystent) -
Jane Gooday (asystent) -
Marina Ray (asystent) (Los Angeles) -
Meghan Corea (asystent) (Nowy Jork) -
Aris Bordo (dodatkowy) -
Christie Levy (dodatkowy) (Nowy Jork) -
Michael Mooney (współprojektant kostiumów) -
Daryl Bristow (nadzorca kostiumów) -
Graham Churchyard (nadzorca kostiumów) -
Charlotte Van der Haer Richardson (garderoba) -
Montaż
Średnia
Leigh Folsom Boyd 6.0
Dan Lebental 7.0
Carlos M. Castillón (asystent) -
Jess Jansen (asystent) -
Laurence Johnson (asystent) -
Daniel Kepler (asystent) -
Dawn Michelle King (asystent) -
Thomas Lane (asystent) -
Craig W. Smith (asystent) -
Anna Sweeney (asystent) -
Montrice White (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Sabrina Wilson efekty specjalne makijażu -
Paula Price główny charakteryzator -
Donald Mowat charakteryzator osobisty: Jake Gyllenhaal -
Jake Garber charakteryzator osobisty: Samuel L. Jackson -
Rachael Speke charakteryzator osobisty: Tom Holland -
Rose Crocker charakteryzator -
Rona Skuodas charakteryzator -
Tamsin Dorling Barbosa charakteryzator -
Giorgio Galliero charakteryzator -
Roseanna Larner charakteryzator -
Rachel Lennon charakteryzator -
Daniel McGraw charakteryzator -
Madlen Mierzwiak charakteryzator -
Nicola Pope charakteryzator -
Adrian Rigby charakteryzator -
Vasilios Tanis charakteryzator -
Helen Tucker charakteryzator -
Nadine Moseley charakteryzator -
Chloë Pyne charakteryzator -
Frances Darvell White charakteryzator -
Jo Barrass-Short charakteryzator -
Paula Price główny stylista -
Cydney Cornell fryzjer osobisty: Marisa Tomei -
Rachael Speke fryzjer osobisty: Tom Holland -
Linda Eisenhamerova fryzjer (Praga) -
Tamsin Dorling Barbosa fryzjer -
Giorgio Galliero fryzjer -
Roseanna Larner fryzjer -
Madlen Mierzwiak fryzjer -
Kristen Saia fryzjer -
Helen Tucker fryzjer -
Nadine Moseley fryzjer -
Chloë Pyne fryzjer -
Frances Darvell White fryzjer -
Jo Barrass-Short fryzjer -
Rose Crocker fryzjer -
Carlton Coleman efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Consuelo Vitturi fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Claude Paré scenograf 7.0
Paula Gonzalez Abad scenograf (asystent) -
Grant Armstrong dyrektor artystyczny nadzorujący 7.0
Jann K. Engel dyrektor artystyczny nadzorujący (dodatkowe zdjęcia) -
Nigel Evans dyrektor artystyczny 7.0
Joe Howard dyrektor artystyczny -
Gary Jopling dyrektor artystyczny -
Matthew Kerly dyrektor artystyczny -
James Lewis dyrektor artystyczny 7.0
Renate Nicolaisen dyrektor artystyczny -
Charley Beal dyrektor artystyczny -
Livia Borgognoni dyrektor artystyczny -
Jiri Matura dyrektor artystyczny -
Joanne Ridler dyrektor artystyczny -
Oliver Benson dyrektor artystyczny (asystent) -
Will Newton dyrektor artystyczny (asystent) -
Chris Peters dyrektor artystyczny (asystent) -
Brunella De Cola dyrektor artystyczny (asystent) -
Diem Hoang dyrektor artystyczny (asystent) -
Kate Suzanne Hunter dyrektor artystyczny (asystent) -
Karl J. Martin projektant wnętrz -
Robert Broadfoot projektant wnętrz -
Tina Jones dekorator wnętrz -
Markéta Bočková dekorator wnętrz (asystent) -
Kimberley Fahey dekorator wnętrz (asystent) -
Emily Lewis dekorator wnętrz (asystent) -
Hannah Gawthorpe dekorator wnętrz (asystent) -
Colin H. Fraser główny architekt -
Petr Mazura główny konstruktor dekoracji -
Mirko von Berner konstruktor dekoracji -
