The Boys

7,8
7,9
The Boys to nonszalanckie spojrzenie na to, co dzieje się z superbohaterami, gdy stają się równie popularni co celebryci, tak samo wypływowi jak politycy i tak boscy jak bogowie, i gdy nadużywają swych mocy, zamiast wykorzystać je w słusznym celu. Bezsilność stanie przeciwko superpotędze, gdy The Boys wyruszą w bohaterską wyprawę, by ujawnić prawdę o Siódemce, wspieranej przez organizację Vought.
Odcinki 25 dodaj odcinek
Sezony
Kiedy supek zabija miłość jego życia, sprzedawca ze sklepu ze sprzętem audiowizualnym Hughie Campbell łączy siły z Billym Rzeźnikiem, samozwańczym stróżem porządku zdecydowanym ukarać skorumpowanych supków. Życie Hughiego już nigdy nie będzie takie samo.
Chłopaki łapią supka, Gwiezdna się mści, Ojczyznosław jest niegrzeczny, a senator jeszcze bardziej .
Wyścig stulecia: Pośpieszny i Supersonik rywalizują o tytuł najszybszego człowieka świata. Tymczasem Chłopaki znów są razem i jest im z tym dobrze.
Bardzo szczególny odcinek Chłopaków: bebechy, kręgle, uprowadzenie samolotu, duchy i jedna ogromnie intrygująca Niewiasta. A także dużo serca – zarówno w sensie przenośnym, jak i masakrycznie dosłownym
Chłopaki trafiają na Uwierz Expo, żeby wykonać obiecujący ruch w swojej wojnie z supkami. Możliwe też, że zobaczymy morderczego oseska, ale o tym musicie przekonać się sami.
SUPER W AMERYCE (2019). Vought Studios. Gatunek: reality show. W rolach głównych: Ojczyznosław, Czuła Królowa, Mroczny Cień, Głęboki, Pośpieszny, Gwiezdna, Tara Reid, Billy Zane.
Nigdy nie ufaj wykończonemu supkowi – Chłopaki uczą się tego na swoich błędach. Tymczasem Ojczyznosław kopie w swojej przeszłości, Gwiezdna odkrywa, że miłość boli, a jeśli będziesz kiedyś w Sandusky w stanie Ohio i dziewczyna spyta cię, czy może dotknąć twoich skrzeli, powiedz: NIE.
Pora na finał sezonu! Pytania doczekują się odpowiedzi! Sekrety zostają ujawnione! Konflikty… skonfliktowane! Postaci eksplodują! A to jeszcze nie wszystko!
Sezon 2! Nowy i ulepszony! 50% procent więcej wybuchowych dekapitacji, terrorystów, prostytutek sado-maso, sekt. Zapach sosnowy gratis! Chwila, to nie wszystko! Dwa razy więcej krwi, flaków i mózgów niż u innych wiodących firm!
Chłopcy załatwili sobie superterrorystkę, Starlight zbiera dowody obciążające Vought, Deep poznaje swoje uczucia, a Homelander zdobywa coś na kształt rodziny. Do tego otwierający oczy raport o tym, dlaczego superkostiumy nie mają kieszeni.
Uwaga: Jeśli wy lub wasi bliscy weszliście w kontakt ze Związkiem V, możecie mieć prawo do odszkodowania. Vought podał tę ubstancję wielu ofiarom, bez ich wiedzy i zgody. Jeśli uważacie, że wy lub wasi bliscy otrzymaliście Związek V, zadzwońcie do kancelarii Bremmer i Bremmer, na numer 1-888-177-2774, po darmową konsultację prawną. Poznajcie swoje prawa!
Wycieczka! Chłopaki jadą do Karoliny Północnej, węsząc w sprawie tajemniczej supki o pseudonimie Liberty. Wiedzieliście, że seryjnego mordercę można poznać po tym, jakie je batoniki? Oglądajcie i poznajcie sygnały ostrzegawcze! Ten odcinek może uratować wam życie!
VoughtStudios z dumą ogłasza, że rozpoczęło zdjęcia do filmu #ŚwitSiódemki. 12 lat uniwersum VCU zaprocentowało. Jeśli lubicie filmy o pojedynczym bohaterze, pokochacie film o Siódemce! Przedstawiamy najnowszą członkinię: oto #PrawdziwaStormfront! Zobaczcie, jak rozpoczęła się legenda! W kinach latem 2021 roku.
Sage Grove specjalizuje się w opiece nad osobami z chorobami umysłowymi. Nasi empatyczni lekarze i terapeuci oferują spersonalizowane usługi, dzięki którym pacjenci mogą wieść jak najlepsze życie. Jeśli wy lub ktoś wam bliski potrzebujecie pomocy, zadzwońcie do centrum Sage Grove już dziś, 1-800-122-8585. Jesteśmy dumną filią Global Wellness Services, która jest filią Vought International.
Już za trzy dni szopka kongresmenki Victorii Neuman - przesłuchanie w sprawie Vought przed komisją kongresu. Czy pozwolimy jej piętnować superbohaterów gdy są najbardziej potrzebni? Musimy wystąpić przeciwko nieczystej polityce. Proszę, dołączcie do patriotycznych Amerykanów i wyślijcie 20$ na VOUGHTOBIEC aby jasno pokazać Neuman i jej pachołkom, że nie wygrają. Nie na naszej warcie.
***Alarm: Superzłoczyńca*** to powiadomienie zostało wysłane przez departament bezpieczeństwa krajowego. W twojej okolicy zauważono superzłoczyńcę. Proszę zachowaj czujność i zgłaszaj podejrzane osoby i zachowania. Jeśli natkniesz się na superzłoczyńcę, nie podchodź i nie podejmuj prób ujęcia. Skontaktuj się z policją.

