To my 6.3

Czteroosobowa rodzina wyjeżdża do swojego domku nad plażą, by spędzić wakacje wspólnie ze swoimi znajomymi. Na miejscu okazuje się, że nie będzie to tak udany urlop jak sobie zakładali, ponieważ odwiedzają ich nieproszeni goście, którzy wprowadzą totalny chaos swoją obecnością.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 7

jacks 7

Poprawne kino, jednak daleko mu do Get Out. Zbyt wiele pytań bez odpowiedzi. Zakończenie przewidziałem po paru minutach. Akcenty komediowe zupełnie niepotrzebnie "rozluźniały" klimat. A miało być tak pięknie… 7/10.

sowa

Nie jest to horror a tak niby kategoryzowany, nazwałbym go lekkim thrillerem, ale fajnie się ogląda bo scenariusz inny niz nawiedzony dom czy inne diabelstwo, polecam choć ciężko ocenić ten film parę zaskakujących momentów, operatorka i aktorstwo wysokie 7/10

i_darek1x 4

Tytuły jakie powinien mieć ten film to :Nożyczki lub Podmianka ? Sceneria fajna ,kilka scen dosyć interesujących . Ale tak ogólnie to nic innego jak ble,ble,ble … Ogólnie czarno to widzę ;)

ArucardPL 7

Chwali się dbałość o szczegóły, aktorstwo, muzykę i zabawy foreshadowingiem. Szkoda tylko, że większość zdarzeń była dosyć przewidywalna, w tym zakończenie.

movieLover

Tragedia! Nie polecam.