Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Shawn Seet | ||
Chris Webb
(asystent)
|
||
Joshua Watkins
(asystent)
|
||
James Dubay
(asystent)
|
||
Steph Kemp
(asystent-stażysta)
|
||
Artur Kaczmarski
(polski dubbing)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Justin Monjo | ||
Colin Thiele
(powieść)
|
||
Bartek Fukiet
(tłumaczenie) (polskie dialogi)
|
||
Producenci | Ocena | |
Michael Boughen
producent
|
||
Justin Deimen
producent wykonawczy
|
||
Christopher Figg
producent wykonawczy
|
||
Terence Kong
współproducent wykonawczy
|
||
Kylie Mascord
producent towarzyszący
|
||
Sherman Ng
producent wykonawczy
|
||
Paul Ranford
współproducent
|
||
Paul Ranford
producent liniowy
|
||
Geoffrey Rush
producent wykonawczy
|
7,9
|
|
Jeremy Sim
współproducent wykonawczy
|
||
Robert Slaviero
producent wykonawczy
|
||
Matthew Street
producent
|
||
Robert Whitehouse
współproducent wykonawczy
|
||
Georgina Cunningham
koordynator postprodukcji (asystent)
|
||
Richie Young
kierownik produkcji
|
||
Elene Pepper
nadzorca postprodukcji
|
||
Samantha Maree Barker
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Megan Huitema
koordynator produkcji
|
||
Angela Rodger
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Nikki Yen
producent (asystent)
|
||
Agnieszka Kołodziejczyk
kierownik produkcji (polski dubbing)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jai Courtney
Hideaway Tom
|
7,0
|
|
Geoffrey Rush
Mike 'Storm Boy' Kingley
|
7,9
|
|
David Gulpilil
Ojciec Fingerbone Bill'a
|
||
Erik Thomson
Malcolm Downer
|
||
Simone Annan
Murujuga Lawyer
|
||
Morgan Davies
Madeline
|
||
Finn Little
Storm Boy
|
||
David John Clark
Starszy funkcjonariusz policji
|
||
Thibul Nettle
Oficer policji
|
||
Chantal Contouri
Julie Sims
|
||
Luca Asta Sardelis
Uśmiechnięta Uczennica
|
||
Trevor Jamieson
Fingerbone Bill
|
||
Michelle Nightingale
Pani Marks
|
||
Martha Lott
Pearl
|
||
Paul Blackwell
Cal Evans
|
||
Brendan Rock
Myśliwy
|
||
Brendan Cooney
Oficer policji
|
||
Edward Boehm
Młody Storm Boy
|
||
Nick Launchbury
Reporter
|
||
Rory Walker
Murray
|
||
James Smith
Myśliwy
|
||
Miraede Bhatia-Williams
Mildew
|
||
Lucy Cowan
Belle
|
||
Tim Whibley
Office Worker
|
||
Emma Bargery
Reporter
|
||
Caroline Mignone
Angela
|
||
Georgina Giessauf
Uśmiechnięta uczennica
|
||
Bradley Trent Williams
Jasper Davies
|
||
Alirio Zavarce
Prawnik firmy górniczej
|
||
Anna Bampton
Jenny
|
||
Jerzy Schejbal
Michael Kingley (polski dubbing)
|
||
Karol Kwiatkowski
Mały Michael (polski dubbing)
|
||
Leszek Lichota
Tom (polski dubbing)
|
7,4
|
|
Wojciech Żołądkowicz
Bill (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Wiktoria Gąsiewska
Madeline (polski dubbing)
|
7,2
|
|
Tomasz Borkowski
Malcolm (polski dubbing)
|
7,0
|
|
Mieczysław Morański
Cal (polski dubbing)
|
||
Michał Konarski
Myśliwy (polski dubbing)
|
||
Beata Jankowska-Tzimas
Pearl (polski dubbing)
|
||
Cezary Nowak
Murrey (polski dubbing)
|
6,8
|
|
Katarzyna Skolimowska
Julie (polski dubbing)
|
||
Michał Klawiter
Davies (polski dubbing)
|
||
Agnieszka Fajlhauer
(polski dubbing)
|
6,8
|
|
Anna Wodzyńska
Angela / Dziennikarka (polski dubbing)
|
6,0
|
|
Gizella Bortel
(polski dubbing)
|
6,0
|
|
Maciej Kosmala
(polski dubbing)
|
||
Maksymilian Bogumił
(polski dubbing)
|
5,5
|
|
Piotr Borowiec
Lektor (polski dubbing)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bruce Young
(kierownik zdjęć)
|
||
Matthew Richardson
(główna pomoc techniczna)
|
||