Tom Lewis koordynator konstrukcji (asystent) -
Alexander Jay Hutchings modelarz -
Dan Engle modelarz -
Theofano Pitsillidou modelarz -
Helen Koutas projektant graficzny -
Jools Faiers projektant graficzny -
Mimi Violette projektant graficzny -
Lisa Williams projektant graficzny -
Graham Wyn Jones scenopis obrazkowy -
Aaron Sowd scenopis obrazkowy -
John Puglisi scenopis obrazkowy 8.0
Brian Murray scenopis obrazkowy -
David Krentz scenopis obrazkowy -
Todd Harris scenopis obrazkowy -
Monty Granito scenopis obrazkowy -
Keith Weir scenopis obrazkowy -
Nick Pelham scenopis obrazkowy -
Thomas A. Nelson scenopis obrazkowy -
Phil Langone scenopis obrazkowy -
Laurent Ben-Mimoun ilustrator -
Tani Kunitake ilustrator -
Graeme Purdy główny rekwizytor -
Rodrigo Busto główny rekwizytor (Hiszpania) -
Daniel Boxer główny rekwizytor (Nowy Jork) -
Tommy Janulis główny rekwizytor (druga ekipa) (Nowy Jork) -
Timothy J. Scanlin Jr. główny rekwizytor (asystent) (Nowy Jork) -
Nick Milner główny rekwizytor (asystent) -
Eliot Levin główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Toby Browne rekwizytor -
Andrew Tyler Free rekwizytor -
Shane Garner rekwizytor -
Christopher Waugh rekwizytor -
Nico Barnes rekwizytor -
Thomas DeLuca rekwizytor -
Davide Ferrarese rekwizytor -
George Knowles rekwizytor -
Richard MacMillan rekwizytor -
Robert Castillo
rekwizytor
7.0
Gianluca Piola rekwizytor (Włochy) -
Carter Stanislaw rekwizytor (Nowy Jork) -
Devin Recalde rekwizytor (dodatkowy) -
Andrew Guyett malarz -
Rohan Harris malarz -
Matteo Bertelli malarz (Włochy) -
Nick Lawrence stolarz -
Alan Neighbour stolarz -
Josh O'Neill stolarz -
Ian Taylor stolarz -
Adam Goodall zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Chris Diebold projektant dźwięku -
Andy Sisul projektant dźwięku -
Steven Ticknor projektant dźwięku -
Tony Lamberti
nadzorujący montaż dźwięku
7.0
Casey Genton montaż efektów dźwiękowych -
Dan Kenyon montaż efektów dźwiękowych -
Ken McGill montaż efektów dźwiękowych -
Tony Lamberti
mikser ponownego nagrania
7.0
Kevin O'Connell mikser ponownego nagrania -
Rick Owens imitator dźwięku -
Gary A. Hecker nadzorca imitacji -
Alec Rubay nadzorca imitacji -
Kyle Rochlin mikser imitacji -
Mario De Socio operator postsynchronu -
Dicken Berglund mikser postsynchronu -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Miloš Stojanović mikser postsynchronu -
James Morioka montaż dialogów -
Martin Svojger mikrofoniarz -
Roman Rigo okablowanie -
Chris Munro mikser -
Petr Čechák mikser -
Sean Byrnes mikser (Los Angeles) -
Lee Orloff mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Lloyd Dudley mikser (druga ekipa) -
Andrew Sissons mikser (druga ekipa) -
Hanna Tailleur dźwięk (asystent) -
Christy Illius mikser (druga ekipa) (dodatkowy) (Nowy Jork) -
Tom Wilkin dźwięk (asystent) -
Steve Finn dźwięk (asystent) -
Tom Harrison dźwięk (asystent) -
Cei Frampton dźwięk (asystent) (druga ekipa) -
Dave Jordan nadzorca muzyki -
Tanya Noel Hill montaż muzyki -
Anele Onyekwere montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Andy Williams nadzorca efektów specjalnych 8.0
Kevin Bitters nadzorca efektów specjalnych 7.0
Rob Heggie nadzorca efektów specjalnych 5.0
Pasquale Catalano nadzorca efektów specjalnych (Włochy) -
Roy K. Cancino nadzorca efektów specjalnych (dodatkowe zdjęcia) (Los Angeles) 7.0