17. Odwet 3x1

Zapraszamy Cię wraz z osobą towarzyszącą na premierę Świtu Siódemki, w najbliższy wtorek o 19:00 do Lamplighter Memorial Theater w Vought Tower! Po seansie sesja pytań i odpowiedzi z reżyserem Adamem Bourkem. Afterparty poprowadzi super DJ Malchemical! Zapraszamy na prawdziwą historię powstania najwspanialszej amerykańskiej drużyny superbohaterów. Zobaczcie, jak narodziła się legenda!
Homelander. Największy superbohater Ameryki. Broni naszego kraju od morza do morza. Dziś Ameryka celebruje jego urodziny, a Vought Shopping Network oferuje ekskluzywną złotą monetę kolekcjonerską z limitowanej edycji "Urodziny Homelandera" za jedyne 99,95$, do wyczerpania zapasów. Okolicznościowe monety Vought Gold: życiowa inwestycja.
Dziś o 21:00 (20:00 czasu środkowo amerykańskiego) finał sezonu #AmericanHero! Pozostało troje zawodników, ale tylko dwoje dołączy do #Siódemka! Czy Starlight wybierze swoją dawną miłość, Supersonica? A może ktoś inny wprowadzi się do Wieży Siódemki? Zapraszamy na finałowy, szokujący odcinek, którego sponsorem są mrożonki „Szczupła Pani": szczupłość smakuje wybornie.
Dziś na żywo! Streamingujemy wyłącznie na superporn.com dla super-subskrybentów. Oto #StarcieDildo! Która z zabawek inspirowanych Siódemką wydyma konkurencję w tej dogłębnej próbie? Czy Srogi Sztandar Homelander obroni pozycję lidera w starciu z elektrycznym Gwiazdobratorem Starlight? Zapraszamy na testy przynoszących przyjemność penetratorów! Tylko na superporn.com!
Czy wiecie, że to przez ludzi szympansy stały się gatunkiem zagrożonym? Możecie pomóc, wspierając budowę Kraju Szympansów Crimson Countess! Ten piękny azyl będzie oferował wycieczki po plantacji bananów, cztery pokazy kaskaderskie dziennie i mini-zoo dla najmłodszych! Każdy darczyńca ma szansę wygrać prywatną video rozmowę z Crimson Countess. Wesprzyjcie nas już dziś!
Zapraszamy na 70. doroczny Bohaterogazm! Wejście tylko z niniejszym zaproszeniem. Te same zasady co zawsze: żadnych kamer, żadnych gości, którzy nie są supkami (chyba, że podpiszą klauzulę poufności i zrzeczenie się roszczeń) i żadnych wycieków do mediów!
Czy ktoś powiedział „urodziny”? Świętujcie je u Bobra Bustera z naszym nowym pakietem Deluxe VIP: do 30 gości, dziesięć dużych dwuskładnikowych pizz i 10 dzbanków napojów gazowanych do wyboru! Do tego oczywiście specjalny urodzinowy występ Bobra Bustera i jego futrzastych, leśnych przyjaciół! Wszystko to za jedyne 199,99$ plus podatek. Pizzeria Bobra Bustera. Tu dzieci ustalają zasady®!
Wzywam wszystkich patriotów! Pokażmy Homelanderowi, że może na nas liczyć i nie pozwólmy, aby Starlight i jej starlightowym straszakom uszedł płazem handel dziećmi i picie ich adrenaliny! Czas, aby prawdziwi Amerykanie stawili opór! Dołączcie do Hometeamerów i Stormchaserów jutro na Vought Square! Wspierajcie i sprzyjajcie!

25. Odcinek 4x1

0,0
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…