Men in Black: International 5.4

Men in Black zawsze chronili Ziemię przed szumowinami z innych planet. Tym razem zmierzą się z największym globalnym zagrożeniem w historii – w ich organizacji jest… wtyczka.

Obsada

Reżyseria
Średnia
F. Gary Gray 8.0
Wade Eastwood
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Achraf Aalami (asystent) -
Jamie Graham (asystent) -
Mark Johnstone (asystent) -
David Keadell (asystent) -
Teresa Orlando (asystent) -
Marlon Beyer Rieger (asystent) -
Lisa C. Satriano (asystent) -
Barney Shakespeare (asystent) -
Brittany Smith (asystent) -
Noureddine Aberdine (asystent) (Maroko) -
Mohamed Aghroud (asystent) (Maroko) -
Mohammed Hamza Regragui (asystent) (Maroko) -
Mounir Zaoui (asystent) (Maroko) -
Josy Capkun (asystent) (Nowy Jork) -
Edoardo Petti (asystent) (Włochy) -
Dan Channing Williams (druga ekipa) (asystent) -
Max Hatfield (druga ekipa) (asystent) -
Andrew Heard (druga ekipa) (asystent) -
Phoebe Vale Markham (druga ekipa) (asystent) -
Tom Mulberge (druga ekipa) (asystent) -
Siggy Stone (druga ekipa) (asystent) -
Med Ali Souissi (druga ekipa) (asystent) (Maroko) -
Mehdi Souissi (druga ekipa) (asystent) (Maroko) -
Teariki Leonard (druga ekipa) (asystent) (dodatkowy) -
Francesco Lorenzano (asystent) -
Jacob Wood (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Matt Holloway 6.0
Art Marcum 6.0
Lowell Cunningham (komiks) 9.0
Producenci
Średnia
Laurie MacDonald
producent
5.0
Walter F. Parkes producent -
Barry Sonnenfeld
producent wykonawczy
7.5
Steven Spielberg
producent wykonawczy
8.3
Karim Debbagh producent liniowy (Maroko) -
Erik Paoletti producent liniowy (Włochy) -
Michael Sharp współproducent -
Andrea Alunni kierownik produkcji -
Majid Aoulad Abdellah kierownik produkcji -
Michael Sharp kierownik produkcji -
Filippo Conti kierownik produkcji (Włochy) -
Michael Kriaris kierownik produkcji (Nowy Jork) -
Danny Gulliver kierownik produkcji (druga ekipa) -
Seloua El Gouni koordynator produkcji (Maroko) -
Stuart Ewen koordynator produkcji (druga ekipa) -
Emma Hazell koordynator produkcji -
Craig Jamieson koordynator produkcji (asystent) -
Alessandro Ruggeri koordynator produkcji (Włochy) -
Riyoko Tanaka producent wykonawczy -
E. Bennett Walsh producent wykonawczy -
David Beaubaire producent wykonawczy -
Howard Chen producent wykonawczy -
Edward Cheng producent wykonawczy -
Deven LeTendre współproducent -
Vinay Gautam kierownik produkcji -
Carl Hampe nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Hillary Hendler koordynator postprodukcji -
Chance Tanner kierownik produkcji -
Brooke Lowery koordynator postprodukcji -
Kate Kelly koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Pamela Joyce nadzorca produkcji -
Sami Sands koordynator produkcji (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Chris Hemsworth
Agent H
7.2
Tessa Thompson
Agent M
6.1
Kumail Nanjiani
Pawny (głos)
4.0
Rebecca Ferguson
Riza
7.3
Rafe Spall
Agent C
6.0
Emma Thompson
Agent O
7.5
Liam Neeson
Agent Wysoki T
8.2
Larry Bourgeois Bliźniak z innej planety -
Laurent Bourgeois Bliźniak z innej planety -
Kayvan Novak
Bassam / Nasr / Vungus
-
Spencer Wilding
Luca Brasi
7.0
Marcy Harriell
Matka Molly
-
Inny Clemons
Ojciec Molly
-
Mandeiya Flory Młoda Molly -
Aaron Serotsky Facet w czerni -
Matthew Bates Agent FBI -
Sartaj Garewal Oficer rekrutujący CIA -
Stephen Wight
Mężczyzna
5.0
Brian Silliman Taksówkarz -
John Sousa Jimmy, obcy z innej planety -
Jeff Kim Główny agent M.I.B. -
Michael Adams Główny przesłuchujący M.I.B. -
Mike Capozzola Weteran M.I.B. -
Annie Burkin Nerlene -
Andrew Greenough Freddie, obcy z innej planety -
Natasha Culzac
Kelnerka w nocnym klubie
5.0
David Hartley Agent kryminalny M.I.B. -
Paul Brennen Szef z innej planety -
Ania Sowinski
Obca / Żona szefa
-
Stefan Kalipha Sprzedawca w sklepie z antykami -
Daniel Scott-Smith Barman w nocnym klubie -
Vince Pirillo Strażnik M.I.B. -
Kaya Brown-Hallam Klientka nocnego klubu -
Beau Fowler Klient nocnego klubu -
Lukas DiSparrow Klient nocnego klubu -
Andy Beckwith
Gracz w Viper Room
7.0
Rom Blanco Chłopak na wieży Eiffla -
Aistė Diržiūtė
Dziewczyna na wieży Eiffla
-
Anatole Taubman
Francuski sprzedawca
7.0
Sorel Johnson Nerwowy technik kryminalistyczny -
Paul Smith Charlie, właściciel -
Tim Blaney Mops Frank (głos) -
Thom Fountain Człowiek robak (głos) -
Drew Massey Człowiek robak (głos) -
Davina Sitaram Bywalczyni nocnego klubu (niewymieniony w czołówce) -
Nasir Jama Młody agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Viktorija Faith Kosmitka meduza (niewymieniony w czołówce) -
Penelope Kapudija Przechodzące dziecko (niewymieniony w czołówce) -
Ruth Horrocks Agentka M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Bern Collaço
