W11 – Wydział Śledczy 2004-2014

Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 13 odcinki

Sezony
Lata

Obsada Zobacz pełną obsadę

Anna Potaczek
jako Nadkom. Anna Potaczek
Maciej Friedek
jako Sierż. sztab. Maciej Friedek
Sebastian Wątroba
jako St. asp. Sebastian Wątroba
Joanna Czechowska
jako Nadkom. Joanna Czechowska

Fabuła

Dodaj pierwszy opis

Gatunek
Paradokument, Kryminał

Szczegóły

Kraj produkcji
Polska

Wiadomości zobacz wszystkie 1 wiadomość

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 7

YanYool99 2015-02-08 5

Może i schematyczny i nie do końca profesjonalny, ale i tak przystępnie ciekawe bywały śledztwa. Heh, Tomek to ulubiona postać; jest jak Bob Budowniczy.

Czechu 2009-07-16 1

Przerażający – nie wiem jak można oglądać "to coś", dla mnie to jest porażka, że telewizje stawiają na "seriale" tego typu. Osobiści za każdym razem zmieniam program gdy widzę ten serial, czy też Malanowskiego (czy jak to tam leci). Zdecydowane 1/10.

Zobacz wszystkie 5 odpowiedzi Ukryj odpowiedzi
Darth_Artur Czechu 2009-07-16

Nie no co ty, przecież tu gra aktorska na najwyższym poziomie jest:-p

Trophy Czechu 2009-07-16

To takie drewno. Rzadko to oglądam, a właściwie wcale, a jak już to tylko po to, żeby się pośmiać. :) I tak nikt, ani nic nie przebije Anny Marii Wesołowskiej. :)

Czechu Czechu 2009-07-16 1

Niby to jest śmieszne, ale takie programy mają dużą widownie prze co powstaje ich coraz więcej:(. Z tego co zauważyłem osoby po 50-tce szczególnie panie upodobały sobie takie seriale.:) tragedia, ale każdy musi mieć coś dla siebie:) nie wszystkich usatysfakcjonują.

nathalie Czechu 2009-07-16 1

Ciężko tutaj chyba w ogóle mówić o aktorstwie :) Chociaż mój dziadek lubi to oglądać, więc może niektórym to nie przeszkadza.. Osobiście widziałam kilka fragmentów i naprawdę szkoda czasu na takie "seriale".
A w Annie Marii Wesołowskiej raz grała moja koleżanka i to był jedyny odcinek jaki obejrzałam (też nie dałam rady całego) x)

Darth_Artur Czechu 2009-07-16

Ja tam mam znajomych w moim wieku co oglądają W11, więc nie tylko starsi ludzie się w tym lubują. Jeszcze to w11 to od biedy ujdzie, bo tam coś na kształt scen akcji jest i generalnie to polega na tandetnych ale skutecznych chwytach, czyli na wykorzystaniu ciekawości. Na początku pokazują zbrodnie, to potem człowieka interesuje co się stało. Więc jeszcze powiedzmy jakoś bym usprawiedliwił ludzi co to oglądają:-p Ale zainteresowanie programami o sądach to dla mnie jakaś totalna abstrakcja i nie umiem tego pojąć.

Współtworzą