Rekrut

7,0
Będziemy śledzić losy Johna Nolana, czterdziestoletniego mężczyzny, który opuszcza małe miasteczko i wyrusza do Los Angeles. Tam chce spełnić swoje marzenie o pracy policjanta. Będzie musiał się odnaleźć w niebezpiecznym, czasem zabawnym i nieprzewidywalnym świecie kalifornijskiej policji. Bohater musi dopilnować, by nie zmarnować swojej drugiej szansy.
Odcinki 109 dodaj odcinek
Sezony
John Nolan postanawia zrealizować swoje największe życiowe marzenie o zostaniu policjantem. Spotyka się ze sceptycyzmem i drwinami ze strony bardziej doświadczonych kolegów po fachu.
Talia skłania Nolana do zastanowienia nad tym, co czuje po spotkaniu z ofiarą uprowadzenia. Lucy zostaje tymczasowo przydzielona do nowego instruktora, który szybko wystawi jej cierpliwość na próbę. Tymczasem Jackson mierzy się z własnymi słabościami.
Kiedy Nolan i Talia tracą kontrolę nad miejscem zbrodni, zaczynają się zastanawiać, czy ludzie są z natury dobrzy, czy też źli, i jak to wpływa na pracę funkcjonariusza policji. Tymczasem Lucy jest zaniepokojona, że Tim przymyka oko na destrukcyjne zachowanie żony i nie dba o siebie.
Nowicjuszom towarzyszą nowi szkoleniowcy. Nolan trafia na Lopez. Gdy oboje namierzają zbiegłego przestępcę, odkrywają, jak dużo może dać odrobina uprzejmości. Jackson musi stawić czoło swoim lękom u boku Bradforda, a Chen i Nolan starają się ułożyć sobie w głowach szokujące informacje, jakie otrzymali.
Nolan, pozostali rekruci oraz ich oficerowie szkoleniowi biorą udział w zawodach, które wyłonią najlepszego spośród nich. Lucy Chen zauważa, że Tim Bradford nie zawaha się przed niczym, aby wygrać.
Zespół musi pomóc w schwytaniu policjanta i jego byłego mentora z akademii policyjnej. Stróże prawa dokonali napadu, a następnie uciekli z miejsca przestępstwa. Tim Bradford potrzebuje pomocy Lucy Chen, aby nauczyć się przewidywać ruchy przestępców.
Sierżant Grey informuje Nolana i Bishop, że w trakcie wykonywania obowiązków służbowych będzie towarzyszył im reżyser filmowy. Bradford dowiaduje się, że jego żona została aresztowana za posiadanie narkotyków.
Nolan i Bishop w odpowiedzi na wezwanie wkraczają do sklepu, który właśnie próbuje obrabować dwóch mężczyzn. Nolan rusza w pościg za jednym z nich. Niebawem będzie musiał podjąć decyzję, która wpłynie także na życie jego partnera. Bishop bierze udział w nalocie na dilerów narkotyków. To zdarzenie ma niespodziewane konsekwencje dla Bradforda.
Isabel, żona Bradforda, zostaje postrzelona. Mężczyzna poprzysięga znaleźć sprawcę. Tymczasem Nolan musi zataić informacje dotyczące przebiegu śledztwa z powodów osobistych.
Tym razem partnerem Nolana zostaje sierżant Grey. Stróże prawa mają wspólnie patrolować ulice. Tymczasem na komisariacie pojawia się syn Nolana. Towarzyszy mu córka Greya.
Pracownicy posterunku mają nieoczekiwanego i kłopotliwego gościa. Jest nim wiceprezydent USA. Nolan i Bishop mają zbadać okolicę na okoliczność ewentualnych zagrożeń. Pozostali członkowie ekipy starają się utrzymać porządek na ulicach na czas wizyty prominentnego gościa.
Zbliżają się walentynki. Święto zakochanych to jednocześnie jeden z najtrudniejszych dni dla stróżów prawa, którzy muszą nieustannie być w stanie gotowości. Tymczasem oficer Nolan wydaje przyjęcie z okazji swojego rozwodu. Zaprasza na nie wszystkich kolegów z pracy.
Znika ogromna suma pieniędzy, która miała zostać wykorzystana do złapania gangu narkotykowego. Podejrzenie o kradzież padają właśnie na rekrutów.
Rekruci zostają poddani prawdziwej próbie. Szkoleniowcy towarzyszą im w codziennych ubraniach i zachowują się jak osoby cywilne, rekruci muszą więc podejmować samodzielnie wszystkie decyzje. Tymczasem Nolan stara się udowodnić, że robi większe postępy niż inni, chcąc tym samym uzasadnić swoją chęć awansu na detektywa w ciągu pięciu lat.
Dochodzi do wypadku autobusu przewożącego skazańców. Część z nich zostaje ranna, inni wykorzystują okazję do ucieczki. Nolan próbuje zaimponować pracownikowi FBI, tropiąc jednego z uciekinierów.
Funkcjonariusz Nolan ściąga na siebie kłopoty, gdy zatrzymuje członka gangu. Jego działania nie zyskują aprobaty innych stróżów prawa. Tymczasem funkcjonariusze Chen i Bradford zatrzymują Maria Lopeza, który próbuje uniknąć kary za wykroczenie drogowe.
Oficer Nolan traci zaufanie do swojej informatorki, gdy odkrywa, że kobieta wróciła do handlu narkotykami.
Jeden z byłych rekrutów zostaje aresztowany przez wydział wewnętrzny za składanie fałszywych zeznań. Jego zatrzymanie przyczynia się do tego, że upadają sprawy trzech podejrzanych, którymi się aktualnie zajmował. Mężczyzna prosi kolegów, aby nie spuszczali z oka tych mężczyzn.
Wszyscy przygotowują się do egzaminów, które zadecydują o ich dalszych losach. Testy wyłonią tych rekrutów, którzy będą mogli kontynuować pracę w policji. Nolan i Bishop zostają wezwani na miejsce zbrodni. Mają zbadać sprawę morderstwa. Sprawa jest powiązana z możliwym atakiem terrorystycznym w Los Angeles.

