W11 – Wydział Śledczy 2004-2014

Aktorzy
, ,
Sezony
Lata
Anna Potaczek
jako Nadkom. Anna Potaczek
Maciej Friedek
jako Sierż. sztab. Maciej Friedek
Sebastian Wątroba
jako St. asp. Sebastian Wątroba
Joanna Czechowska
jako Nadkom. Joanna Czechowska
Przemysław Nikiel
jako Narrator
Gatunek
Paradokument, Kryminał
Szczegóły dodaj informacje
Kraj produkcji
Polska
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 7
YanYool99 5

Może i schematyczny i nie do końca profesjonalny, ale i tak przystępnie ciekawe bywały śledztwa. Heh, Tomek to ulubiona postać; jest jak Bob Budowniczy.

Czechu 1

Przerażający – nie wiem jak można oglądać "to coś", dla mnie to jest porażka, że telewizje stawiają na "seriale" tego typu. Osobiści za każdym razem zmieniam program gdy widzę ten serial, czy też Malanowskiego (czy jak to tam leci). Zdecydowane 1/10.

Darth_Artur Czechu

Nie no co ty, przecież tu gra aktorska na najwyższym poziomie jest:-p

Trophy Czechu

To takie drewno. Rzadko to oglądam, a właściwie wcale, a jak już to tylko po to, żeby się pośmiać. :) I tak nikt, ani nic nie przebije Anny Marii Wesołowskiej. :)

Czechu Czechu 1

Niby to jest śmieszne, ale takie programy mają dużą widownie prze co powstaje ich coraz więcej:(. Z tego co zauważyłem osoby po 50-tce szczególnie panie upodobały sobie takie seriale.:) tragedia, ale każdy musi mieć coś dla siebie:) nie wszystkich usatysfakcjonują.

nathalie Czechu 1

Ciężko tutaj chyba w ogóle mówić o aktorstwie :) Chociaż mój dziadek lubi to oglądać, więc może niektórym to nie przeszkadza.. Osobiście widziałam kilka fragmentów i naprawdę szkoda czasu na takie "seriale".
A w Annie Marii Wesołowskiej raz grała moja koleżanka i to był jedyny odcinek jaki obejrzałam (też nie dałam rady całego) x)

Darth_Artur Czechu

Ja tam mam znajomych w moim wieku co oglądają W11, więc nie tylko starsi ludzie się w tym lubują. Jeszcze to w11 to od biedy ujdzie, bo tam coś na kształt scen akcji jest i generalnie to polega na tandetnych ale skutecznych chwytach, czyli na wykorzystaniu ciekawości. Na początku pokazują zbrodnie, to potem człowieka interesuje co się stało. Więc jeszcze powiedzmy jakoś bym usprawiedliwił ludzi co to oglądają:-p Ale zainteresowanie programami o sądach to dla mnie jakaś totalna abstrakcja i nie umiem tego pojąć.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Anonimowy
24 pkt.
2
Elros
3 pkt.
3
Camizi
3 pkt.
4
Jankes
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…