Naukowiec M.I.B. (niewymieniony w czołówce)
Joakim Skarli Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Elle Black
Tańcząca kosmitka (niewymieniony w czołówce)
-
Michel Alexandre Gonzalez Kosmita mątwa (niewymieniony w czołówce) -
Hiten Patel Technik komputerowy (niewymieniony w czołówce) -
Dimitri 'Vegas' Thivaios
Kosmita pod przykrywką (niewymieniony w czołówce)
-
J.J. Abrams
Kosmita na ekranie telewizora (niewymieniony w czołówce)
7.2
Luigi Boccanfuso Rogi (niewymieniony w czołówce) -
Rene Costa Człowiek kosmita (niewymieniony w czołówce) -
Tiago Martins Bywalec nocnego klubu (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Alvarado
Ojciec Molly (niewymieniony w czołówce)
-
John Kamau Człowiek kosmita (niewymieniony w czołówce) -
Stephen Samson
Agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce)
-
Ken Byrd Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Holly
Wykidajło (niewymieniony w czołówce)
-
Luke Elkins Kosmita imigrant (niewymieniony w czołówce) -
David Guinan-Browne Starszy brytyjski agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Jaada Lawrence Green Tancerka (niewymieniony w czołówce) -
Alexis Larrue Kosmita z pomarańczową głową (niewymieniony w czołówce) -
Katherine Rose Hall Agentka M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Clay Pel-is Kosmita z oczami robaka (niewymieniony w czołówce) -
Tony Holness Agent (niewymieniony w czołówce) -
Omar Alboukharey Naukowiec M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Michael Burhan Agent (niewymieniony w czołówce) -
Paul Slim Agent w toalecie (niewymieniony w czołówce) -
Wong Charlie Kosmita imigrant (niewymieniony w czołówce) -
David Decio
Agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce)
-
Amor Evans
Klubowiczka / Zielona kosmitka (niewymieniony w czołówce)
-
Joellee Evans Klubowiczka (niewymieniony w czołówce) -
Mark Falvo
Agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce)
-
James Galvin Agent M25 (niewymieniony w czołówce) -
Kateryna Globa Agentka M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Donald Glover
Kosmita na ekranie telewizora (niewymieniony w czołówce)
5.3
Ariana Grande
Kosmitka na ekranie telewizora (niewymieniony w czołówce)
9.0
Milica Guceva Agentka (niewymieniony w czołówce) -
Kelvin Hewlett Agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Luke Johnson Tancerz (niewymieniony w czołówce) -
Obie Matthew Agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Feizal Mowlabocus Agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Elon Musk
Kosmita na ekranie telewizora (niewymieniony w czołówce)
-
Anna Nooshin Dziewczyna na ekranie (niewymieniony w czołówce) -
Karen Parks Piesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce) -
Shawn Parsons
Agent (niewymieniony w czołówce)
-
Richard Price Dojeżdżający Hyperloopem (niewymieniony w czołówce) -
Jess Radomska
Kosmitka Spike (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jacqueline Ramnarine
Klubowiczka (niewymieniony w czołówce)
-
Daniel Rennis Kosmita (niewymieniony w czołówce) -
Iain Wilkie Brytyjski agent M.I.B. (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Stuart Dryburgh 7.0
Youssef Ahbid (pomoc techniczna) -
Adam Billitar (pomoc techniczna) -
Jeremy Braben (dyrektor ds. fotografii lotniczej) 8.0
Steve Ellingworth (główna pomoc techniczna) -
Hugues Espinasse (kierownik zdjęć drugoplanowych) -
Hassan Hajhouj (główna pomoc techniczna) -
Peter Hayley-Barker (pomoc techniczna) -
Lukasz Jogalla (kierownik zdjęć drugoplanowych) -
Giorgio Pezzotti (główna pomoc techniczna) (Włochy) -
Sam Phillips (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Daigoro Vitello (pomoc techniczna) -
Matthias Wood (pomoc techniczna) (druga ekipa) (stażysta) -
Walid Alimoch (pomoc techniczna) -
Mssiaidi Anouar (pomoc techniczna) -
Rachid Mssiaidi (główna pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Chris Bacon -
Danny Elfman 7.1
T.J. Lindgren (muzyka dodatkowa) 6.0
Kostiumy
Średnia
Penny Rose -
Jennifer Betts (nadzorca kostiumów) (Los Angeles) -
Stefano De Nardis (nadzorca kostiumów) (Włochy) -
Zakia Essouci (nadzorca kostiumów) (Maroko) -
Sharon Globerson (asystent) (Nowy Jork) -
Sophie Hart-Walsh (asystent) -
Christopher Oroza (dodatkowe zdjęcia) -
Hannah Walter (nadzorca kostiumów) -
Anthony Almaraz (Chris Hemsworth) (dodatkowe zdjęcia) 8.0
Marco Alzari (Włochy) -
Valentina Aulisi (dodatkowe zdjęcia) -
Dan Blacklock (Chris Hemsworth) -
Lucy Bowring (asystent) -
Anne T. Delaney (asystent) -
Marnie Fitzpatrick (asystent) -
Philip Goldsworthy (nadzorca garderoby) (druga ekipa) -
Carlotta Moricci (asystent) -
Melanie Nute (asystent) -
Patrick S. O'Donoghue (nadzorca garderoby) (Nowy Jork) -
