Arktyka 6.4

W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy. Rozbija się samolot z jedynym pasażerem. Samotny podróżnik wyciąga ze zrujnowanej maszyny wszystko co może być potrzebne i rusza przed siebie, ale mimo swoich najlepszych starań, jałowy krajobraz oferuje niewielką nadzieję na ratunek.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

ZSGifMan 8

Bardzo dobry film w konwencji one-man-show!
Śnieg, mróz, osamotnienie, głód, pragnienie i walka o przetrwanie… uwielbiam takie klimaty, a najbardziej spod ciepłej kołderki wcinając aromatyczne kabanoski popijane pysznym piwkiem ;p
Mads Mikkelsen – bardzo dobra rola, facet pokazał (znowu) na co go stać i zapełnił cały film swoją osobą w wielkim stylu. Ogląda się bardzo miło, drastycznych scen jest kilka, ale jakoś nie psują efektu całości. Rewelacyjnie pokazana jest walka z wrogą naturą i własnymi słabościami, choć te są u głównego bohatera tak mocno tłumione, że ich praktycznie wcale nie ma.
Było parę wpadek i denerwujących rzeczy jak sama 'śpiąca królewna', które nieprzytomna przekimała cały film ze średniej wielkości raną ciętą brzucha, ale tak to może być i jest ogólnie dobrze jak chodzi o realizm.
Rewelacja, polecam.
     

i_darek1x 6

Siła przetrwania i warunki które nie sprzyjają na Arktyce .Od samego oglądania robi się zimno . Mads Mikkelsen radzi sobie nie najgorzej ,w dodatku jeszcze
stara się pomóc dziewczynie …Ogólnie lubię takie filmy…,główny bohater nie miał za dużo dialogów ;)