Conrad V. Brink Jr. koordynator efektów specjalnych (Nowy Jork) 8.0
Kenneth Cassar pirotechnik -
Genevieve Bevan-John pirotechnik -
Dagan Jurd pirotechnik -
Adrian Nica pirotechnik -
Simon Rafferty efekty specjalne -
Katie Gabriel efekty specjalne 6.0
Aj McPherson efekty specjalne -
Nick Finlayson technik -
Norman Baillie technik -
John Delaney technik -
Roman Holub technik -
Pete Kelley technik -
Arlo Markantonatos technik -
Julio Navarro technik -
Adrian Nica technik -
Miroslav Precechtel technik -
Simon Quinn technik -
Michael Rudnik technik -
Luke Rutter technik -
Marc Tantin technik (dodatkowe zdjęcia) -
Pozostała Ekipa
Średnia
Sarah Finn
dobór obsady
-
Jina Jay dobór obsady (Wielka Brytania) -
Maya Kvetny dobór obsady (Czechy) -
Eliza Heslop dobór obsady (asystent) (Wieka Brytania) -
Molly Doyle dobór obsady (asystent) -
Georgia Fleury Reynolds dobór obsady (asystent) -
Alex Cody dodatkowy dobór obsady -
Jason B. Stamey dodatkowy dobór obsady -
Arron Cuthbertson dodatkowy dobór obsady -
Shannon Avalos dodatkowy dobór obsady -
Olivia Brittain dodatkowy dobór obsady (Wielka Brytania) -
Brad Bittner dodatkowy dobór obsady (dodatkowe zdjęcia) -
George Cottle koordynator kaskaderów -
Stefano Maria Mioni
koordynator kaskaderów (Włochy)
-
Dan Brown
koordynator kaskaderów (dodatkowe zdjęcia)
6.0
Jaroslav Peterka koordynator kaskaderów (asystent) -
Brycen Counts
koordynator kaskaderów (asystent)
6.0
Marlow Warrington-Mattei
koordynator walk
-
James Cox kaskader dublujący: Jake Gyllenhaal -
James Harris kaskader dublujący: Jake Gyllenhaal -
Timothy Eulich kaskader dublujący: Jake Gyllenhaal (dodatkowe zdjęcia) -
Luke Scott kaskader dublujący: Tom Holland -
Greg Townley kaskader dublujący: Tom Holland -
Imogen Leaver kaskader dublujący: Zendaya -
Aja Frary kaskader dublujący: Zendaya (dodatkowe zdjęcia) -
Luciano Bacheta kaskader dublujący: Samuel L Jackson -
Luke Gomes kaskader dublujący: Tony Revolori -
Richard Verran Townsend kaskader dublujący: Jon Faverau -
Dean Bailey
kierowca
-
Jared Burke
kierowca
-
Martin Semerád kierowca -
John Street kierowca -
Leo Woodruff kierowca -
Gavin Barnes kaskader -
Adam Collins kaskader -
Liam Coote
kaskader
-
Jon Slayer kaskader -
Laura Swift kaskader -
Paola Altobelli kaskader -
James Apps kaskader -
Nina Armstrong kaskader -
Gary Arthurs
kaskader
-
Paul Bailey kaskader -
Russell Balogh
kaskader
6.0
Chris Barnes
kaskader
-
Adam Basil kaskader -
Walter S. Bernard kaskader -
Nitasha Bhambree kaskader -
Jan Brichcin Jr. kaskader -
Marek Brichcin kaskader -
Matous Brichcin
kaskader
-
Andrew Burford kaskader -
Liam Carey kaskader -
Elisabeth P. Carpenter kaskader -
Massimiliano Catasta
kaskader
-
Jason Curle kaskader -
Andrius Davidenas kaskader -
Tim Davies kaskader -
Alessandro Xavier De Silva kaskader -
Ray De-Haan
kaskader
6.0
Hakeem Dickson Jr. kaskader -
Elizabeth Donker Curtius kaskader -
Michaela Dvorska kaskader -
James Embree
kaskader
-
Shane Geraghty
kaskader
-
Dan Euston kaskader -
Rachael Evelyn kaskader -
Marie Fink
kaskader
-
Rocco Maria Franco kaskader -
David Garrick
kaskader
-
Anthony Genova kaskader -
Maria Gnecchi kaskader -
David R. Grant kaskader -
Dan Griffiths kaskader -
Richard Hall kaskader -
Nadia Hansell kaskader -
Gabriella Harman kaskader -
Maria Hippolyte kaskader -
