Turniej 2009

The Tournament

Co siedem lat, zawsze w innym mieście, odbywa się turniej. Jest to finałowa rozgrywka pomiędzy 30 – ma najlepszymi zabójcami na świecie. Ten, który pozostanie żywy na placu boju, pokonawszy resztę, otrzymuje tytuł światowego nr.1, oraz 10 milionów dolarów. Zwycięzca turnieju ma również prawo żądać za swoje "usługi" milion… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

Zwiastuny Zobacz wszystkie 3 zwiastuny

Obsada Zobacz pełną obsadę

Robert Carlyle
jako Joseph MacAvoy
Kelly Hu
jako Lai Lai Zhen
Ian Somerhalder
jako Miles Slater
Liam Cunningham
jako Powers
Ving Rhames
jako Joshua Harlow
Sebastien Foucan
jako Anton Bogart
Craig Conway
jako Steve Tomko
John Lynch
jako Gene Walker
Nick Rowntree
jako Eddy Cusack
Rachel Grant
jako Lina Sofia
Andy Nyman
jako Eddie, technik
Iddo Goldberg
jako Rob, technik

Fabuła

Co siedem lat, zawsze w innym mieście, odbywa się turniej. Jest to finałowa rozgrywka pomiędzy 30 – ma najlepszymi zabójcami na świecie. Ten, który pozostanie żywy na placu boju, pokonawszy resztę, otrzymuje tytuł światowego nr.1, oraz 10 milionów dolarów. Zwycięzca turnieju ma również prawo żądać za swoje "usługi" milion dolarów za każdą wystrzeloną kulę. Golboth

Gatunek
Akcja, Thriller
Słowa kluczowe
morderca, ksiądz, polowanie, strzelanina zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2009-05 (świat), 2010-09-15 (dvd)
Kraj produkcji
Wielka Brytania
Czas trwania
95 minut

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 11

Avatar square 200x200

leosia28 2011-12-04 5

5/10 – Film można obejrzeć ze względu na obsadę.Jest sensacyjny,pełen pościgów,strzelaniny i krwi. Taki typowy,nie zostawia solidnego wrażenia po obejrzeniu.

mlif 2010-02-22

7 – dobry film akcji!polecam

aro25 mlif 2010-04-14 9

zgadzam sie z Toba, ja równiez polecam.
tematyka filmu przerabiana juz nie jednokrotnie, ale jak dla mnie w tym wykonaniu jak najbardziej na plus.
ocena 9.

Hessus666 2010-02-13 4

4/10 – Dla mnie ten film sprawia wrażenie kina klasy "C". Akcja nie wymagająca od widza myślenia ani też żadnej inteligencji. Wybuchające ciała, strzelanki, jeden z aktorów skaczący przez cały film jak małpa po dachach budynków…oceńcie sami.

MacT 2010-01-20 7

7/10 – Solidny film sensacyjny klasy "B". Jego największym plusem jest to, że udaje czegoś czym nie jest. Nie znam zamierzeń twórców, ale wydaje mi się, że chcieli " po prostu" stworzyć film sensacyjny w starym stylu, w którym liczy się przede wszystkim akcja, a nie portrety psychologiczne postaci. Jak dla mnie miła odskocznia od rzeczywistości.

Penny MacT 2010-03-10 7

Popieram;-). Btw. postaci było zdecydowanie za wiele żeby tworzyć do każdej portret psychologiczny, skoncentrowali się na trzech postaciach chince, championowi z poprzedniej edycji i na księdzu, co właściwie i tak jest sporą ilością osóbb jak na film trwający koło 90 minut. Mimo wszystko geniuszu w tym nie było, choć niektóre akcje francuza nawet akrobatyczne ;-)

Czechu 2009-12-21 6

Już było – podobne filmy już widziałem, nic szczególnego nie różni tej produkcji od poprzednich. Sceny przewidywalne, efekty dość ciekawe ale to za mało żeby zachwycić. Można obejrzeć jeżeli ma się trochę czasu.

Współtworzą