Amy Pollitt (nadzorca garderoby) (Wielka Brytania) -
Chloe Reynolds -
Jonathan Richards -
Carolina Sapina (dodatkowe zdjęcia) -
Hannah Warren -
Davina Greening (niewymieniony w czołówce) -
Tatyanna Lovett (dodatkowy) (Nowy Jork) (niewymieniony w czołówce) -
Holly Rosenthal (rezerwowy) -
Montaż
Średnia
Zene Baker 7.0
Christian Wagner 7.0
Matt Willard -
Richard Conkling (dodatkowy) -
Jonathan Silver (dodatkowy) -
Michael A. Webber (dodatkowy) 7.0
Scott Jacobs (asystent) -
Isabel Zippert (asystent) -
El Mokhtar Aboukal (taśma video) (druga ekipa) -
Curtis Graham Ashley (taśma video) (druga ekipa) (asystent) -
Florina Barabas (taśma video) (stażysta) -
Stuart Bridges (taśma video) (druga ekipa) (asystent) -
Luca Fiordelmondo (taśma video) (asystent) -
Pippa Griffith-Jones (taśma video) (druga ekipa) (asystent) -
Mathew Lester (taśma video) (druga ekipa) (asystent) -
George Zador (taśma video) (asystent) -
Joe Foster (taśma video) (stażysta) (niewymieniony w czołówce) -
Charakteryzacja
Średnia
Matiki Anoff nadzorca charakteryzacji (Nowy Jork) -
Tilly Calder charakteryzator -
Tilly Calder fryzjer -
Robb Crafer charakteryzator -
Robb Crafer fryzjer -
Robb Crafer efekty specjalne makijażu -
Hannah Eccleston efekty specjalne makijażu -
Gary English nadzorca stylizacji (Nowy Jork) -
Catherine Grove charakteryzator -
Catherine Grove fryzjer -
Khadija Hamdan główny stylista (Maroko) -
Belinda Hodson charakteryzator -
Nadia Homri charakteryzator -
Nadia Homri efekty specjalne makijażu -
Nadia Homri fryzjer -
Wafa Jarmouni główny charakteryzator (Maroko) -
Pixie Lisette Lawrie efekty specjalne makijażu (stażysta) -
Hamdan Malika fryzjer (Maroko) -
Lois McIntosh charakteryzator -
Lois McIntosh efekty specjalne makijażu -
Lois McIntosh fryzjer -
Ferdinando Merolla fryzjer (Włochy) -
Tracey L. Miller-Smith fryzjer osobisty: Tessa Thompson -
Jon Moore efekty specjalne makijażu -
Tiberio Nardi charakteryzator (Włochy) -
Sharon O'Brien nadzorca stylizacji -
Ruth Parry efekty specjalne makijażu -
Robin Pritchard efekty specjalne makijażu -
Nikita Rae nadzorca charakteryzacji -
Liz Ramos-Reilly główny stylista (Nowy Jork) -
Lacey Redway projektant fryzur: Tessa Thompson -
Adrian Rigby efekty specjalne makijażu -
Bouchra Sakhi charakteryzator (Maroko) -
Matteo Silvi charakteryzator osobisty: Chris Hemsworth -
Phyllis Temple charakteryzator osobisty: Tessa Thompson -
Luca Vannella fryzjer osobisty: Chris Hemsworth -
Noriko Watanabe charakteryzator osobisty: Liam Neeson -
Noriko Watanabe fryzjer osobisty: Liam Neeson -
Nik Williams nadzorca efektów specjalnych makijażu -
Jeremy Woodhead projektant efektów specjalnych makijażu -
Jeremy Woodhead projektant fryzur -
Jeremy Woodhead projektant makijażu -
Jodie Al-Saiegh fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Elena Arroy główny charakteryzator (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce) -
Lauren Baldwin charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Lucy Browne charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Anita Burger fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Marie Deehan efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Dana Degan charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Francesca Hissey charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Francesca Hissey fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Georgia Hobbs charakteryzator (stażysta) (niewymieniony w czołówce) -
Nirvana Jalalvand fryzjer (stażysta) (niewymieniony w czołówce) -
Daniel Lawson Johnston charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Nuria Mbomio charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Madlen Mierzwiak fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Laverne Munroe charakteryzator (asystent) (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce) -
Adam James Phillips fryzjer (niewymieniony w czołówce) -
Angel Radefeld
charakteryzator osobisty: Tessa Thompson (Los Angeles) (niewymieniony w czołówce)
-
Luisa Ridge charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Federica Rutigliano
charakteryzator (stażysta) (niewymieniony w czołówce)
-
Louise Young charakteryzator (niewymieniony w czołówce) -
Laura McDowell fryzjer -
Emily Porter charakteryzator (stażysta) -
Emily Porter fryzjer (stażysta) -
Kari Thompson charakteryzator (stażysta) -
Kari Thompson fryzjer (stażysta) -
Scenografia
Średnia
Charles Wood scenograf 9.0
Thomas Brown dyrektor artystyczny nadzorujący -
David Doran dyrektor artystyczny -
Chris 'Flimsy' Howes dyrektor artystyczny -
Mark Swain dyrektor artystyczny -
Marco Trentini dyrektor artystyczny -
Su Whitaker dyrektor artystyczny -
Loic Zimmermann dyrektor artystyczny