Dan Hirst
kaskader
-
Anthony Hoang kaskader -
Tien Hoang kaskader -
Al Holland kaskader -
Niahlah Hope kaskader -
Octavia Hopwood kaskader -
Jacob Hugghins kaskader -
Nazar Hul kaskader -
Terry Jackson
kaskader
-
Jonny James
kaskader
-
Amy Johnston
kaskader
10.0
Ellie Keighley kaskader -
Keone Kim kaskader -
Jess King
kaskader
-
Ingrid Kleinig kaskader -
Cristian Knight kaskader -
Bogdan Kumshatsky kaskader -
Tony Lazzara kaskader -
Andy Lister kaskader -
Sarah Lochlan kaskader -
Donovan Louie kaskader -
Christina Low kaskader -
Paul Lowe kaskader -
María Jesús Lucas kaskader -
Joshua Luttrell kaskader -
Adrian McGaw
kaskader
-
Nikita Mitchell kaskader -
Julia Mollin kaskader -
Theo Morton kaskader -
Steven Mullins kaskader -
Andrei Nazarenko kaskader -
David Newton kaskader -
Catherine Peck kaskader -
Christopher Place
kaskader
-
Tilly Powell kaskader -
Jade Quon
kaskader
6.0
Luci Romberg
kaskader
-
Tracey Ruggiero
kaskader
-
Tomas Rydval kaskader -
Walter Siccardi kaskader -
Derrick Simmons
kaskader
-
Anna Stephenson kaskader -
Adam Smith kaskader -
Jamie Stanley kaskader -
Rocky Taylor kaskader -
Roy Taylor kaskader -
Rick English
kaskader
-
Massimiliano Ubaldi kaskader 6.0
Edward Upcott kaskader -
Vittorio Verdirosi kaskader -
Chris Waite kaskader -
Joe Watts kaskader -
Bryan Thompson
kaskader (dodatkowe zdjęcia)
6.0
Cassie Lee Minick kaskader (dodatkowe zdjęcia) -
Antal Kalik
kaskader (dodatkowe zdjęcia)
-
Chris Grabher
kaskader (dodatkowe zdjęcia)
-
Simon Rhee
kaskader (dodatkowy)
6.0
James Payton
Jon Favreau / dubler: Jake Gyllenhaal
-
Keith Woulard dubler: Samuel L. Jackson -
Freddy Parkington dubler: Tom Holland -
Shane Hibbard dubler: Tom Holland -
Paul Puzzella dubler -
Chima Mgbemere dubler -
John Delaney dubler -
Amy Irvine dubler -
Ghadir Mounib dubler -
Nicholas St. Clair główny animator -
Julius Kwan główny animator -
James King główny animator -
Stewart Alves animator -
Benjamin Cheong animator -
Steven Clibborn-Dyer animator -
Andre Coelho animator -
Romain Digonnet animator -
David Gimenez animator -
David Herfindahl animator -
Chien-Chia Huang animator -
Nathan Jones animator -
Jubey Jose animator -
Kemal Kemal animator -
Wesley Mandell animator -
Alvaro Martin animator -
Andrew McCartney animator -
Anthony McGrath animator -
Sianoosh Nasiriziba animator -
Zac Overcash animator -
Joakim Riedinger animator -
Erica Robinson animator -
Bora Sahin animator -
Sarp Serter animator -
Richard Smith animator -
Alejandro Solorzano animator -
Hiroya Sonoda animator -
Stephanie Tomoana animator -
Blair Walters-McNaughton animator -
James R. Ward animator -
Josh Wood animator -
Xin Zhao animator -
Jonathan Baker animator -
Justin Brunett animator -
Magnolia Ku Lea animator -
Tatsuyuki Shimada animator -
Jake Rosenblatt operator steadicam -
Pete Cavaciuti operator steadicam -
Dana Morris operator steadicam (dodatkowe zdjęcia) -
Andrea Arnone operator kamery -
Pete Cavaciuti operator kamery -
Rodrigo Gutierrez operator kamery -
Richard Philpott operator kamery -
Quinn McMillan operator kamery (Nowy Jork) -
Dana Morris operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
Libor Brůha kamerzysta (asystent) -
Samuel Butt kamerzysta (asystent) -
Bob Becchio kamerzysta (asystent) -
Matteo Bolzonello kamerzysta (asystent) -
Dj Carroll kamerzysta (asystent) -
