Martwa dziewczyna 2008

Deadgirl
Film

Rickie (Shiloh Fernandez) i JT (Noah Segan) zrywają się ze szkoły. Włócząc się po okolicy, trafiają w końcu do opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Przeczesując kolejne piętra, odnajdują ciało pięknej kobiety. Szybko okazuje się, że wcale nie jest martwa, a JT korzystając z okazji postanawia zaspokoić swoje żądze.… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Shiloh Fernandez
jako Rickie
Noah Segan
jako JT
Candice King
jako JoAnn
Eric Podnar
jako Wheeler
Jenny Spain
jako Martwa dziewczyna
Andrew DiPalma
jako Johnny
Nolan Gerard Funk
jako Dwyer
Michael Bowen
jako Clint
David Alan Graf
jako Pan Harrison
Kelle Cantwell
jako Britt

Rickie (Shiloh Fernandez) i JT (Noah Segan) zrywają się ze szkoły. Włócząc się po okolicy, trafiają w końcu do opuszczonego szpitala psychiatrycznego. Przeczesując kolejne piętra, odnajdują ciało pięknej kobiety. Szybko okazuje się, że wcale nie jest martwa, a JT korzystając z okazji postanawia zaspokoić swoje żądze. Pociąga to za sobą niezbyt miłe konsekwencje. Asmodeusz

Gatunek
Horror
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2008-09-06 (świat)
Wytwórnia
Hollywoodmade
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Female Animated Corpse (tytuł międzynarodowy)
Dead Girl (Australia) (tytuł DVD)
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
101 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Okres zdjęciowy trwał od 12 maja do 1 czerwca 2007 roku. zobacz więcej

Komentarze do filmu 7
fredaser 3

Interesujący pomysł, wykonanie i realizacja niestety bardzo słabe. Wśród aktorów największą charyzmą wykazał się Noah Segan. Sporo dziwnych i nielogicznych zachowań bohaterów. Rickie targany wieloma emocjami wypada w końcu blado, mało ciekawie. Jedna ze scen pod koniec filmu straasznie się dłużyła.

Justyna007 3

[3/10] Kiepski – Niedorzeczny i beznadziejny.

ZSGifMan Justyna007 3

@Justyna007 Sam bym tego lepiej nie ujął!

jacks 2

2/10 – słabizna – Pomijając fakt, że sam pomysł może i jakoś by wypalił gdyby zadbano o całą resztę. Beznadziejnie dużo wątków które nie są wyjaśnione, nie logiczne zachowania bohaterów, brak logiki i wyjaśnień… Nie polecam.

micamic 8

Dobry – Film balansuje na granicy dobrego smaku, twórcy postawili sobie dość ambitne wyzwanie i nie wiem czy do końca udało się mu sprostać. Oczywiście, można mieć zastrzeżenia, że to w złym guście, że nekrofilia itp. ale ten film ma glębszą warstwę. Bohater jest wplątany w sytuację bez wyjścia jak bohater Kafki, wydarzenia dzieją się poza nim. Zakończenie przypomina trochę motyw z "Małpiej łapki".
Dla mnie dobry, oryginalny film grozy, inne spojrzenie na modny temat żywych trupów, chociaż twórcom nie do końca udało się udźwignąć klimat. Fakt jest taki, że jak zasypiałem wieczoerm to cały czas widziałem te oczy a parę horrorów się w życiu widziało…

i_darek1x 4

Interesujący ! – Choć chłopaki mają chyba coś z głową ?
Zboki (nekrofile)…
Film przeciętny ale sam scenariusz jest dość orginalny….

Widim i_darek1x 4

Na początku myślałem, że będzie to coś ciekawego, ale się zawiodłem. Wystawiam ocenę 4/10. Horrorem na pewno nie jest – mogę się zgodzić na thriller. Gra aktorska ok, ale nie zachwyca. Fabuła denna – może i zachowanie głównych bohaterów jest dość realistyczne, lecz przesadzili z samą deadgirl i pomysłem "ugryzie – jest zarażony".

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
fredaser
67 pkt.
2
Spinnaker
59 pkt.
3
X5_452
33 pkt.
4
Asmodeusz
10 pkt.
5
jacks
8 pkt.
6
Redox
1 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…