Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Christopher Landon | ||
Fernando Altschul
(asystent)
|
||
Joe May
(asystent)
|
||
Alexander Salazar
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Christopher Landon | ||
Scott Lobdell
(postacie)
|
||
Producenci | Ocena | |
John Baldecchi
producent wykonawczy
|
||
Jason Blum
producent
|
9,0
|
|
Angela Mancuso
producent wykonawczy
|
||
Samson Mucke
producent wykonawczy
|
||
Ryan Turek
współproducent
|
||
Erin Vitali
współproducent
|
||
Samson Mucke
kierownik produkcji
|
||
Erin Vitali
nadzorca produkcji
|
||
Olga Hamlet
koordynator postprodukcji
|
||
Brittany Margaritis
koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Jessica Rothe
Tree Gelbman
|
6,6
|
|
Israel Broussard
Carter Davis
|
6,0
|
|
Ruby Modine
Lori Spengler
|
||
Suraj Sharma
Samar Ghosh
|
||
Rachel Matthews
Danielle Bouseman
|
5,0
|
|
Charles Aitken
Gregory Butler
|
4,0
|
|
Sarah Yarkin
Dre Morgan
|
||
Steve Zissis
Dziekan Bronson
|
5,0
|
|
Wendy Miklovic
Nowa pielęgniarka
|
||
Caleb Spillyards
Tim Bauer
|
||
GiGi Erneta
Reporterka
|
4,0
|
|
Laura Clifton
Stephanie Butler
|
||
Tenea Intriago
Protestująca studentka
|
||
Blaine Kern III
Nick Sims
|
6,0
|
|
Tran Tran
Emily
|
||
Cariella Smith
Becky Shepard
|
||
Kaleb Naquin
Maskotka Bayfield (niewymieniony w czołówce)
|
||
Rob Mello
John Tombs
|
||
Phi Vu
Ryan Phan
|
||
Lindsey G. Smith
Kelnerka
|
||
Zakery Jones
Student college'u
|
||
Alexis Holloway
Studentka college'u (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jacqueline Harris Matherne
Fanka koszykówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kenneth Israel
Dr Parker
|
||
Ramsey Anderson
Keith
|
||
Ethan Airhart
Koszykarz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Toney Chapman Steele
Trener koszykówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brent Phillip Henry
Instruktor spadochroniarstwa
|
||
Ken Knight
Naukowiec (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey Riseden
Naukowiec DARPA (niewymieniony w czołówce)
|
||
Kaytlynn Eddleman
Fanka koszykówki
|
||
Woodrow Eduard McCarthy
Student college'u
|
||
Jackie David Harris
Klient
|
||
Natalie Sibille
Studentka Bayfield University (niewymieniony w czołówce)
|
||
Vaughan Page
Koszykarz drużyny przyjezdnej
|
||
Timothy Hinrichs
Fan koszykówki (niewymieniony w czołówce)
|
||
Sarah Bennani
Anna Pech (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jenelle Eason
Jenelle Evans (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jack Harris
Klient (niewymieniony w czołówce)
|
||
Julia Holt
Studentka college'u (niewymieniony w czołówce)
|
6,5
|
|
Jonathan Pal
Technik laboratorium (niewymieniony w czołówce)
|
||
Jeffrey Patrick
Student college'u (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Toby Oliver |
8,0
|
|
Eric DePoorter
(główna pomoc techniczna)
|
||
Nick Nicolay
(główna pomoc techniczna)
|
||
Ryan Chamberlain
(pomoc techniczna)
|
||
Dallas Hollomon
(pomoc techniczna)
|
||
Alyssa Moran
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Moreno
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Bear McCreary | ||
Jason Akers
(muzyka dodatkowa)
|
||
Sam Ewing
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kevin Lax
(muzyka dodatkowa)
|
||
Nicholas Steinbach
(muzyka dodatkowa)
|
||
Marisa B. Gunzenhauser
(asystent)
|
||
Angelina Park
(asystent)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Whitney Anne Adams | ||
Amy Gavel
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Ben Baudhuin | ||
Jesus 'Chuy' Rosales
(asystent)
|
||
Derek Larsen
(asystent)
|
||
Matteo Saradini
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Johannes Vogel
dyrygent
