Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Timothy Linh Bui | ||
Stephane Gauger
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Joe Suarez
(asystent)
|
||
Jon Recher
(asystent)
|
||
Keith Jones
(asystent)
|
||
Morgan Elam
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Timothy Linh Bui
(również) (historia)
|
||
Stephane Gauger
(historia)
|
||
Producenci | Ocena | |
Timothy Linh Bui
producent
|
||
Ross M. Dinerstein
producent
|
||
Bobby Schwartz
producent
|
||
Tracee Stanley
producent
|
||
Forest Whitaker
producent
|
7,7
|
|
Christopher J. Corabi
współproducent
|
||
Paul Hellerman
współproducent
|
||
Bill Block
producent wykonawczy
|
||
Kimberly Fox
producent wykonawczy
|
||
Jeff Golenberg
producent wykonawczy
|
||
Rick Lashbrook
producent wykonawczy
|
||
Shaun Redick
producent wykonawczy
|
||
Aaron Kaufman
producent wykonawczy
|
||
Ron Hartenbaum
współproducent wykonawczy
|
||
Douglas Kuber
współproducent wykonawczy
|
||
Alison Semenza
współproducent wykonawczy
|
||
Yoni Tabac
koordynator produkcji
|
||
Karla Torres
koordynator produkcji
|
||
Jina Kim
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jessica Biel
Rose-Johnny
|
7,4
|
|
Eddie Redmayne
Qwerty Doolittle
|
7,5
|
|
Forest Whitaker
Charlie
|
7,7
|
|
Ray Liotta
Jack Doheny
|
7,4
|
|
Lisa Kudrow
Sally
|
6,7
|
|
Patrick Swayze
Velvet Larry
|
8,0
|
|
Kris Kristofferson
Randall
|
7,3
|
|
Alejandro Romero
Lexus
|
||
Sanaa Lathan
Diana
|
6,3
|
|
Chandler Canterbury
Billy
|
7,0
|
|
Jeffery A. Baker
Slim
|
||
Navid Negahban
Dr Brooks
|
7,0
|
|
Ravi Patel
Sanjay
|
5,0
|
|
Billy Wirth
David
|
||
Don Swayze
Wykidajło
|
||
Ben Hernandez Bray
Ochroniarz
|
||
Joe Holt
Lekarz na ostrym dyżurze
|
||
L. Scott Caldwell
Gomez, pielęgniarka
|
6,5
|
|
Mandy June Turpin
Jenkins, pielęgniarka
|
||
Armando Cosio
Jose
|
||
Riki Lindhome
Nicole
|
||
Jesse Henecke
Kierownik udzielający kredytów
|
||
Ana Berry
Prezenterka wiadomości
|
||
Leyna Nguyen
Reporterka telewizyjna
|
||
Chad Christopher
Tajny ochroniarz
|
||
Soledad Campos
Katolicka zakonnica
|
||
Clent Bowers
Kierowca autobusu
|
||
Danvy Pham
Lotus, dziewczyna Velvet Larry'ego
|
||
Sala Baker
Zbir (niewymieniony w czołówce)
|
6,0
|
|
François Chau
Rzeźnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diana Prince
Striptizerka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Bastian
Sarah (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michelle Lenhardt
Zakochany anioł (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Wolfe
Ray, zbir (niewymieniony w czołówce)
|
||
Cory Patt
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Rico Devereaux
Wykidajło (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kaliya Skye
Młoda Rose (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeff Hallman
Młody Jack (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stella Doyle
Kobieta w kościele (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sahara Dawn Ealy
Mary (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Jonathan Sela | ||
Barry Berona
(kierownik zdjęć drugoplanowych)
|
||
Mark Hyde
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jeremie Brillant
(pomoc techniczna)
|
||
Jay Pope
(pomoc techniczna)
|
||
Raul Vasquez
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Didier Rachou | ||
Aaron Zigman
(muzyka dodatkowa)
|
7,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Magali Guidasci | ||
Yasmine Abraham
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Leo Trombetta | ||
Jason Bretz
(asystent)
|
||
Joel T. Pashby
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Margarita Pidgeon
główny stylista
|
||
Miia Kovero
nadzorca stylizacji
|
||
Scenografia | Ocena | |
Keith Neely
scenograf
|
||
Dan Morski
dyrektor artystyczny
|
||
Cynthia Nibler
główny rekwizytor
|
||
Kami Laprade
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Jason Mueller
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Michael Voelker
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
David Esparza
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Debra Baum
nadzorca muzyki
|
||
David Esparza
projektant dźwięku
|
||
Drew DeAscentis
montaż muzyki
|
||
Christopher Eakins
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Brian Dunlop
montaż imitacji
|
||
Kyle Billingsley
mikser imitacji
|
||
Eric Thompson
mikser postsynchronu
|
||
Chris David
mikser ponownego nagrania
|
||
Andrew Edelman
mikrofoniarz (dodatkowy)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Zak Knight
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Roger Kelton
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Michelle Levy
dobór obsady
|
||
Ronnie Yeskel
dobór obsady
|
||
Michael Weathersby
dubler
|
||
Karma Neff
choreograf
|
||
Steve M. Davison
koordynator kaskaderów
|
||
Sala Baker
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
Jimmy N. Roberts
kaskader dublujący
|
||
Phillip Palousek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Eric Pham
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Leo Vezzali
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Johnathon Vought
nadzorca efektów wizualnych (asystent)
|
||
Jeremy Ward
efekty wizualne
|
||
Francisco Ramos
efekty wizualne
|
||
Daniel Solano
efekty wizualne
|
||
Evan Ghigliotty
zecer
|
||
Benjamin Martin
zecer
|
||
Roger Mocenigo
zecer
|
||
Barry Berona
operator kamery
|
||
Remi Tournois
operator kamery (dodatkowy)
|
||
Chuck Zlotnick
fotosista
|
||
Gary Bevans
kamerzysta (asystent)
|
||
Erik Gonzales
elektryk
|
||
Dustin Penrod
elektryk
|
||
Stephen Irvine
elektryk
|
Pozostałe
Proszę czekać…