Kingdom

7,3
Następca tronu wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla pustoszonego przez tajemniczą plagę i pogrążonego w zamęcie królestwa.
Odcinki 13 dodaj odcinek
Sezony
Lata
W Hanyang pojawiają się ogłoszenia, że król nie żyje. Książę koronny Lee Chang chce czuwać u boku swego ojca, ale na drodze staje mu młoda królowa.
Książę Chang i Mu-yeong przybywają do Jiyulheon, gdzie dokonują strasznego odkrycia. Historia opowiedziana przez Seo-bi zdaje się księciu Changowi przerażająco znajoma.
W nocy Dongnae pogrąża się w chaosie. Cho Hak-ju i królowa opiekują się królem. Książę Chang dochodzi do niepokojących wniosków i postanawia nie poddawać się bez walki.
Książę Chang udaje się z prośbą o pomoc do pana Ahn Hyeona. Po drodze napotyka grupkę ocalałych i za radą Seo-bi prowadzi ich do Jiyulheon.
Grupa księcia Changa trafia do wioski, której mieszkańcy zdają się nadzwyczaj dobrze odżywieni. Podczas wizyty u pana Ahn Hyeona Seo-bi zauważa coś dziwnego.
Cho Hak-ju odbywa chłodną rozmowę z królową, która skrywa ponury sekret. Książę Chang kieruje obroną Sangju, ale Seo-bi przeczuwa, że coś jest nie tak.
Zaskakujące odkrycie w Sangju stwarza nowe problemy dla księcia Changa i mieszkańców miasta. Seo-bi i Cho Beom-pal szukają schronienia u Cho Hak-ju.
Książę Chang przedostaje się do Mungyeong Saejae, gdzie rozpętuje się piekło. Strażnicy przeszukują dom królowej, podejrzewając, że coś ukrywa.
Cho Hak-ju zostaje porwany. Książę Chang rusza jego śladem. Seo-bi szuka lekarstwa na plagę. Królowa czeka na swojego księcia.
Seo-bi mówi o swoim przełomowym odkryciu księciu Changowi, który prosi ją o przysługę. Cho Hak-ju odwiedza królową i żąda, by wyjawiła mu prawdę.
Aby ocalić niewinnych cywilów, książę Chang i jego ludzie przejmują Hanyang. Odsunięta od władzy królowa wdraża w życie plan zemsty.
Pałac spływa krwią. Książę Chang zostaje zmuszony do ryzykownego posunięcia. Seo-bi zabiera dziecko do swojej kryjówki.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…