Sandra Phillips dyrektor artystyczny -
Abdellah Achir dyrektor artystyczny (asystent) -
Sarah Bicknell dyrektor artystyczny (asystent) -
Sarah Ginn dyrektor artystyczny (asystent) -
Diem Hoang dyrektor artystyczny (asystent) -
James M. Spencer dyrektor artystyczny (asystent) -
John Bush dekorator wnętrz -
Mobsitte Saad dekorator wnętrz (asystent) -
Monica Sallustio dekorator wnętrz (asystent) -
Tonja Schurmann dekorator wnętrz (asystent) -
Jemma Buckley dekorator wnętrz (asystent) -
Aleksandra Zgorska dekorator wnętrz (asystent) -
Ben Wilkinson główny rekwizytor -
Daniel Boxer główny rekwizytor (Nowy Jork) -
Hicham Afghani główny rekwizytor (asystent) -
Nico Barnes rekwizytor -
Rebecca Blake rekwizytor -
Jamie Buchan rekwizytor (stażysta) (rezerwowy) -
Robbin Chiu rekwizytor -
Lauren Conlon rekwizytor -
Thomas DeLuca rekwizytor -
Brady Foster rekwizytor -
Simon Gosling rekwizytor -
Jak Lawson-Wells rekwizytor -
Anna Tilbury rekwizytor (niewymieniony w czołówce) -
James Blishen stolarz -
Scott Creane stolarz -
Tom Dark stolarz -
Joanna Maeva stolarz -
Mark Miller stolarz -
Graham Patmore stolarz -
Freddie Pickering stolarz -
Robert Shillibeer stolarz -
Doug Brode scenopis obrazkowy -
John Colebourn
scenopis obrazkowy
-
Robert Consing scenopis obrazkowy -
Kurt van der Basch scenopis obrazkowy -
Timothy Burgard scenopis obrazkowy -
Pierre Bohanna modelarz -
Mark Burgess modelarz -
Neil Ellis modelarz -
John Jones modelarz -
Alasdair McKay modelarz -
Billy Noonan modelarz -
Oskars Pantelejevs modelarz -
Marc Trunk modelarz -
Gail Chamberlain modelarz -
Mark Dowling malarz -
James Gemmill malarz -
Nabil Ghouat malarz -
Thomas Kingsley malarz -
Gemma Kingsley projektant graficzny -
Alex Klien koordynator konstrukcji -
Claudio Magrini główny architekt -
Shawn Mulligan pomoc techniczna przy głównej konstrukcji -
Anthony O.H. Navarro główny konstruktor dekoracji (Nowy Jork) -
Kathryn Prince rzeźbiarz -
Carter Stanislaw rekwizytor -
William Stickley główny architekt (asystent) -
Liam Byrne zbrojmistrz -
Liam McCartney zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Bill Abbott montaż muzyki -
Robb Boyd montaż muzyki -
Denise Okimoto montaż muzyki (asystent) -
Ross Adams dźwięk (druga ekipa) (asystent) -
Lena Alkhatib dźwięk (Los Angeles) -
Howard Bevan dźwięk (asystent) -
Emma Chilton dźwięk (asystent) -
Jordan Feemster dźwięk (asystent) -
Elizabeth King dźwięk (druga ekipa) (asystent) -
Lee Thompson dźwięk (asystent) -
Jason Todd dźwięk (Nowy Jork) -
Renzo Garcia dźwięk (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Bobbi Banks nadzorujący montaż postsynchronu -
James Bowman mikser postsynchronu -
Daniel Brooks mikrofoniarz (Nowy Jork) -
Noel Espinosa mikrofoniarz (Los Angeles) -
Gary A. Hecker nadzorca imitacji -
Christian Joyce mikser (druga ekipa) -
Ryan Juggler montaż postsynchronu -
Peter Lindsay mikser -
Howard London mikser postsynchronu -
Brian Magrum mikser postsynchronu -
Kate Morath mikrofoniarz -
Paul N.J. Ottosson mikser ponownego nagrania -
Paul N.J. Ottosson projektant dźwięku -
Paul N.J. Ottosson nadzorujący montaż dźwięku -
Rick Owens imitator dźwięku -
Jamal Quandil mikrofoniarz (dodatkowy) -
Nick Roberts mikser postsynchronu -
Kyle Rochlin mikser imitacji -
Julian Slater mikser ponownego nagrania -
Hamilton Sterling montaż efektów dźwiękowych -
Bartek Swiatek mikser (Los Angeles) -
Julian Townsend mikser (Nowy Jork) -
Robert Troy montaż dialogów -
Efekty specjalne
Średnia
Tom Bailey technik -
Christopher A. Dalton technik -
Belaid Fougdal technik -
Jonathan Oram technik -
Melvyn Pearson technik -
Clyde Quarrie technik -
Lui Matthews technik (asystent) -
Laurence West koordynator efektów specjalnych -
Chloe Corbould efekty specjalne -
Ben Claassen efekty specjalne (asystent) -
Benjamin P Relf efekty specjalne (asystent) -
Will Brett technik -
Frederick Buhagiar technik -
Jamie Corbould technik -
Garth Gutteridge technik -
Noah Meddings technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Reg Poerscout-Edgerton dobór obsady -
David Rubin
dobór obsady
-
Nicholas Chiu dobór obsady (asystent) -
Stevee Davies
dobór obsady (asystent)
-
Matt Lander dobór obsady (asystent) -
Tamsyn Manson dobór obsady (asystent) -
Rory Okey dobór obsady (asystent) -
Shannon Avalos dodatkowy dobór obsady -
Andrea Bunker dodatkowy dobór obsady -
Corey Frye dodatkowy dobór obsady -
Lillie Jeffrey dodatkowy dobór obsady -
Kelly Finn dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Alex Cody dodatkowy dobór obsady (Nowy Jork) -
Mounir Saguia nadzorca doboru obsady (Maroko) -
Joe Cappelletti dobór głosu -
Barbara Harris dobór głosu -
Luciano Bacheta kierowca -
Jason Beeston kaskader -
