Cudotwórcy 2019-

Miracle Workers

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy spełnianie marzeń ludzkości. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby - jak rasowy… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Na platformach streamingowych

  • 2 sezony
Sezony
Lata
Steve Buscemi
jako Bóg
Daniel Radcliffe
jako Craig
Karan Soni
jako Sanjay
Sasha Compère
jako Laura
Jon Bass
jako Sam
Lolly Adefope
jako Rosie
Gavrielle Anne Fontanilla
jako Pracownica pokoju pocztowego
Tyner Rushing
jako Pracownik wulkanu
Jayvee Moritz
jako Naukowiec badający genitalia
Catherine Clifton
jako Niebiańska pracownica

Craig (Daniel Radcliffe) jest aniołem niskiego szczebla w firmie Niebo, a do jego obowiązków należy spełnianie marzeń ludzkości. Jego szef, Bóg (Steve Buscemi), wydaje się być ostatnio w wyjątkowo podłym nastroju. Rozczarowany stworzoną przez siebie Ziemią, chce rozprawić się z nią raz na zawsze, aby - jak rasowy przedsiębiorca - zająć się nowym projektem. Zbliża się dzień Sądu Ostatecznego. Craig i anielskie zastępy niższego szczebla mają zaledwie dwa tygodnie na dokonanie cudu. Aby ocalić Ziemię, muszą sprawić, aby dwoje chorobliwie nieśmiałych ludzi zakochało się w sobie. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2019-02-12 (świat)
Wytwórnia
Broadway Video
Studio T
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Miracle Workers: Dark Ages (USA) (tytuł drugiego sezonu)
Cudotwórcy: Wieki ciemne (Polska) (tytuł drugiego sezonu)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 30 minut
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
justangel 6

6/10 całkiem fajny serial, chociaż z pewnymi niedociągnięciami. Idea Nieba jako korporacji naprawdę niezła, chociaż można to było bardziej podkreślić i na samym początku zaznaczyć. Myśle, że spotkanie rodzinne mogło się odbyć w 1 lub 2 odcinku, nadało by to sensu, a tak początkowe odcinki się snują. Postać Boga z jednej strony świetna, a z drugiej słaba. Aparycja Steva idealna do roli, niektóre sceny napisane super, niemniej ogólne założenie, że to taki absolutny nieudacznik jakoś mi nie pasowało. Pozostałe role przeciętne. Ale plus, że tylko kilka odcinków ;)

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Bluejohn_26
42 pkt.
2
fredaser
3 pkt.
3
fantasta
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Proszę czekać…