Davide Ceccato kamerzysta (asystent) -
David Churchyard kamerzysta (asystent) -
Jan Ciboch kamerzysta (asystent) -
Bennett Clarke kamerzysta (asystent) -
Woody Gregson kamerzysta (asystent) -
Karel Himmer kamerzysta (asystent) -
Matthew Montalto kamerzysta (asystent) -
David Penfold kamerzysta (asystent) -
Toni Sheppard kamerzysta (asystent) -
Ryan Taggart kamerzysta (asystent) -
Tom Taylor kamerzysta (asystent) -
Jiri Vopelka kamerzysta (asystent) -
Nicolas De Luigi kamerzysta (asystent) (Włochy) -
Simona De Lullo kamerzysta (asystent) (Włochy) -
Francesco Pera kamerzysta (asystent) (Włochy) -
Jorge Del Toro kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
Keitt kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
Jonathan Dec kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Erik Kandefer kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Sacha Jones kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Ben Howlett kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Jack Sands kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Paul Wheeldon kamerzysta (asystent) (druga ekipa) -
Ondrej Kos kamerzysta (asystent) (druga ekipa) (Praga) -
Dwight Campbell oświetlenie -
Annabelle Nutt oświetlenie -
Bobby Willis oświetlenie -
Alan Martin oświetlenie -
Stefano Marino oświetlenie (Włochy) -
Matt Ardine oświetlenie (dodatkowe zdjęcia) -
Jonathan Spencer oświetlenie (druga ekipa) -
Jeff Webster oświetlenie (druga ekipa) (dodatkowe zdjęcia) -
Rudy Lamur elektryk -
Neil Ashton elektryk -
Jacopo Baretton elektryk -
Enrico Bortignon elektryk -
Matteo Caocci elektryk -
James Clemo elektryk -
William Sheffield elektryk -
Tanzeel Kayani
elektryk
-
Terry Robb elektryk -
Steven Skinner elektryk -
Andrea Abate elektryk (Włochy) -
Alessandro Bertucci elektryk (Włochy) -
Bradley C. Ferm elektryk (Los Angeles) -
Edwin Kim elektryk (Los Angeles) -
George Jenkins elektryk (druga ekipa) -
Antti Janhunen elektryk (druga ekipa) -
Greg Probert elektryk (druga ekipa) -
Oliver Whickman elektryk (druga ekipa) -
Kevin Baker fotosista -
Jay Maidment fotosista -
Petr Stuna fotosista -
JoJo Whilden
fotosista
-
Giles Dumper pilot helikoptera -
Miguel Pariente księgowy produkcji -
Bernardo Galli księgowy produkcji (Włochy) -
John Weber księgowy -
Michal Engrth księgowy (Czechy) -
Erin Morris księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Geoffrey Ross księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Carmela Caruso księgowy (asystent) -
Rosie Burn księgowy (asystent) -
George Conry księgowy (asystent) -
Zoheb Hassan księgowy (asystent) -
Daniel Cusa Bayuk Karmeniani księgowy (asystent) -
Andrea Mendez księgowy (asystent) -
Timothy O'Malley księgowy (asystent) (Nowy Jork) -
Matthew Rignanese księgowy (asystent) (Nowy Jork) -
Miguel Giron Becker księgowy (asystent) (Praga) -
Matthew Miskell księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Brian N. Bentley dyrektor techniczny -
Romain Besnard dyrektor techniczny -
Andrew Browne dyrektor techniczny -
Anthony Chappina dyrektor techniczny -
Johnson Chuang dyrektor techniczny -
Marc-André Coulombe dyrektor techniczny -
Oscar Dahlén dyrektor techniczny -
Aaron Dennis dyrektor techniczny -
Nacho Doctor dyrektor techniczny -
Marq Faulkner dyrektor techniczny -
Tristam Gieni dyrektor techniczny -