Lucy Cork kaskader dublujący: Rebecca Ferguson -
Kachina Dechert
kaskader
6.0
Wade Eastwood
koordynator kaskaderów
7.0
Rick English
kaskader
-
Bobby Holland Hanton
kaskader dublujący: Chris Hemsworth
8.0
Tomasz Krzemieniecki
kaskader
6.0
Matthew Stirling kaskader -
Gary Vanhooland dyrektor techniczny -
Paul Chavez dyrektor techniczny -
Hyemee Choi dyrektor techniczny -
Deepak Choudhary dyrektor techniczny -
Megan Collinson dyrektor techniczny -
Andy Cuthbert dyrektor techniczny -
Yuki Danura dyrektor techniczny -
Kevin Desa dyrektor techniczny -
Rosie Draper dyrektor techniczny -
Alan Fairlie dyrektor techniczny -
Sean Feeley dyrektor techniczny (niewymieniony w czołówce) -
Marta Feriani dyrektor techniczny -
Madhura Gangan dyrektor techniczny -
Mike Gilbert dyrektor techniczny -
Jason Gilholme dyrektor techniczny -
Deepak Gupta dyrektor techniczny -
Árni Freyr Haraldsson dyrektor techniczny -
James Hollingworth dyrektor techniczny -
Silvio Jemma dyrektor techniczny -
Inki Jo dyrektor techniczny -
Austin Judovsky dyrektor techniczny -
Guillaume Julien dyrektor techniczny -
Anand Kambli dyrektor techniczny -
Vivekanand Reddy Kotha dyrektor techniczny -
Annurup Kumaar dyrektor techniczny -
Michael Lederhuber dyrektor techniczny -
Laurent Maynard dyrektor techniczny -
Victoria McGowen dyrektor techniczny -
Michael Meador dyrektor techniczny -
Adrian Moyes dyrektor techniczny -
Trilochan Naik dyrektor techniczny -
Bridgette Perrers dyrektor techniczny -
Ivan Pulido Suarez dyrektor techniczny -
Kurt Rathjen dyrektor techniczny -
Ali Rizvi dyrektor techniczny -
James Robison dyrektor techniczny -
Guillem Rovira dyrektor techniczny -
Alexandro Rubio dyrektor techniczny -
Antoine Seigle dyrektor techniczny -
Ryan E. Seymour dyrektor techniczny -
Mahabub Subhani Shaik dyrektor techniczny -
Honey Sharma dyrektor techniczny -
Mundel Shaurya dyrektor techniczny -
Abhay Singh dyrektor techniczny -
Bernardo Andrea Spadafora dyrektor techniczny -
Irena Steinnagel dyrektor techniczny -
Marko Süssinger dyrektor techniczny -
Donna Wing Yan Tang dyrektor techniczny -
Kenzo Tee dyrektor techniczny -
Benoit Terminet Schuppon dyrektor techniczny -
Ali Tezel dyrektor techniczny -
Shashank Thakur dyrektor techniczny -
Stuart Tozer dyrektor techniczny -
Matthew Travers dyrektor techniczny -
Nick Tustin dyrektor techniczny -
Patryk Urbaniak dyrektor techniczny -
Bram Van Rompuy dyrektor techniczny -
Jarrod Anderson dyrektor techniczny -
Lennart Breede dyrektor techniczny -
Jordan Cario dyrektor techniczny -
Maxime Cazaly dyrektor techniczny -
Keith Cheuk dyrektor techniczny -
Cruz Contreras dyrektor techniczny -
Erik Elizalde dyrektor techniczny -
Ritonia Fernandes dyrektor techniczny -
Biagio Figliuzzi dyrektor techniczny -
Michelle Gao dyrektor techniczny -
Daniel Georgiou dyrektor techniczny -
Etay Herz dyrektor techniczny -
Larinin Ivan dyrektor techniczny -
Meenu Kaur dyrektor techniczny -
Daniel Labossiere dyrektor techniczny -
Niña Laureles dyrektor techniczny -
Filippo Maccari dyrektor techniczny -
Gary Nisbet dyrektor techniczny -
Kurian Os dyrektor techniczny -
Deshpandey Pushkar dyrektor techniczny -
Sean Rowe dyrektor techniczny -
David Sellares dyrektor techniczny -
Emily Sison dyrektor techniczny -
Amy Thomas dyrektor techniczny -
Caspar Trenchard-Turner dyrektor techniczny -
Anand Zaveri dyrektor techniczny -
Adarshkatti koordynator efektów wizualnych -
Isabel Arboleya koordynator efektów wizualnych -
Harpreet Bahia koordynator efektów wizualnych -
Katie Connon koordynator efektów wizualnych -
Mark Divekar koordynator efektów wizualnych -
Katherine Dumas koordynator efektów wizualnych -
Jocelyn Ebels koordynator efektów wizualnych -
Kate Elum koordynator efektów wizualnych -
Rebecca Farmer koordynator efektów wizualnych -
Emilie Gagnon koordynator efektów wizualnych -
Brendan Grady koordynator efektów wizualnych -
Viktoria Gutheil koordynator efektów wizualnych -
Ashton Hertz koordynator efektów wizualnych -
Praveen Kanshi koordynator efektów wizualnych -
Gareth Kanter koordynator efektów wizualnych -
Jimmie MacDonald koordynator efektów wizualnych -
Vincent Ménard koordynator efektów wizualnych -
Benjamin Milling koordynator efektów wizualnych -
Shrijeet Modi koordynator efektów wizualnych -
Ian Musser koordynator efektów wizualnych -
Niña Pastores koordynator efektów wizualnych -
Alizée Plourde koordynator efektów wizualnych -
Luca Poletto koordynator efektów wizualnych -
Emma Rider koordynator efektów wizualnych -
Braden Scheck koordynator efektów wizualnych -
Todd Smoyer koordynator efektów wizualnych -
Natsai Todd koordynator efektów wizualnych -
Jessica Ton koordynator efektów wizualnych -
Sebastien Uguen koordynator efektów wizualnych -
