Śmierć nadejdzie dziś 2 6.0

Tym razem Tree (Jessica Rothe) odkrywa, że umieranie każdego dnia na nowo było znacznie łatwiejsze niż niebezpieczeństwa, które kryją się w zwykłym życiu.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Christopher Landon 6.0
Fernando Altschul (asystent) -
Joe May (asystent) -
Alexander Salazar (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Christopher Landon 6.0
Scott Lobdell (postacie) 1.0
Producenci
Średnia
John Baldecchi producent wykonawczy -
Jason Blum producent 9.0
Angela Mancuso producent wykonawczy -
Samson Mucke producent wykonawczy -
Ryan Turek współproducent -
Erin Vitali producent towarzyszący -
Samson Mucke kierownik produkcji -
Erin Vitali nadzorca produkcji -
Olga Hamlet koordynator postprodukcji -
Brittany Margaritis koordynator produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Aktorzy
Średnia
Jessica Rothe
Tree Gelbman
6.6
Israel Broussard
Carter Davis
6.0
Ruby Modine
Lori Spengler
4.5
Suraj Sharma
Samar Ghosh
6.0
Rachel Matthews
Danielle Bouseman
5.0
Charles Aitken Gregory Butler 4.0
Sarah Yarkin
Dre Morgan
5.0
Steve Zissis
Dziekan Bronson
5.0
Wendy Miklovic Nowa pielęgniarka -
Caleb Spillyards Tim Bauer -
GiGi Erneta
Reporterka
4.0
Laura Clifton Stephanie Butler -
Tenea Intriago Protestująca studentka -
Blaine Kern III
Nick Sims
6.0
Tran Tran Emily -
Cariella Smith
Becky Shepard
-
Kaleb Naquin Maskotka Bayfield (niewymieniony w czołówce) -
Rob Mello John Tombs -
Phi Vu
Ryan Phan
5.3
Lindsey G. Smith
Kelnerka
-
Zakery Jones Student college'u -
Alexis Holloway Studentka college'u (niewymieniony w czołówce) -
Jacqueline Harris Matherne Fanka koszykówki (niewymieniony w czołówce) -
Kenneth Israel Dr Parker -
Ramsey Anderson Keith -
Ethan Airhart Koszykarz (niewymieniony w czołówce) -
Toney Chapman Steele Trener koszykówki (niewymieniony w czołówce) -
Brent Phillip Henry
Instruktor spadochroniarstwa
-
Ken Knight Naukowiec (niewymieniony w czołówce) -
Jeffrey Riseden Naukowiec DARPA (niewymieniony w czołówce) -
Kaytlynn Eddleman Fanka koszykówki -
Woodrow Eduard McCarthy Student college'u -
Jackie David Harris Klient -
Natalie Sibille Studentka Bayfield University (niewymieniony w czołówce) -
Vaughan Page Koszykarz drużyny przyjezdnej -
Timothy Hinrichs Fan koszykówki (niewymieniony w czołówce) -
Sarah Bennani Anna Pech (niewymieniony w czołówce) -
Jenelle Eason Jenelle Evans (niewymieniony w czołówce) -
Jack Harris Klient (niewymieniony w czołówce) -
Julia Holt
Studentka college'u (niewymieniony w czołówce)
6.5
Jonathan Pal Technik laboratorium (niewymieniony w czołówce) -
Jeffrey Patrick Student college'u (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Toby Oliver 8.0
Eric DePoorter (główna pomoc techniczna) -
Nick Nicolay (główna pomoc techniczna) -
Ryan Chamberlain (pomoc techniczna) -
Dallas Hollomon (pomoc techniczna) -
Alyssa Moran (pomoc techniczna) -
Michael Moreno (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Bear McCreary 7.0
Jason Akers (muzyka dodatkowa) -
Sam Ewing (muzyka dodatkowa) -
Kevin Lax (muzyka dodatkowa) -
Nicholas Steinbach (muzyka dodatkowa) -
Marisa B. Gunzenhauser (asystent) -
Angelina Park (asystent) -
Kostiumy
Średnia
Whitney Anne Adams -
Amy Gavel (nadzorca kostiumów) -
Montaż
Średnia
Ben Baudhuin -
Jesus 'Chuy' Rosales (asystent) -
