6 Underground 6.0

Co jest najlepszego w byciu martwym? Nie to, że nie musisz się już liczyć ze swoją byłą ani szefem, ani martwić o swoje wcześniejsze zatargi z prawem. Najlepsze w byciu martwym jest to, że jesteś... wolny. Możesz walczyć ze złem i niesprawiedliwością i nic ani nikt cię nie spowolni i nie powstrzyma. W filmie 6 Underground poznajemy zupełnie nowy typ bohatera kina akcji. Sześciu specjalistów z różnych stron świata, niezrównanych w swoim fachu, zostało wybranych nie tylko z racji swoich wybitnych umiejętności, ale także dlatego, że każdy i każda z nich chce pogrzebać swoją przeszłość, by zmienić przyszłość. Na czele grupy staje enigmatyczny lider (Ryan Reynolds), który zrobi absolutnie wszystko, by jego drużyna pozostała anonimowa, ale jej dokonania — wręcz przeciwnie.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #3 PL (napisy)

Komentarze 5

i_darek1x 7

Reżyser: Michael Bay pokazał na co go stać ! Na nudę nie można narzekać nawet przez chwilę .Akcja napięta ,strzelanie,pościgi i popisy kaskaderskie to nie wszystko … jest tego dużo więcej ! Obsada nie zawodzi i jak nic niedługo kontynuacja ! Pozostaje czekać ;)

BuziakL 5

Kurdę, czy oni próbują robić Mission Impossible? Nie bardzo im to wyszło, oczywiście moim zdaniem.

isleenais 7

Na tle obecnie kręconych gniotów wypada dobrze. Akcja, humor, fajne efekty specjalne. Można się zrelaksować.

MARTIN007 4

Chcesz film akcji bez reakcji mózgu, zatrudnij Baya, który utknął w Transformersach i realizuje w takiej konwencji nowy swój film. Akcji tyle że aż nudzi i zapominasz o co w tym wszystkim chodzi, tona absurdu i jedynie czasami coś fajnego wyjdzie.

dharus 6

Typowy film tego reżysera, dużo wybuchów, strzelanin, slow motion, szybkiego montażu, ładnych zdjęć, czasem słabych, wrzucanych na siłę żartów i mało zaawansowanej fabuły.
Ot film do pyknięcia na Netflixie, w towarzystwie piwka i słonych przekąsek.