Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
John Frankenheimer | ||
Jim Dyer
(asystent)
|
||
James W. Skotchdopole
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Jerry Beck
(historia)
|
||
Robert Foster |
6,0
|
|
Producenci | Ocena | |
Stephen J. Roth
producent
|
||
Robert L. Rosen
producent wykonawczy
|
||
Gregory A. Gale
producent (asystent)
|
||
Grace Gilroy
kierownik produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Don Johnson
Jerry Beck
|
7,7
|
|
Penelope Ann Miller
Linda Kimble
|
||
William Forsythe
Arthur Kressler
|
7,1
|
|
Bob Balaban
Elliott Webley
|
6,0
|
|
Frank Military
Bobby Burns
|
||
Tate Donovan
John Burns
|
||
Antoni Stutz
Ray
|
||
Mickey Jones
Śpioch
|
||
Ron Campbell
Crossfield
|
||
William Traylor
Elton Tremmel, szef
|
||
Hy Anzell
Kpt. Waxman
|
||
Michael Jeter
Dr Krantz
|
||
Tim Reid
Dixon, szef
|
||
James B. Douglas
Agent Gilroy
|
||
Brad Sullivan
Hillard, szef
|
||
Phyllis Guerrini
Louisa
|
||
Darwyn Swalve
Motocyklista
|
||
David H. "Dutch" Van Dalsem
Motocyklista
|
||
Ron Jeremy
Motocyklista
|
||
Sam Scarber
Det. Bilson
|
||
Mic Rodgers
Sierż. Gary Kimble
|
5,0
|
|
Tiger Haynes
Edwin Gates
|
||
Garwin Sanford
Oficer
|
7,0
|
|
Lon Katzman
Oficer
|
||
Daniel Quinn
James Ellis
|
||
Ricardo Ascencio
Panchito
|
||
Trudy Forbes
Pani oficer
|
||
Michael Higgins
Wielebny Gebhardt
|
||
Evans Evans
Pani Gebhardt
|
||
Stephen E. Miller
Bogan
|
||
Dawn Mortensen
Córka
|
||
Frank C. Turner
Oficer
|
||
Lennard Camarillo
Juancho
|
||
Jerome Beck
Det. John
|
||
Valerie Pearson
Pomocna kobieta
|
||
Dominick Louis Clark
Mężczyzna w samochodzie
|
||
Billy Boyle
Ksiądz
|
||
Justin Stillwell
Mark Beck
|
||
Christine Cable
Karen Beck
|
||
Maureen Thomas
Nauczycielka
|
||
Ron Carothers
Człowiek Dixona
|
||
Ernie Jackson
Człowiek Dixona
|
||
Juliana Carter
Żona Dixona
|
||
Jarion Monroe
Policjant (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Gerry Fisher |
6,0
|
|
John Murphy
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Gary Chang |
7,0
|
|
Michael Kamen | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jodie Lynn Tillen | ||
Gregory B. Peña
(niewymieniony w czołówce)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robert F. Shugrue |
7,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Jay Cannistraci
charakteryzator osobisty (niewymieniony w czołówce)
|
||
Stan Edmonds
główny charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ken Adam
scenograf
|
9,0
|
|
Doug McLean
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Dean Goodine
rekwizytor
|
||
Ken Wills
rekwizytor
|
||
Janice Blackie-Goodine
rekwizytor
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Mike Le Mare
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Claude Hazanavicius
operator dźwięku
|
||
Mike Le Mare
projektant dźwięku
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mic Rodgers
koordynator kaskaderów
|
5,0
|
|
Mic Rodgers
kaskader
|
5,0
|
|
Steven Chambers
kaskader
|
||
Jeff Dashnaw
kaskader
|
||
Joe Dodds
kaskader
|
||
John Dodds
kaskader
|
||
Joe Duce
kaskader
|
||
Tom Eirikson
kaskader
|
||
Annie Ellis
kaskader
|
||
David R. Ellis
kaskader
|
||
Gary Epper
kaskader
|
||
Donna Evans
kaskader
|
||
Tom Glass
kaskader
|
||
Alex Green
kaskader
|
||
James M. Halty
kaskader
|
||
Freddie Hice
kaskader
|
||
Buddy Joe Hooker
kaskader
|
||
Tommy J. Huff
kaskader
|
||
Ernie Jackson
kaskader
|
||
David Jacox
kaskader
|
||
John Meier
kaskader
|
||
Dan Roger
kaskader
|
||
Jacob Rupp
kaskader
|
||
John Scott
kaskader
|
||
Ron Stein
kaskader
|
||
Keith Tellez
kaskader
|
||
Cheryl Wheeler Duncan
kaskader
|
||
Brent Woolsey
kaskader
|
||
Lynn Stalmaster
dobór obsady
|
||
Julian Chojnacki
operator steadicam
|
||
Brian C. Murphy
kamerzysta (asystent)
|
||
David Geddes
operator kamery
|
6,0
|
|
Peter McLennon
operator kamery
|
||
Eric D. Andersen
operator kamery
|
||
Stephen S. Campanelli
operator steadicam
|
6,0
|
|
Ted Churchill
operator steadicam
|
||
David Crone
operator steadicam
|
||
Fred Murphy
operator steadicam
|
6,0
|
|
Bette Chadwick
dobór obsady
|
||
Stuart Aikins
dobór obsady
|
||
Diane Rogers
dobór obsady
|
||
Brent Woolsey
koordynator kaskaderów
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…