Emanuela Valente koordynator efektów wizualnych -
Delphine Volny koordynator efektów wizualnych -
Kin Yiu koordynator efektów wizualnych -
Simon Carr nadzorca efektów wizualnych -
Jerome Chen nadzorca efektów wizualnych -
Seth Hill nadzorca efektów wizualnych -
Daniel Kramer nadzorca efektów wizualnych -
Alexandre Lafortune nadzorca efektów wizualnych -
Glenn Melenhorst nadzorca efektów wizualnych 5.0
Alessandro Ongaro
nadzorca efektów wizualnych
-
Andrew Popplestone nadzorca efektów wizualnych -
Hamish Schumacher nadzorca efektów wizualnych -
Chris Waegner nadzorca efektów wizualnych -
Ricardo Benni montaż efektów wizualnych -
Todd Busch montaż efektów wizualnych -
Robert Drwila montaż efektów wizualnych -
Kelly Noordermeer montaż efektów wizualnych -
Holly Pavlik montaż efektów wizualnych -
Tyler Whitman montaż efektów wizualnych -
Shauna Bryan producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sébastien Moreau producent wykonawczy efektów wizualnych -
Philipp Wolf producent wykonawczy efektów wizualnych -
Sean Ames kierownik produkcji efektów wizualnych -
Francine Fontaine producent efektów wizualnych -
Don Kennedy producent efektów wizualnych -
Fatemeh Khoshkhou producent efektów wizualnych -
Deven LeTendre producent efektów wizualnych -
Tom McLoughlin producent efektów wizualnych -
Michelle Teefey-Lee producent efektów wizualnych -
Raghav Arumugam efekty wizualne -
Sébastien Bance efekty wizualne -
Travis Baumann efekty wizualne -
Ryan Borah efekty wizualne -
Brendan Carroll efekty wizualne -
Alice Cicchetti kierownik produkcji efektów wizualnych -
John Clark efekty wizualne -
Mollie Connor efekty wizualne -
Ben Cowell-Thomas efekty wizualne -
Siona Davis efekty wizualne (asystent) -
Souvik Dey efekty wizualne -
Joseph DiValerio efekty wizualne -
Hunter Elliott kierownik produkcji efektów wizualnych -
Todd Das Fuerst efekty wizualne (asystent) -
Matt Hallen efekty wizualne -
Aman Gahlot efekty wizualne -
Marco Gifuni efekty wizualne -
Katie Goodwin efekty wizualne -
Mantas Grigatis efekty wizualne -
Ryan W. Jackson montaż efektów wizualnych (asystent) -
Espen Netland Jakobsen efekty wizualne -
Jan Jinda efekty wizualne -
Abhinaw John efekty wizualne -
Helen Johnson efekty wizualne -
Vasilis Karatziva kierownik produkcji efektów wizualnych -
Jason Koh efekty wizualne -
Mark LeDoux efekty wizualne -
Kumbu-Ki-Lutete Lord Ted Mabika efekty wizualne -
Desiree Lunsford efekty wizualne -
Nick Lyons efekty wizualne -
Liz Mann kierownik produkcji efektów wizualnych -
Mike Marcuzzi efekty wizualne -
Owen McGonigle efekty wizualne -
Lorenzo Miglietta efekty wizualne -
Krishnakant Mishra efekty wizualne -
Hugo Montambault efekty wizualne -
Sam Munnings efekty wizualne -
Ashley Pay efekty wizualne -
Caroline Pires efekty wizualne -
Indreep Raha efekty wizualne -
Melanie Sauve efekty wizualne -
Dharmesh Sharma efekty wizualne -
David Sheldon-Hicks efekty wizualne -
Swain Shiv efekty wizualne -
Nikki Snider efekty wizualne -
Mandy Sorenson efekty wizualne -
Ferdinando Spagnolo efekty wizualne -
Doug Spilatro efekty wizualne -
Gordon Spurs efekty wizualne -
Jyothi Kalyan Sura efekty wizualne -
Oliver Taylor koordynator efektów wizualnych (asystent) -
John Treusch efekty wizualne -
Duncan Tune efekty wizualne -
David Vidal Pedroza efekty wizualne -
Travis Yohnke efekty wizualne -
Ruben Gerardo Alfaro Moreno efekty wizualne (niewymieniony w czołówce) -
Shelby Alyse zecer -
Pradeep Arya zecer -
Damián Babbaro zecer -
Kathryn Jane Black zecer -
Stephane Brisson zecer -
Ismael Camarillo zecer -
Barbera Carlo zecer -
Paco Castillo zecer -
Yashvhanth Chandrasekaran zecer -
Vishal Chauhan zecer -
Aston Constantinides zecer -
Gabriel Curpas zecer -
Alejandro Davalos zecer -
Andrew Dohan zecer -
George Ferris zecer -
Tommaso Fioretti zecer -
Martin Fischer zecer -
Stephanie Gadsden zecer -
Pachi Gambra zecer -
Melissa Goddard zecer -
Marc Gollenia zecer -
Holly Gosnell zecer -
Chris Grifasi zecer -
Marie-Ève Gélinas zecer -
Jason Heinze zecer -
Juan Carlos Huerta zecer -
Antoine Jannic zecer -
Romain Hubert główny zecer -
Balderas Cruz Joel zecer -
Remko Kram zecer -
Jean-Francois Lafleur zecer -
Andréanne Lamoureux zecer -
Alberto Landeros zecer -
Daniel Leatherdale zecer -
Jules Lister zecer -
Emma Liu zecer -
Jérémie Maheu zecer -
Jona Maluck zecer -
Sophie Marfleet zecer -
Tony Marioni zecer -
Sean Lyndon Martin zecer -
Shane Meehan zecer -
Jesse Meler zecer -
Kiran Menon zecer -
Djordje Milasinovic zecer -
Diana Moneva zecer -
Christian Morin zecer -
Priyank Murarka zecer -
Farzad 'Fuzz' Namdjoo zecer -
Nishant Narang zecer -
James Naud zecer -
Suman Nayak zecer -
Yoon See Ng zecer -
Javier Nieto Moncó zecer -