Mike Gilbert dyrektor techniczny -
Kristin Goedicke dyrektor techniczny -
Luke Gray dyrektor techniczny -
Mikhail Gubkin dyrektor techniczny -
Gina Guerrero dyrektor techniczny -
Thomas Haley-Hermiz dyrektor techniczny -
Nicholas Hampshire dyrektor techniczny -
Matthew Hanger dyrektor techniczny -
Moritz Hausler dyrektor techniczny -
Koen Hofmeester dyrektor techniczny -
Amir Honarmand dyrektor techniczny -
Naoki Kato dyrektor techniczny -
Andrew Kennedy dyrektor techniczny -
Dávid Lantos dyrektor techniczny -
Claire Lawrence-Slater dyrektor techniczny -
Eric D Legare dyrektor techniczny -
Nick van Diem dyrektor techniczny -
Yonghow Vong dyrektor techniczny -
Wanqi Lyu dyrektor techniczny -
Michael Löffler dyrektor techniczny -
Filippo Maccari dyrektor techniczny -
Arnaud Machtou dyrektor techniczny -
Brandon Martin dyrektor techniczny -
Mathew Monro dyrektor techniczny -
Anastasia Pirchio dyrektor techniczny -
Justin Porter dyrektor techniczny -
Carlota Primo dyrektor techniczny -
Geoffrey Reynaud dyrektor techniczny -
Joshua Robertson dyrektor techniczny -
Karl Rogovin dyrektor techniczny -
Xavier Roig dyrektor techniczny -
Marcos Romero dyrektor techniczny -
Andrea Rosa dyrektor techniczny -
Nathan Rusch dyrektor techniczny -
Tarkan Sarim dyrektor techniczny -
Nicolas Sauval dyrektor techniczny -
Guy Schuleman dyrektor techniczny -
Thanapoom Siripopungul dyrektor techniczny -
Hantong Tang dyrektor techniczny -
Lucy Wisada dyrektor techniczny (asystent) -
Miles Shacklady dyrektor techniczny (asystent) -
Bart Karon dyrektor techniczny (asystent) -
Timothy Bond koordynator cyfrowy -
Eunice Taylor koordynator cyfrowy -
Sheldon Neill koordynator cyfrowy -
Vani Rakesh koordynator cyfrowy -
Jaymes Ruffin koordynator cyfrowy -
Ioan Boieriu nadzorca grafiki komputerowej -
Alexandre Cancado nadzorca grafiki komputerowej -
Stephen Ellis nadzorca grafiki komputerowej -
Les Foor nadzorca grafiki komputerowej -
Larry Weiss nadzorca grafiki komputerowej -
Joseph Pepper nadzorca grafiki komputerowej -
Andrew Zink nadzorca grafiki komputerowej -
Branan Sarveswaran grafik komputerowy -
Maxx Okazaki grafik komputerowy -
Jaesung Oh kierownik produkcji efektów wizualnych -
Shauna Bryan producent wykonawczy efektów wizualnych -
Ann Podlozny producent wykonawczy efektów wizualnych -
Samantha Rocca producent wykonawczy efektów wizualnych -
Lisa Spence producent efektów wizualnych -
Tara Conley producent efektów wizualnych -
Adam Pere producent efektów wizualnych -
Michael Perdew producent efektów wizualnych -
Cyndi Ochs producent efektów wizualnych -
Claudia Lecaros producent efektów wizualnych -
Paul Driver producent efektów wizualnych -
Sharon Das producent efektów wizualnych (asystent) -
Caterina Massuras producent efektów wizualnych (asystent) (Włochy) -
Valeria Andino koordynator efektów wizualnych -
Greg DiGiacomo koordynator efektów wizualnych -
Rachel Elfassy-Bitoun koordynator efektów wizualnych -
David Entin koordynator efektów wizualnych -
Joan Fang koordynator efektów wizualnych -
Katie Hoyt koordynator efektów wizualnych -
Signy Johannesdottir koordynator efektów wizualnych -
Gareth Kanter koordynator efektów wizualnych -
Louisa Hoi-Tung Leung koordynator efektów wizualnych -
Alicia Lowndes koordynator efektów wizualnych -
Christopher Thellas koordynator efektów wizualnych -