ABC 19-09-30 (USA)

Los Angeles staje się cele groźnego ataku. Aby ratować miasto przed katastrofą, funkcjonariusze są zmuszeni do pozostawienia walczącego o życie Bradforda.

AXN 20-01-29 (Polska)

Nolan rozpoczyna wspólne śledztwo z detektywem Armstrongiem. Badają sprawę morderstwa. Trop prowadzi ich do byłej partnerki Johna.
Nolan pracuje nad raportem dla Grace i stara się rozwikłać sprawę, w którą zamieszany jest agent bezpieczeństwa wewnętrznego. W życiu prywatnym próbuje ratować swój związek z Jessicą. Funkcjonariuszka Lucy Chen wtrąca się w życie miłosne Bradforda.
Bradford szuka odpowiedniego prezentu urodzinowego dla swojej nowej dziewczyny. Lopez zajmuje się sprawą, która przywołuje złe emocje z przeszłości. Nolan rozpoczyna współpracę z nowym funkcjonariuszem. Pierwszy dzień okazuje się dla nich wyjątkowo trudny.
Nowi funkcjonariusze muszą stworzyć sieć tajnych informatorów. Matka Chen przeprowadza się do córki, co wywołuje wiele nieprzewidzianych problemów.
W Los Angeles wybucha panika, gdy nadchodzą wieści o zbliżającym się ataku rakietowym. Funkcjonariusze muszą opanować powstały chaos.
Relacje Johna i Jessiki komplikują się, gdy oboje dostają zaskakującą wiadomość. Oficerowie Bradford i West zostają przydzieleni do pomocy drużynie Watts Rams.
Nolan obchodzi urodziny. Zamiast świętować, zabezpiecza miejsce zbrodni w kancelarii prawnej. Bradford i West otrzymują specjalne pochwały. Harper domaga się wcześniejszego rocznego przeglądu.
Nolan musi wykazać się zaufaniem podczas niełatwej próby. Oficer Harper wreszcie ma okazję zostać na noc z córką. Kiedy jednak na światło dzienne wychodzą sekrety z przeszłości, grozi jej niebezpieczeństwo.
Oficer Nolan i reszta zespołu eskortują seryjną morderczynię. Lopez martwi się o Wesleya, u którego zespół stresu pourazowego przybiera na sile. Chen poznaje intrygującego mężczyznę.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…