Spencer James jest wschodzącą gwiazdą szkolnej drużyny futbolowej i wzorowym uczniem. Jego domem jest miasteczko Compton. Pewnego dnia trener Billy Baker proponuje mu miejsce w prowadzonym przez siebie zespole z Beverly Hills. Matka chłopaka Grace i jego najlepszy przyjaciel Coop przekonują go, że musi wykorzystać szansę, jaką daje mu los. Spencer opuszcza świat, który dobrze zna i trafia do Beverly Hills, gdzie stara się dopasować i jakoś ułożyć sobie życie.
Odcinki 119 dodaj odcinek
Sezony

HBO3 18-11-28 (Polska)

Spencer, wschodząca gwiazda licealnej drużyny footballowej z południowego Los Angeles, zostaje zrekrutowany jako gracz do Beverly Hills High. Chłopak opuszcza świat, który dobrze zna i trafia do Beverly Hills, gdzie stara się dopasować i jakoś ułożyć sobie życie. Musi zmierzyć się ze swoimi marzeniami, sukcesami, porażkami i bolączkami.
Spencer szybko zdaje sobie sprawę z tego, że zasady panujące w Crenshaw, nie są tymi, które obowiązują w Beverly Hills. Coop zostaje zmuszony do tego, by nauczyć się nowych reguł. Jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości?

3. I 1x3

Spencer i Jordan nieoczekiwanie spędzają razem dzień w Crenshaw. Billy próbuje odnaleźć się w nowej roli ojca. Coop musi zmierzyć z prawdą o sobie.
Nowa drużyna Spencera wygrywa trzy mecze z rzędu. Po radosnym świętowaniu z przyjaciółmi młody gracz zachwyca się bogatym życiem Beverly Hills. Tymczasem Coop także zostaje uwiedziony nowym stylem życia – życiem gangów – i tym wszystkim, co oferuje.
Na imprezie urodzinowej Spencera pojawia się nieproszony gość. Jego obecność rujnuje dobrą zabawę. Olivia i Jordan dokonują szokującego odkrycia dotyczącego przeszłości ich ojca.
Coop coraz bardziej angażuje się w życie gangu Shawna. Spencer chce pomóc przyjacielowi, jednak jego intencje są źle odebrane. Billy, Jordan i Asher poszukują kolejnego wielkiego przeciwnika w Malibu.
Podczas potańcówki przyjaźnie w Crenshaw i Beverly zostają poddane próbie. Decyzje podjęte przez Spencera wywołują lawinę, która zmienić wiele żyć.
Beverly rozgrywa ważny mecz, który wywiera presję na graczach. Spencer odczuwa zmiany w związku z odejściem z Crenshaw. Tymczasem Billy próbuje zgromadzić swoją drużynę, która zagra po raz pierwszy od czasu, gdy został głównym trenerem.

The CW 19-01-17 (USA)