Vivaswan Venkat koordynator efektów wizualnych -
Jimmie MacDonald koordynator efektów wizualnych -
Dennis Murillo koordynator efektów wizualnych -
Nick Purrier koordynator efektów wizualnych -
Chloe Soares koordynator efektów wizualnych -
Fabrizio Weiss koordynator efektów wizualnych (Włochy) -
Georgia Benjamin koordynator efektów wizualnych (asystent) -
Doug Appleton nadzorca efektów wizualnych -
Theodore Bialek nadzorca efektów wizualnych -
Simon Corbaux nadzorca efektów wizualnych -
Yoshi DeHerrera nadzorca efektów wizualnych -
Julian Foddy nadzorca efektów wizualnych -
Jörn Großhans nadzorca efektów wizualnych -
Julius Lechner nadzorca efektów wizualnych -
Alexis Wajsbrot nadzorca efektów wizualnych -
Hamish Schumacher nadzorca efektów wizualnych -
Brendan Seals nadzorca efektów wizualnych -
Janek Sirrs nadzorca efektów wizualnych -
Kevin Souls nadzorca efektów wizualnych -
Jesse James Chisholm nadzorca efektów wizualnych (druga ekipa) -
Jared Simeth nadzorca efektów wizualnych (dodatkowy) -
Marc D. Rienzo nadzorca efektów wizualnych (asystent) -
Adam Balentine nadzorca komponowania -
John Brubaker nadzorca komponowania -
Daniel Elophe nadzorca komponowania -
Denis Scolan nadzorca komponowania -
Mark Yfantidis tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej -
Dominic Martin tworzący w technologii cyfrowej -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Charlie Habanananda tworzący w technologii cyfrowej -
Benjamin Flynn tworzący w technologii cyfrowej -
Yu Ying Chien montaż efektów wizualnych -
Nick Dacey montaż efektów wizualnych -
Bryce Gardiner montaż efektów wizualnych -
Bethany Harvey montaż efektów wizualnych -
Martin Sandahl montaż efektów wizualnych -
Anik Seguin montaż efektów wizualnych -
Stefan Schneider modelarz cyfrowy -
David Vidal Pedroza efekty wizualne -
Manidhar Areti efekty wizualne -
Tommy Barry efekty wizualne -
Sara Bold efekty wizualne -
Rebecca Bogert efekty wizualne -
Florian Boury efekty wizualne -
Jake Bush efekty wizualne -
Soomin Chon efekty wizualne -
Nick Damico efekty wizualne -
Marianne Del Rosario efekty wizualne -
Fabrizio Fioretti efekty wizualne -
David Fonti efekty wizualne -
Haji Gadirov efekty wizualne -
Raphaël Gadot efekty wizualne -
Jim Hagarty efekty wizualne -
Jubey Jose efekty wizualne -
Kristian Kebbe efekty wizualne -
Damien Kessler efekty wizualne -
Mala Lal efekty wizualne -
Chia-Chun Lin efekty wizualne -
Dipak Tarpara efekty wizualne -
Kulapong Vaiyamugamuygul efekty wizualne -
Thomas Maier efekty wizualne -
Tim Marinov efekty wizualne -
Reuben Montgomery efekty wizualne -
Scott Morgan efekty wizualne -
Balaji Muppalla efekty wizualne -
Hee-Chel Nam efekty wizualne -
Pete C. Newbauer efekty wizualne -
Kieran Ogden-Brunell efekty wizualne -
Evan Peignet efekty wizualne -
Michael Petty efekty wizualne -
Lewis Pickston efekty wizualne -
Kevin Pinga efekty wizualne -
James Pyper efekty wizualne -
Mnandi Ridley efekty wizualne -
David Schulz efekty wizualne -
Doug Spilatro efekty wizualne -
Ryley Swan efekty wizualne -
Jason Wong efekty wizualne -
Hayley Adams układ graficzny -
Paul Ashall układ graficzny -
Jayden Beveridge układ graficzny -
Josh Dagg układ graficzny -
Oliver Hearsey układ graficzny -
Rosie Keane układ graficzny -
Abbie Kennedy układ graficzny -
Rafael Martins układ graficzny -
