Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Jake Szymanski | ||
Scenariusz | Ocena | |
Kevin Burrows | ||
Matt Mider | ||
Producenci | Ocena | |
Blake Anderson
producent
|
||
Adam Devine
producent
|
||
Ross M. Dinerstein
producent
|
||
Anders Holm
producent
|
||
Kyle Newacheck
producent
|
1,0
|
|
Ben Stiller
producent
|
7,2
|
|
Nicholas Weinstock
producent
|
||
Colin Frederick
współproducent
|
||
Christian Hoffman
współproducent
|
||
Michael J. Urann
współproducent
|
||
Jamie Goehring
producent wykonawczy
|
||
Shawn Williamson
producent wykonawczy
|
||
Rob Lycar
kierownik produkcji
|
||
Ross Girard
nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Brian Straumford
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Daniel Doheny
Sean Floyd
|
||
Geraldine Viswanathan
Becky Abelar
|
||
Sadie Calvano
Sarah
|
||
Luke Spencer Roberts
Donnie
|
4,0
|
|
Eduardo Franco
Jeremy Abelar
|
||
Gary Jones
Dr Trimble
|
||
Alexander Calvert
Chad
|
8,0
|
|
Sugar Lyn Beard
Sheryl
|
||
Chance Hurstfield
Aiden
|
||
Kevan Kase
Tata Aidena
|
||
Michael Eklund
Sprzedawca na stacji benzynowej
|
||
Blake Anderson
Wsiok Reginald
|
||
Mary Holland
Pielęgniarka oceniająca stan zdrowia poszkodowanych
|
||
William Vaughan
Medevac
|
||
Veena Sood
Pani Abelar
|
||
Javier Lacroix
Pan Abelar
|
||
Ken Lawson
Pan Floyd
|
||
Bronwen Smith
Pani Floyd
|
||
Christian Convery
Jake Floyd
|
||
Jade Falcon
Kendall Jenners
|
||
Debbie Podowski
Recepcjonistka w szpitalu East General
|
||
Henry Mah
Chirurg w szpitalu East General
|
||
Jake Szymanski
Pracownik oczyszczalni ścieków
|
||
David Allan Pearson
Pracownik oczyszczalni ścieków
|
||
Blair Beeken
Chantel, pielęgniarka SOR-u
|
||
Arkie Kandola
Pracownik ochrony Clarkson Memorial
|
||
Marc-Anthony Massiah
Pracownik ochrony Clarkson Memorial
|
||
Sharon Crandall
Pielęgniarka w Clarkson Memorial
|
||
Janet Glassford
Pielęgniarka w Clarkson Memorial
|
||
Matt Mider
Pielęgniarka w Clarkson Memorial
|
||
Bob Turton
Robert, pielęgniarz SOR-u
|
||
David Jahn
Anestezjolog
|
||
Joel Echallier
Lalkarz
|
||
Nilo Ghajar
Pielęgniarka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Mel Tuck
Starzec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Hillary Spera | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Adam Schiff | ||
Josh Atchley
(muzyka dodatkowa)
|
||
Josy Svajda
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Ariana Preece | ||
Montaż | Ocena | |
Christian Hoffman | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lindsay Garrison
nadzorca charakteryzacji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Kianna Lopes
charakteryzator (asystent)
|
||
Ciara Lynch
charakteryzator
|
||
Rosemarie Maldonado
nadzorca stylizacji
|
||
Patricia Murray
nadzorca charakteryzacji
|
||
Patricia Murray
efekty specjalne makijażu
|
||
Amber Snow
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Geoff Wallace
scenograf
|
||
Martina Javorova
dyrektor artystyczny
|
||
Michael Jovanovski
dekorator wnętrz
|
||
Colin R. Potter
dekorator wnętrz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Trevor Corbett
dźwięk (asystent)
|
||
Russell Topal
projektant dźwięku
|
||
Tim Hoogenakker
mikser ponownego nagrania
|
||
Benjamin MacDonald
mikser
|
||
Kevin Morales
operator postsynchronu
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Anthony Vanchure
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Allen Yang
mikrofoniarz
|
||
Valerie Biggin
nadzorca muzyki
|
||
Jennifer Pyken
nadzorca muzyki
|
||
Steven A. Saltzman
montaż muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena |
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…