Derek Larsen (asystent) -
Matteo Saradini (montażysta materiałów oryginalnej jakości) -
Charakteryzacja
Średnia
Ashley Levy nadzorca charakteryzacji -
William Spataro charakteryzator -
Ignacia Soto-Aguilar charakteryzator -
Allison Shepherd fryzjer -
Scenografia
Średnia
Bill Boes scenograf 5.0
Jason Baldwin Stewart dyrektor artystyczny -
Andrew W. Bofinger dekorator wnętrz -
Nathan Carlson projektant graficzny -
Criss Green rekwizytor -
Alicia Haverland główny rekwizytor -
Erica Severson główny rekwizytor (asystent) -
Hunter Spears rekwizytor -
Laura van Aken rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Kevi Aragunde mikser imitacji -
Michael Baird montaż dialogów -
Miguel Barbosa imitator dźwięku -
Alessandro Chimento dźwięk -
Jesse Dodd mikser postsynchronu (dodatkowy) -
Jack Bigelow mikrofoniarz -
Jason Dotts montaż dialogów -
Trevor Gates projektant dźwięku 8.0
Trevor Gates nadzorujący montaż dźwięku 8.0
Paul B. Knox mikser efektów dźwiękowych -
Chris Navarro
mikser postsynchronu
-
Emily Poulliard dźwięk -
Diego S. Staub mikser imitacji -
Jon Vogl mikser postsynchronu -
Jonathan Wales mikser ponownego nagrania -
Chris Welcker mikser -
Andrea von Foerster nadzorca muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
David K. Nami koordynator efektów specjalnych 7.0
Brad Manis nadzorca efektów specjalnych 6.0
Edward Joubert technik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Elizabeth Coulon dobór obsady -
Sarah Domeier dobór obsady -
Terri Taylor dobór obsady -
Taylor Armstrong zecer -
Brandon Burzawa zecer -
Sarah Canale zecer -
Sarah Chalek grafik komputerowy -
Alla Chernova grafik komputerowy -
Myong Choi zecer -
Kevin Conlon zecer -
Krisztián Csanki zecer -
Tyler Engle zecer -
Nikki Jermaczonak zecer -
Kymberly Murphy koordynator efektów wizualnych -
Ashley Nizich koordynator efektów wizualnych -
Sasha Sazanovich główny zecer -
Ben Stommes zecer -
Andre Cheong zecer (niewymieniony w czołówce) -
Heather Arthur
kaskader
-
Tim Bell
układacz
-
Jeff Brockton
kaskader
-
Tony Donno kaskader -
Joe Dryden
układacz
-
Andy Dylan
kaskader
6.0
Peter Epstein
kaskader
7.0
Mark Ginther kaskader -
Adam Horwitz kaskader -
Adam Rivette kaskader -
Preston Schrag kaskader -
Mark Rayner koordynator kaskaderów -
Ashley Nicole Hudson
kaskader dublujący: Laura Clifton
-
Juliene Joyner kaskader dublujący: Mary Alice Risener -
Kelly Phelan kaskader dublujący: Jessica Rothe -
Corrina Roshea
kaskader dublujący: Ruby Modine
6.0
Austin Seifert kaskader dublujący: Charles Aitken -
Josh Bagnall operator kamery -
Josh Bagnall operator steadicam -
Chad Chamberlain operator kamery -
Chad Chamberlain operator steadicam -
Terry Eden elektryk -
Penelope Helmer kamerzysta (asystent) -
Lee Jenkins mistrz oświetlenia -
Quenell Jones operator kamery -
Loui J. LeRoy kamerzysta (asystent) -
Chase Lowenstein kamerzysta (asystent) -
Jaim O'Neil oświetlenie -
Michele K. Short fotosista -
Chad Taylor kamerzysta (asystent) -
Jim Wayer mistrz oświetlenia -
John Scott Williams kamerzysta (asystent) -
Fabiana Arrastia dobór głosu -
Susan Boyajian dobór głosu -
Ally Conover dodatkowy dobór obsady -
Lee Pierce dodatkowy dobór obsady (asystent) -
Johannes Vogel dyrygent -
Todd Crockett księgowy produkcji -
Lindsey M. Page księgowy (asystent) -
Daryl Wilsford księgowy (asystent) -