Przemytnik 7.0

Eastwood wciela się w rolę Earla Stone’a. To 80-kilkuletni mężczyzna, który nie ma grosza przy duszy, jest sam jak palec i grozi mu zajęcie przez bank zadłużonego biznesu. Właśnie wtedy otrzymuje ofertę pracy, która wymaga od niego jedynie jazdy samochodem. W ten prosty sposób Earl staje się kurierem narkotykowym na usługach meksykańskiego kartelu, z czego zupełnie nie zdaje sobie sprawy. Dobrze sobie radzi. W zasadzie tak dobrze, że wielkość przewożonych przez niego ładunków rośnie w tempie wykładniczym, a sam Earl dostaje pomocnika. Jednak nie tylko on śledzi poczynania Earla. Nowy tajemniczy przemytnik znalazł się także na celowniku znanego ze swej determinacji agenta DEA Colina Batesa (Cooper). Mimo że problemy finansowe Earla odchodzą w niepamięć, błędy popełnione przez niego w przeszłości zaczynają mu coraz bardziej doskwierać. Nie wiadomo jednak, czy zdąży je naprawić, zanim dobiorą się do niego organy ochrony porządku publicznego lub egzekutorzy kartelu.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 5

pajki_filmaniak 2019-03-17 7

wybrałem się na film ze względu na Clinta film może nie utkwi w pamięci ale i tak warto zobaczyć

i_darek1x 2018-10-05 6

Właściwy człowiek na właściwym miejscu czyli :Clint Eastwood Interesujący scenariusz ,dobra obsada i dobrze się ogląda ;)

Drybciu 2019-04-14 5

Fajny do polowy pozniej robi sie wymuszanie jakiejs sytulacji zeby film mogl trwac.

rolnik_postepowy 2019-04-01 6

Film dobrze się ogląda, ale po Eastwoodzie spodziewałem się trochę więcej, a dostałem całkiem dużo banałów w ładnej otoczce. Tylko 6.

wyjek 2019-03-27 8

Bardzo dobry film, zdjęcia, muzyka, gra aktorska trzyma poziom przez cały czas, jedynie zakończenie wydawało mi się takie bez przytupu, ale to pewnie dlatego że w Gran Torino było mocne.

Następne