Tirza Oudolf zecer -
Konstantinos Panagiotopoulos zecer -
Suvesh Panda zecer -
Ian Parra zecer -
Annie Patenaude zecer -
Leo Pean de Ponfilly zecer -
Laurianne Proudhon zecer -
Karthic Ramesh zecer -
Steffen Richter zecer -
Stephen Robertson zecer -
James Rose zecer -
Maya Roza zecer -
Rosi Ruiz zecer -
Katya Ruslanova zecer -
Sylvain Régnié zecer -
Alexander Scherffig zecer -
Daniele Scialdone zecer -
Wakako Sekine zecer -
Vishal Shinde zecer -
Michael Stewart zecer -
Jelena Stojanovic zecer -
Kankuro Suzuki zecer -
Cedric Joel Tchouta Tchoubith zecer -
Werner Ten Hoeve zecer -
Chetan Thaker zecer -
Anna Tonrungroj zecer -
Dominik Trottier zecer -
Parikshat Tyagi zecer -
Tanzir Uzzaman zecer -
Liciani Vargas zecer -
Devendra Verma zecer -
Victor Vilceanu zecer -
Chris Waters zecer -
Jeff Wells zecer -
David Wong zecer -
Jiacheng Xu zecer -
Warren Yewchyn zecer -
Michelle Yu zecer -
Alvaro Zendejas
zecer
-
Xixi Zhuang zecer -
Sanchit S. Gavale główny zecer -
Jérémy Giraudeau główny zecer -
Morgan Jones główny zecer -
Felix Lafontaine główny zecer -
Siddharth Thakur główny zecer -
Alexandre Corbin układ graficzny -
Ryan Cushman układ graficzny -
Romain Durr układ graficzny -
Sunil Dutta układ graficzny -
Chen Kuang Hsu układ graficzny -
Dayna Kelly układ graficzny -
Armando Medina Guerrero układ graficzny -
Nikhil Parab układ graficzny -
Etienne Poulin St-Laurent układ graficzny -
Rogelio Rodriguez układ graficzny -
Aaron Stewart układ graficzny -
Lilas Wang układ graficzny -
Jose Yapor układ graficzny -
Margarita Meza układ graficzny -
Paul Arion
układ graficzny
-
John L. Anderson kierownik produkcji efektów wizualnych -
Austin Aplin kierownik produkcji efektów wizualnych -
Fabricio de Vasconcellos Baessa Antonio nadzorca grafiki komputerowej -
Amir Wahid Eleswy nadzorca grafiki komputerowej -
James Kirk nadzorca grafiki komputerowej (dodatkowy) -
Kieran Tether nadzorca grafiki komputerowej -
Terrance Tornberg nadzorca grafiki komputerowej -
David Desplat grafik komputerowy -
Kelsey Anderson producent efektów wizualnych (asystent) -
Sarah Arduini animator -
Alexandre Belbari animator -
Claudia Blackburne animator -
Jean-Simon Chabot animator -
Rod Dimayuga animator -
Ümit Dönmez animator -
Alex Filipov animator -
Juan Alejandro Gomez główny animator -
Alexander Hunt animator -
Timothy Jeffs animator -
Makoto Koyama animator -
Christine Krumpholz animator -
Adam Lau animator -
Jorge Armando Martínez Terán animator -
Melanie Plett animator -
Matthias Reiche animator -
Jesse Vickery animator -
Matt Weaver animator -
Grant Wilson animator -
Aldric Lopez Vergara Anaya animator -
Viola Baldwin animator -
C.J. Burbage animator -
Richard Alexander Forero Domínguez animator -
Nick Erdos animator -
Brendan Fagan animator -
Bianca Gee animator -
Diana Grande animator -
Karrina Hooper animator -
Aaron McGriff animator -
Mark Medrano animator -
Sianoosh Nasiriziba animator -
Khanh Q. Nguyen animator -
Tom Pinon animator -
Robson Ribeiro animator -
Agustín Ross Beraldi animator -
Joelle Said animator -
Dan Santos animator -
David Ward animator -
Alberto Martinez Zornoza animator -
Derek Tannehill główny animator -
Seung Hoo Ihm animator postaci -
Michael Kutsche projektant postaci animacji -
Spriha Banik kierownik produkcji efektów wizualnych (asystent) -
Alexis Belanger nadzorca komponowania -
Kyle Goodsell nadzorca komponowania -
Alex Llewellyn nadzorca komponowania -
Jennifer Giovanna Meire nadzorca komponowania -
Matt Omond nadzorca komponowania -
Kelvin Yee nadzorca komponowania -
Pablo M. Bravo tworzący w technologii cyfrowej -
Hee-Chel Nam tworzący w technologii cyfrowej -
Balasubramani Parthasarathy tworzący w technologii cyfrowej -
Sagar Patil tworzący w technologii cyfrowej -
Ryan D. Romero tworzący w technologii cyfrowej (wersja IMAX) -
Vishal Sharma tworzący w technologii cyfrowej -
Gordon Spurs tworzący w technologii cyfrowej -
Pablo Wang tworzący w technologii cyfrowej -
Hazel Weatherall tworzący w technologii cyfrowej -
Dayton Boorsma producent efektów wizualnych (asystent) -
Mohsen Boroumandi efekty wizualne -
Alex Carr kierownik produkcji efektów wizualnych -
Yu Ying Chien montaż efektów wizualnych -
Karl Cottee
księgowy produkcji
-
Dean Elliott główny animator -
Aaron Fickling nadzorca grafiki komputerowej -
Rose Fitzmaurice producent efektów wizualnych (asystent) -
Jak Ford montaż efektów wizualnych -
Robin Garcia koordynator efektów wizualnych -
Michael Gilbert montaż efektów wizualnych -
Alex Jacobs montaż efektów wizualnych (asystent) -
Naomi Jeanneteau producent efektów wizualnych (asystent) -
Digger Jensen układ graficzny -
Michael Killoren producent cyfrowy -
Ranjan Kumar efekty cyfrowe -
