Martwa dziewczyna 2008

Deadgirl

Rickie i JT zrywają się ze szkoły. Włócząc się po okolicy trafiają w końcu do opuszczonego szpitala. Przeczesując kolejne piętra odnajdują ciało pięknej kobiety. Szybko okazuje się, że wcale nie jest martwa, a JT korzystając z okazji postanawia zaspokoić swoje żądze. Pociąga to za sobą niezbyt miłe konsekwencje.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zwiastuny Zobacz wszystkie 1 zwiastun

Zdjęcia Zobacz wszystkie 6 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Shiloh Fernandez
jako Rickie
Noah Segan
jako JT
Candice Accola
jako JoAnn
Eric Podnar
jako Wheeler
Jenny Spain
jako Martwa dziewczyna
Andrew DiPalma
jako Johnny
Nolan Gerard Funk
jako Dwyer
Michael Bowen
jako Clint
David Alan Graf
jako Pan Harrison
Kelle Cantwell
jako Britt

Fabuła

Rickie i JT zrywają się ze szkoły. Włócząc się po okolicy trafiają w końcu do opuszczonego szpitala. Przeczesując kolejne piętra odnajdują ciało pięknej kobiety. Szybko okazuje się, że wcale nie jest martwa, a JT korzystając z okazji postanawia zaspokoić swoje żądze. Pociąga to za sobą niezbyt miłe konsekwencje. Asmodeusz

Gatunek
Horror

Szczegóły

Premiera
2008-09-06 (świat)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
101 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Avatar square 200x200

Justyna007 2013-06-26 3

[3/10] Kiepski – Niedorzeczny i beznadziejny.

jacks 2011-12-18 2

2/10 – słabizna – Pomijając fakt, że sam pomysł może i jakoś by wypalił gdyby zadbano o całą resztę. Beznadziejnie dużo wątków które nie są wyjaśnione, nie logiczne zachowania bohaterów, brak logiki i wyjaśnień… Nie polecam.

micamic 2011-09-29 8

Dobry – Film balansuje na granicy dobrego smaku, twórcy postawili sobie dość ambitne wyzwanie i nie wiem czy do końca udało się mu sprostać. Oczywiście, można mieć zastrzeżenia, że to w złym guście, że nekrofilia itp. ale ten film ma glębszą warstwę. Bohater jest wplątany w sytuację bez wyjścia jak bohater Kafki, wydarzenia dzieją się poza nim. Zakończenie przypomina trochę motyw z "Małpiej łapki".
Dla mnie dobry, oryginalny film grozy, inne spojrzenie na modny temat żywych trupów, chociaż twórcom nie do końca udało się udźwignąć klimat. Fakt jest taki, że jak zasypiałem wieczoerm to cały czas widziałem te oczy a parę horrorów się w życiu widziało…

i_darek1x 2009-07-23 4

Interesujący ! – Choć chłopaki mają chyba coś z głową ?
Zboki (nekrofile)…
Film przeciętny ale sam scenariusz jest dość orginalny….

Widim i_darek1x 2010-01-04 4

Na początku myślałem, że będzie to coś ciekawego, ale się zawiodłem. Wystawiam ocenę 4/10. Horrorem na pewno nie jest – mogę się zgodzić na thriller. Gra aktorska ok, ale nie zachwyca. Fabuła denna – może i zachowanie głównych bohaterów jest dość realistyczne, lecz przesadzili z samą deadgirl i pomysłem "ugryzie – jest zarażony".

Współtworzą