Heavy Trip 7.1

Turo ma 25 lat i mieszka w małej wiosce na północy Finlandii. Jego jedyną pasją jest śpiew w metalowym zespole Impaled Rektum. Panowie grają razem od 12 lat i nigdy nie dobrnęli do zagrania koncertu. Pewnego dnia odwiedza ich szef wielkiego metalowego festiwalu z Norwegii. Członkowie zespołu podejmują decyzję – teraz albo nigdy. Kradną furgonetkę, zabierają perkusistę ze szpitala psychiatrycznego i ruszają na festiwal. Zanim jednak dojdzie do pierwszego w ich życiu występu przed publicznością czekają ich przygody z fińską policją, norweską armią i osławioną jednostką „Delta”. Szalona komedia o zespole, który jest prawdopodobnie jednym z ostatnich bastionów szczerej, bezkompromisowej miłości do muzyki metalowej w Finlandii.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 2

Camizi 7

"Lepiej się obsrać niż mieć wieczne zatwardzenie". Zwariowana komedia z bohaterami, których bardzo łatwo polubić. Pasi mnie rozbrajał. I mimo że tematem są cięższe brzmienia, jest to kino bardzo lekkie. Miło spędziłem czas, polecam.

WuJot 7

Dobra, lekka komedia dla fanów ciężkich dźwięków. Ambitności za dużo tu nie znajdziemy, ale możemy się fajnie pobawić z wyłączoną głową. Polecam