To: Rozdział 2 6.8

Mija 27 lat od strasznych wydarzeń, do których doszło w miasteczku Derry. Bohaterowie ponownie wracają w rodzinne stron, po tym jak otrzymują telefon z przerażającą informacją.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

Darth_Artur 4

Słabiutko w porównaniu z jedynką.

Największym problemem jest to, że z horroru jakim była jedynka film zamienił się w przeciętnego blockbustera. Jest masa nic nie wnoszących scen akcji i masa niepotrzebnych efektów. Nie ma w tym filmie żadnej kreatywności, po prostu efekty i akcja ida na ilość. Scenariusz na poziomie rodzinnych filmów z The Rockiem, zrobiony tak, żeby miał trafić do jak najszerszej publiczności. Przez efekty specjalne najbardziej ucierpiała "straszność" filmu, bo każda, albolutnie każda scena która miała widza przestraszyć jest zrobiona w użyciem średniego CGI. Nie ma własciwie żadnych efektów praktycznych, nie ma budowania napięcia tym czego nie widać, nie ma atmosfery strachu. Są tylko koślawe potworki, które może przestrasza dziecko, ale u dorosłego wywołają raczej uśmiech. Ogólnie film lepiej sie sprawdza jako komedia niż horror.

Druga sprawa – grupa dzieciaków walczcych z morderczym klaunem w latach 80tych ma swój unikatowy klimat. Grupa dorosłych walcząca z morderczym klaunem w latach współczesnych już nie za bardzo.

lukas403 5

Jak dla mnie, zbyt wiele elementów humorystycznych. Pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu.

pajki_filmaniak 8

ach super horror może ciut gorszy od 1-nki ale ta część ma ten klimat grozy polecam warto iść do kina