Wspólnicy z przypadku 5.9

Dwójka pasażerów (Leelee Sobieski i Steve Zahn) i konduktor (Danny Glover) odkrywają ciało martwego mężczyzny w jednym z przedziałów nocnego pociągu. Przy zwłokach znajdują cenne diamenty i po chwili wahania postanawiają zachować je dla siebie. Muszą jednak pozbyć się ciała, tak, by nikt nie dowiedział się prawdy. Chcą ukryć je w kufrze i wyrzucić z pociągu, gdy ten będzie mijał rzekę. Z pozoru prosty plan zaczyna się komplikować, kiedy okazuje się, że zwłoki nie zmieszczą się w za małym kufrze – przynajmniej w całości... Obcy sobie ludzie, którzy przypadkowo zostali wspólnikami, zaczynają wpadać w paranoję. Każdy po cichu spiskuje przeciw któremuś z partnerów. Nikt nie jest bezpieczny. Nikomu nie można ufać.

Zgłoś naruszenie Trailer #1

Komentarze 5

juskowiak

Pocztkowo twórcą udało – się zbudować ciekawy klimat. Im dluzej, tym gorzej sie ogladalo. koncowka bzdurna.
ale i tak dam…

5/10.

regoat

za co durny polski tytul – Czy polsce dystrybutorzy nie moge wymyslac durniejszych tytulow?

jacks 7

7/10 – Co prawda niczym specjalnym produkcja nie zaskakuje ale i tak dobrze się ogląda. Pomijając drobne raki w scenariuszu to historia całkiem, całkiem. Bardzo dużo daje gra Dannyego Glovera bo bez niego mogłoby być o wiele gorzej. Film na nudny wieczór.

irwitsnajper

Do zobaczenia i nic więcej… – Film z początku był dosyć ciekawy,ale jak już każdy zaczął się wzajemnie zabijać o małą skrzyneczkę w kształcie piramidy,to już było wiadomo,że dobrze dla tych osób żywot się nie zakończy i ot cały wątek filmu:walka na śmierć o piramidkę,w której to każdy widział inny skarb-ot co!!!
Tylko na jedne zobaczenie i nic więcej…

raven6 irwitsnajper 3

dokladnie.. nawet to 1 zobaczenie to czasem za duzo jak ma sie w zanadrzu inny film :)