Chris Lever
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Django Nou
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Matan Tatarko
(pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Alan John | ||
Kostiumy | Ocena | |
Louise McCarthy | ||
Anita Seiler
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Denise Haratzis | ||
Karen McKay
(asystent)
|
||
Krystle Penhall
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Karen Gower
fryzjer
|
||
Karen Gower
charakteryzator (asystent)
|
||
Tracy Phillpot
projektant fryzur
|
||
Tracy Phillpot
charakteryzator
|
||
Jen Rossiter
główny charakteryzator
|
||
Jen Rossiter
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Melinda Doring
scenograf
|
||
Janie Parker
dyrektor artystyczny
|
||
Glen W. Johnson
dekorator wnętrz
|
||
Vaso Babic
rzeźbiarz
|
||
Linsay Berge
stolarz
|
||
Bowen Ellames
projektant graficzny
|
||
Eric Gittins
główny architekt
|
||
Matt Landreth
główny architekt
|
||
Peter Malatesta
główny rekwizytor
|
||
Prue Parsons
projektant graficzny
|
||
Scott Pentland
stolarz
|
||
Greg Sweeney
główny rekwizytor
|
||
Michael Wolff
malarz
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Pete Best
projektant dźwięku
|
||
Pete Best
mikser ponownego nagrania
|
||
Pete Best
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Duncan Campbell
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Gethin Creagh
mikser ponownego nagrania
|
||
Tom Heuzenroeder
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Des Kenneally
operator dźwięku
|
||
Leigh Kenyon
mikrofoniarz
|
||
Alicia Slusarski
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Nick Steele
mikrofoniarz
|
||
Belinda Trimboli
montaż postsynchronu (dodatkowy)
|
||
Belinda Trimboli
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Aneta Michalczyk
operator dźwięku (polski dubbing)
|
||
Gabriela Turant-Wiśniewska
montaż dźwięku (polski dubbing)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Peter Stubbs
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Jeff Little
technik
|
||
Garry Martin
technik
|
||
Tim O'Brien
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Ann Robinson
dobór obsady
|
||
Bryn Bayliss
zecer
|
||
Alistair Jamieson
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Grant Lovering
zecer
|
||
Grant Lovering
producent efektów wizualnych
|
||
Grant Lovering
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Thomas Maher
zecer
|
||
Dante Nou
efekty wizualne
|
||
Marty Pepper
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Eugene Sanso
animator
|
||
Steve Sexton
nadzorca grafiki komputerowej
|
||
Steve Sexton
efekty wizualne
|
||
Michael Tamits
zecer
|
||
Bree Whitford
producent efektów wizualnych
|
||
Lincoln Wogan
producent efektów wizualnych
|
||
Miele Bougessis
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Colt Bullen
kaskader dublujący
|
||
Nathan Lawson
układacz
|
||
Lawrence Woodward
koordynator kaskaderów
|
||
Andrew AJ Johnson
operator kamery
|
||
Andrew AJ Johnson
operator steadicam
|
||
Pim Kulk
kamerzysta (asystent)
|
||
Matt Nettheim
fotosista
|
||
Rick Rifici
kamerzysta ds. scen podwodnych
|
||
Andrew Robertson
oświetlenie
|
||
Hannah Charlton
dodatkowy dobór obsady
|
||
Jodie Kirkbride
nadzorca doboru obsady
|
||
Sarah Milde
nadzorca doboru obsady
|
||
Sandi Archer
księgowy produkcji
|
||
Craig Bullen
treser zwierząt
|
||
Zelie Bullen
treser zwierząt
|
||
Paul Mander
treser zwierząt
|
Pozostałe
Proszę czekać…