Shenyan Liu montaż efektów wizualnych -
Ineke Majoor producent wykonawczy efektów wizualnych -
Chris McIntyre producent efektów wizualnych (asystent) -
Kareem Mohamad producent efektów wizualnych (asystent) -
Samantha Thrupp kierownik produkcji efektów wizualnych -
Kristen Tom producent efektów wizualnych (asystent) -
Adrian Watkins układ graficzny -
Alexa Zakaib koordynator efektów wizualnych -
Matthew McGivney montaż efektów wizualnych -
Prateek Thadeshwar montaż efektów wizualnych -
Josh Allan
księgowy (Wielka Brytania)
-
Andrea M. Anderson
dubler
-
Andrew Boyd dubler -
Richard Curtis dubler: Rafe Spall -
Mike DeSouza księgowy produkcji (asystent) -
Miriam Domscheit księgowy (asystent) -
Khoa Dong księgowy (asystent) -
Grace Eggelhoefer księgowy (asystent) -
Matt Hughes księgowy produkcji -
Philip Larson inżynier oprogramowania -
Lou Llobell dubler -
James Merrill dubler -
Jonathon Michaels
dubler
-
Edwin Modlin II dubler: Chris Hemsworth -
Grazia Netti księgowy produkcji (Włochy) -
Tom Ray księgowy (asystent) -
Matthew Rignanese księgowy (asystent) (Nowy Jork) -
Tom Rothwell księgowy (asystent) -
Harry Skinner księgowy (asystent) -
Robert Spence księgowy (asystent) (Nowy Jork) -
Peter Stainthorpe księgowy (druga ekipa) (asystent) -
Richard Wulf dubler -
Yani Xander dubler -
Adam Spott dubler (niewymieniony w czołówce) -
Pete Anthony dyrygent -
Zakaria Badreddine prowadzący ostrość -
Ashley Bond kamerzysta (asystent) -
Lauren Byrne kamerzysta (stażysta) -
Dave Clements elektryk -
Fionn Comerford operator kamery (druga ekipa) -
Jorge Del Toro kamerzysta (asystent) -
Simon Dunn kamerzysta (druga ekipa) (asystent) -
Khaoula El Yanboui kamerzysta (asystent) -
Chuck Finch oświetlenie -
Wick Finch oświetlenie (druga ekipa) -
Ben Gadsden kamerzysta (druga ekipa) (stażysta) -
Leigh Gold kamerzysta (druga ekipa) (asystent) -
Rowan Haughey elektryk -
Lewis Hume kamerzysta (asystent) -
Simon Hume kamerzysta (druga ekipa) (asystent) -
Hannah Jell kamerzysta (druga ekipa) (stażysta) -
Keitt kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
Giles Keyte
fotosista
-
Lyanboui Khaoula kamerzysta (asystent) -
Harry Langston elektryk -
Vince McGahon operator kamery -
Vince McGahon operator steadicam -
Richard Merrell mistrz oświetlenia -
Archie Muller kamerzysta (asystent) -
Chris Plevin operator kamery -
Nick Poole kamerzysta (druga ekipa) (asystent) -
Kyle Rudolph operator kamery -
Kyle Rudolph operator steadicam -
Lilia Sellami operator kamery -
Basil Smith kamerzysta (druga ekipa) (asystent) -
Johnny Sousa kamerzysta (asystent) (Nowy Jork) -
Dean Southan kamerzysta (stażysta) -
Brooke Stanford oświetlenie (Nowy Jork) -
Alexander Liam Taylor kamerzysta (asystent) -
Nick Thursby kamerzysta (asystent) -
JoJo Whilden
fotosista (Nowy Jork)
-
Peter Wignall operator kamery (druga ekipa) -
Peter Wignall operator steadicam (druga ekipa) -
Younes Zoughi kamerzysta (asystent) -
Darrel D'Itri oświetlenie (technik) -
Tom La Motte oświetlenie (technik) -
Jack Ridout oświetlenie (technik) -
Timothy Robert Ryan oświetlenie (technik) -
Karthik Adepu zecer -
Lydia Aguilar zecer -
Nicholas Allen zecer -
Ryan Allen zecer -
Carlos Alvarez zecer -
Thomas Bacanu zecer -
Steve Barnes zecer -
Manuel Barrero zecer -
Jordan Benwick zecer -
Diego Bittencourt zecer -
Caleb Bomysoad zecer -
Cecile Tecson Broas zecer -
Kris Carson zecer -
Christiane Caya zecer -
Carlo Cersosimo zecer -
Gregory Chalenko
zecer
-
Jack Chiu zecer -
Ryan Chow zecer -
Erik Classen zecer -
Louis Corr zecer -
Nicholas Daniels zecer -
Laura Dubsky zecer -
John Durney zecer -
Andrea Dutti zecer -
Michelle Claudia Espinoza Monroy zecer -
Kyoko Fukushima zecer -
Darcy George zecer -
Tomi George zecer -
Jiten Harkhani zecer -
Mick Harkin zecer -
Keita Hoshino zecer -
Greg Howe-Davies zecer -
Megumi Kanazawa zecer -
Young Min Kim zecer -
Aaron Kupferman zecer -
Pascale Lamoureux-Miron zecer -
Stephanie Malicdem zecer -
Gabriel Mandala zecer -
Boris Martínez zecer -
Johannes Masanz zecer -
Christopher Maslen zecer -
Alessandro Mastandrea zecer -
Haydn Masuda zecer -
Jeremy Meltzer zecer -
Johannes Mewes zecer -
Kapil More zecer -
Thijs Noij zecer -
Yvonne Oh zecer -
Francesco Panzieri
zecer
-
Lucas Pascale-Pallotta zecer -
Matteo Petricone zecer -
Ezra Pike zecer -
Ian Plumb zecer -
Mayuresh Powar zecer -
Sathya Rajarajan zecer -
Marlon Rivas zecer -
Pau Rocher zecer -
Naveen Shukla zecer -
Alex Smith zecer -
Angela Stanley zecer -
Fumi Sugawara zecer -
Adrian Sutherland zecer -
Stephanie Sweeney zecer -
Michael J. Sweetser zecer -
Florent Taisne zecer -
Valentin Trasnea zecer -
Emily Vaillancourt zecer -
Melisande Vigeant zecer -
Brittany Wetzel zecer -
Moosuddee Zoubhair zecer -