Andy Mulligan układ graficzny -
Harshal Patil układ graficzny -
Robby Wong układ graficzny -
Cameron Smither główny zecer -
Eddie Porter główny zecer -
Amanda Pamela główny zecer -
Mauricio Valderrama
główny zecer
-
Will Towle główny zecer -
Mateusz Krzastek główny zecer -
Azra Alkan
zecer
-
Juan Alonso zecer -
Tor Andreassen zecer -
Ndosi Anyabwile zecer -
Alexy Auffeves zecer -
Bryan Bartlett zecer -
Tiffany Nichole Bromley zecer -
Ismael Camarillo zecer -
Jordan Catracchia zecer -
Yashvhanth Chandrasekaran zecer -
Belinda Chen zecer -
Marcin Charlicki zecer -
Amy Davis zecer -
Caroline Delgado zecer -
Peter Dudley zecer -
Daniel Duwe zecer -
Kade Eckstein zecer -
Richard Fox zecer -
Tomohiko Fukuda zecer -
Liam Gare zecer -
Hongfei Geng zecer -
John Gresko zecer -
Marie-Ève Gélinas zecer -
Brian Hanable zecer -
Heiðrún Tinna Haraldsdóttir zecer -
Yisong Jin zecer -
Alberto Landeros zecer -
Fredrik Larsson zecer -
Brian Thomason zecer -
Tim Tobin zecer -
John Toth zecer -
Alejandro Vela-Castro zecer -
Kristofer Whitford zecer -
Michael Walton zecer -
Shane Christopher Wicklund zecer -
Jona Maluck zecer -
Marco Masotti zecer -
Meherzad Minbattiwala zecer -
Priyank Murarka zecer -
Matteo Olivieri-Dancey zecer -
Zofie Olsson zecer -
Daniel J. Pastor zecer -
Andrea Peverelli zecer -
Andrea Piersanti zecer -
Andrew Pinson zecer -
James Rose zecer -
David Schott zecer -
Ivan Sorgente zecer -
Cameron Sorgi zecer -
Alan Stucchi zecer -
Ryan Wieber zecer -
Tobias Wiesner zecer -
Christian Wood zecer -
Goran Cipar kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Europa) (niewymieniony w czołówce) -
Mario Delić operator kamery (dodatkowe zdjęcia) (Europa) (niewymieniony w czołówce) -
Derrick Peters kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Europa) (niewymieniony w czołówce) -
Mario Vargović kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Europa) (niewymieniony w czołówce) -
Mihail Yanakiev kamerzysta (asystent) (dodatkowe zdjęcia) (Europa) (niewymieniony w czołówce) -
Alexander Liam Taylor kamerzysta (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Roman Bugrov efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Grant Henderson efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Ben Hicks efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Nick Lyons efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Lorenzo Miglietta efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Sam Munnings efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Ashley Pay efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Riess Shafique efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Simon Carr nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Sean Feeley dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Thomas Scott Holland koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Hetal Jain producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Francesco Lupo dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Ben Margerison koordynator efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Tom McLoughlin producent efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Andrew Popplestone nadzorca efektów wizualnych (niewymieniony w czołówce) -
Tonya Strantzi dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -