Pierwsze pocałunki 1991-1995

Premiers baisers

Serial skupia się na licealistce Justine Girard, jej perypetiach w domu i przygodach w szkole, w których uczestniczą jej rodzina, przyjaciele, znajomi i rówieśnicy.

Reżyseria
,

Odcinki zobacz wszystkie 318 odcinki

Sezony

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

W serialu będziemy śledzić przygody miłosne Justine Girard, uczennicy szkoły średniej, i jej otoczenia: jej chłopaka Jerome'a, jej najlepszej przyjaciółki Annette, jej przyjaciół François i Luca, jej „rywalki” Isabelle, jej rodziców – Marie i Rogera – i jej starszej siostry Helen. Nieco później pojawią się nowe postaci, Deborah, Suzy i Suzon, a paczka ta będzie rosła wraz z kolejną kuzynką Joëlem, Virginie, Odile, Bernardem, Geraldine, Aristide, Anthonym, Jeanem-François, Danielem i innymi, nie wspominając już o narodzinach Chloé, najmłodszej z rodziny Girardów. ZSGifMan

Gatunek
Komedia

Szczegóły

Premiera
1991-12-23 (świat)
Wytwórnia
AB Productions
TF1
Kraj produkcji
Francja
Czas trwania
odc.: 26 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Powiązane filmy Zobacz wszystkie 4 powiązane

Komentarze 2

ZSGifMan 2018-12-20 8

Serial skupia się na licealistce Justine Girard, jej perypetiach w domu i przygodach w szkole, w których uczestniczą jej rodzina, przyjaciele, znajomi i rówieśnicy.

W serialu będziemy śledzić przygody miłosne Justine Girard, uczennicy szkoły średniej i jej otoczenia: jej chłopaka Jerome’a, jej najlepszej przyjaciółki Annette, jej przyjaciół Françoisa i Luca, jej "rywalki" Isabelle’i, jej rodziców Marie i Rogera i jej starszej siostry Helen. Nieco później pojawią się nowe postaci: Deborah, Suzy i Suzon, a paczka ta będzie rosła wraz z kolejną kuzynką Joelem Virginie’ą, Odile’ą, Bernardem, Geraldine’ą, Aristide’ą, Anthonym, Jean-Françoisem, Danielem i innymi, nie wspominając już o narodzinach Chloe, najmłodszej z rodziny Girardów.

ZSGifMan 2018-06-29 8

Pamiętam, że wracałem czym prędzej do domu, aby na starym Rubinie w moim pokoju z wypiekami na twarzy i uśmiechem od ucha do ucha oglądać ten serialik.
Ach, to piękne czasy były . . .

Leciało częściej niż raz w tygodniu i na pewno był we czwartki, jak w inne dni już niezbyt pamiętam.

Współtworzą