The Boys

7,8
7,9
W bardziej emocjonującym 2. sezonie „The Boys", Rzeźnik, Hughie i reszta grupy dochodzą do siebie po stratach poniesionych w sezonie 1. Kryjąc się przed wymiarem sprawiedliwości, kontynuują zmagania z superbohaterami. Vought zarabia na panice wywołanej przez superzłoczyńców, a nowa superbohaterka, Stormfront, zmienia układ sił, rzucając wyzwanie niestabilnemu psychicznie Homelanderowi.
Sezon 4: Zwiastun PL#1 Zgłoś naruszenie
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 1
rad88 1

Sezon 3 to DVD z sex-shopu po zapuszczeniu się w złą alejkę.
Wytrzymałem zaledwie pierwsze 3 minuty i po pełnym zgorszeniu jakie doznał mój mózg, musiałem to szybko to wyłączyć. Jest to coś a la niemieckie scheisse video tylko z budżetem x10000. Co gorsza, pewnych rzeczy nie da się już od-zobaczyć.
Nie wiem co powiedzieć. Jeszcze 2 sezony dało się jako tako obejrzeć. Seria miała potencjał, ale w tym sezonie poprzeczka upadła tak nisko, że trzeba by kopać w Rowie Mariańskim, aby ją wyciągnąć. Coś się dzieje dziwnego ze społeczeństwem amerykańskim i to poważnie, że takie coś dostaje budżet wielomilionowy, co więcej, ma jeszcze swoją widownie, która daje temu czemuś noty powyżej 8/10.
Totalny upadek.

Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Pozostałe

Proszę czekać…