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Ashley Levy
nadzorca charakteryzacji
|
||
William Spataro
charakteryzator
|
||
Ignacia Soto-Aguilar
charakteryzator
|
||
Allison Shepherd
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Bill Boes
scenograf
|
5,0
|
|
Jason Baldwin Stewart
dyrektor artystyczny
|
||
Andrew W. Bofinger
dekorator wnętrz
|
||
Nathan Carlson
projektant graficzny
|
||
Criss Green
rekwizytor
|
||
Alicia Haverland
główny rekwizytor
|
||
Erica Severson
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Hunter Spears
rekwizytor
|
||
Laura van Aken
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Kevi Aragunde
mikser imitacji
|
||
Michael Baird
montaż dialogów
|
||
Miguel Barbosa
imitator dźwięku
|
||
Alessandro Chimento
dźwięk
|
||
Jesse Dodd
mikser postsynchronu (dodatkowy)
|
||
Jack Bigelow
mikrofoniarz
|
||
Jason Dotts
montaż dialogów
|
||
Trevor Gates
projektant dźwięku
|
8,0
|
|
Trevor Gates
nadzorujący montaż dźwięku
|
8,0
|
|
Paul B. Knox
mikser efektów dźwiękowych
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Emily Poulliard
dźwięk
|
||
Diego S. Staub
mikser imitacji
|
||
Jon Vogl
mikser postsynchronu
|
||
Jonathan Wales
mikser ponownego nagrania
|
||
Chris Welcker
mikser
|
||
Andrea von Foerster
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
David K. Nami
koordynator efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Brad Manis
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Edward Joubert
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Elizabeth Coulon
dobór obsady
|
||
Sarah Domeier Lindo
dobór obsady
|
||
Terri Taylor
dobór obsady
|
||
Taylor Armstrong
zecer
|
||
Brandon Burzawa
zecer
|
||
Sarah Canale
zecer
|
||
Sarah Chalek
grafik komputerowy
|
||
Alla Chernova
grafik komputerowy
|
||
Myong Choi
zecer
|
||
Kevin Conlon
zecer
|
||
Krisztián Csanki
zecer
|
||
Tyler Engle
zecer
|
||
Nikki Jermaczonak
zecer
|
||
Kymberly Murphy
koordynator efektów wizualnych
|
||
Ashley Nizich
koordynator efektów wizualnych
|
||
Sasha Sazanovich
główny zecer
|
||
Ben Stommes
zecer
|
||
Andre Cheong
zecer (niewymieniony w czołówce)
|
||
Heather Arthur
kaskader (rezerwowy) (niewymieniony w czołówce) / kaskader: spadochroniarz
|
||
Tim Bell
układacz
|
||
Jeff Brockton
kaskader
|
||
Tony Donno
kaskader
|
||
Joe Dryden
układacz
|
||
Andy Dylan
kaskader
|
6,0
|
|
Peter Epstein
kaskader
|
7,0
|
|
Mark Ginther
kaskader
|
||
Adam Horwitz
kaskader
|
||
Adam Rivette
kaskader
|
||
Preston Schrag
kaskader
|
||
Mark Rayner
koordynator kaskaderów
|
||
Ashley Nicole Hudson
kaskader dublujący: Laura Clifton
|
||
Juliene Joyner
kaskader dublujący: Mary Alice Risener
|
||
Kelly Phelan
kaskader dublujący: Jessica Rothe
|
||
Corrina Roshea
kaskader dublujący: Ruby Modine
|
6,0
|
|
Austin Seifert
kaskader dublujący: Charles Aitken
|
||
Josh Bagnall
operator kamery
|
||
Josh Bagnall
operator steadicam
|
||
Chad Chamberlain
operator kamery
|
||
Chad Chamberlain
operator steadicam
|
||
Terry Eden
elektryk
|
||
Penelope Helmer
operator kamery (asystent)
|
||
Lee Jenkins
mistrz oświetlenia
|
||
Quenell Jones
operator kamery
|
||
Loui J. LeRoy
operator kamery (asystent)
|
||
Chase Lowenstein
operator kamery (asystent)
|
||
Jaim O'Neil
oświetlenie
|
||
Michele K. Short
fotosista
|
||
Chad Taylor
operator kamery (asystent)
|
||
Jim Wayer
mistrz oświetlenia
|
||
John Scott Williams
operator kamery (asystent)
|
||
Fabiana Arrastia
dobór głosu
|
||
Susan Boyajian
dobór głosu
|
||
Ally Conover
dodatkowy dobór obsady
|
||
Lee Pierce
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Todd Crockett
księgowy produkcji
|
||
Lindsey M. Page
księgowy (asystent)
|
||
Daryl Wilsford
księgowy (asystent)
|
Pozostałe
Proszę czekać…