Kaliber 2018

Calibre

Dwójka przyjaciół udaje się w podróż do Szkocji, aby polować na zwierzęta. Niestety nie będą przygotowani na to, co spotka ich podczas wędrówki.

Na platformach streamingowych

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Długoletni przyjaciele Vaughn Carter i Marcus Trenton udają się do oddalonej od cywilizacji wioski w szkockie rejony górzyste na weekendową wyprawę myśliwską. Nic nie mogło ich przygotować na to, co tam nastąpiło. ar23s

Gatunek
Thriller, Kryminał, Dramat

Szczegóły

Premiera
2018-06-22 (świat)
Kraj produkcji
Wielka Brytania
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
101 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 3

ZSGifMan 8

No nie powiem – jestem mocno zaskoczony, bo spodziewałem się taniego filmidła klasy b, gdy tymczasem film był owszem dosyć tani, ale porywa swoją prostotą i głębią przekazu! Początek nie zwiastuje tak dobrego kina, jakie zaczyna się już po kilkunastu minutach i trzyma na wysokim poziomie do samego końca. Choć przyznam koniec trochę inny niż zakładałem, ale i tak się podobał.

Film prosty, mocny, surowy, świetny! Zbrodnia i kara naszych czasów.
Polecam wszystkim!

i_darek1x 4

Dobrze się zaczyna ale im dalej tym gorzej ;) Można by trochę poprawić to tu to tam i było by nieźle ? Scenariusz trochę jak by skopiowany ? Albo mi się wydaje ;) W każdym filmie można by coś podobnego znaleźć w innym … Tak to już jest ;) Samo życie ! Déjà vu ;)

Krzyk_Sowy i_darek1x 10

@i_darek1x Film jest świetny, a twoja ocena? Na filmwebie wszystkim filmom dajesz ocene 3,4 więc wiesz… Nie jesteś zbyt przekonujący

Współtworzą