Ogromna tragedia, która się ostatnio wydarzyła, sprawia, że Spencer zaczyna wszystko kwestionować. Coop poznaje kilka niepokojących informacji na temat przyjaciela. Tymczasem Jordan martwi się o wynik swoich testów na obecność narkotyków.
Związek Coopa i Patience zostaje wystawiony na próbę. Spencer chce powstrzymać falę przemocy w Crenshaw. Relacja Jordana z dziadkiem wywołuje problemy w rodzinie Billy'ego.
Na imprezie rekrutacyjnej w college'u pojawiają się dawni koledzy Spencera z Crenshaw, co sprawia, że Spencer traci zainteresowanie uczelnią. Olivia przychodzi na pomoc Asherowi. Jordan zmaga się z konsekwencjami bycia synem Billy'ego Bakera.
Spencer stara się nie powtarzać błędów swojej przeszłości w relacji z Laylą. Olivia walczy o swoją trzeźwość. Billy ujawnia Laurie coś, co zrobił, aby chronić swoją rodzinę. Coop walczy z emocjami związanymi z ponownym spotkaniem ojca.
Wraz z nadejściem playoffów Spencer dokonuje szokującego odkrycia na temat swojego ojca. Coop rozpaczliwie chce zniszczyć swoich wrogów. Tymczasem Jordan nawiązuje kontakt ze swoim dziadkiem.
Spencer nie chce przyczynić się do powrotu ojca. Billy mówi przyjacielowi o burzliwej przeszłości. W międzyczasie Layla zmusza Ashera do ponownej oceny swojego życia.
Spencer poznaje prawdziwe powody, dla których jego ojciec odszedł od rodziny. Billy musi ponieść konsekwencje związane ze swoimi poprzednimi decyzjami. Coop w ostatniej chwili próbuje zastopować nowy plan.
Spencer przeżywa druzgocącą porażkę, ale niespodziewanie zyskuje wsparcie. Billy jest skupiony na grze o mistrzostw. Jednak w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że musi stawić czoła prawdzie, aby odzyskać rodzinę.
Spencer James stoi przed trudną decyzją, która może zmienić jego reputację po wygraniu mistrzostw stanu. Billy zdaje sobie sprawę, że musi wprowadzić kilka poważnych zmian, aby przywrócić swoje życie na właściwe tory, podczas gdy Grace i Corey prowadzą ciężką rozmowę dotyczącą ich rodziny.
Spencer jest rozdarty, musi podjąć decyzję, gdzie chce grać w piłkę. Layla wścieka się na Spencera po tym, jak Olivia ujawniła swoje plany.
Spencer daje swojemu ojcu ultimatum. Coop ujawnia swoje umiejętności freestylowe w szkole i decyduje się wziąć udział w bitwie. Tymczasem Spencer zaczyna martwić się o Laylę. Olivia zastanawia się nad swoim miejscem w życiu.
Kiedy Spencer próbuje porozmawiać z Laylą. Jednak nie wszystko układa się po jego myśli. Spotkanie Billy'ego, Corey i Grace w szkole średniej przywołuje wspomnienia i niedokończone sprawy. Asher zwraca się do Olivii o wsparcie.
Layla udaje, że wszystko jest w porządku i organizuje przyjęcie urodzinowe dla Olivii i Jordana. Jordan wpada w tarapaty i zwraca się do ojca o pomoc.
Pomysł rewanżu między drużynami Everly Eagles i South Crenshaw tworzy napięcie między graczami. Olivia nie jest pewna swoich uczuć do Ashera. Jordan zostaje zaproszony przez Simone na USG, ale w tym czasie gra ważny mecz.
Spencer, Grace, Dillon i Darnell wyruszyli na poszukiwanie Coreya. Billy walczy o rodzinę i umawia się ze wszystkimi na spotkanie terapeutyczne.
Jordan otrzymuje nieoczekiwane wieści. Asher dowiaduje się od rodziców, co wydarzyło się w zeszłym roku.
Coop jest przerażona, gdy staje twarzą w twarz z Tyrone. Całe szczęście Preach jest w pobliżu. Spencer stara się spędzać czas z Dillonem. Layla próbuje zrobić porządek ze swoimi uczuciami.
Gdy Tyrone wraca na ulice, Spencer staje się nadmiernie opiekuńczy wobec Coop. Olivia przekonuje się, że nie może liczyć na swojego chłopaka. Coop i Patience idą razem na bal, ale miłe chwile niszczy im była dziewczyna Patience.
Spencer jest w złym stanie. Społeczność Crenshaw i Beverly Hills gromadzi się wokół niego, chcąc okazać wsparcie.
Spencer, Darnell i Jordan są zdecydowani zabezpieczyć swoją przyszłość futbolową i odwiedzają uczelnię. Billy i Grace martwią się, że Spencer za szybko wraca do treningów.
Kondycja Spencera szybko się polepszyła. Jest on gotowy wrócić na boisko. Kariera Coop nabiera tępa, ale czuje niepokój, boi się o swoje zdrowie i życie. Laura jest zmuszona walczyć o swoje dobre imię w kampanii. Olivia nie wie jak pomóc swojemu chłopakowi.
Spencer martwi się, że Coop nie bierze wszystkiego na poważnie i prosi Laylę o pomoc. Billy musi dokonać trudnego wyboru, aby chronić swoją drużynę. Laura jest zaniepokojona relacją Jordana z Simone.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…