Trzy kroki od siebie 7.3

Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 1

i_darek1x 4

To nic innego jak szpitalne "Love story" .Nie mam pojęcia na ile coś takiego jest możliwe ? Mnie jak lekko boli głowa to odechciewa mi się wszystkiego … Ale w Ameryce w szpitalach wszystko jest możliwe ;) Film to bajka mająca na celu zwrócenie uwagi na chorych …

Częstość występowania mukowiscydozy w Polsce określa się jako 1 na 5000 urodzonych dzieci. Chorują zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Mniej więcej 2–5% osób w naszej populacji jest nosicielami zmutowanego genu.
Mukowiscydoza, tak jak wszystkie choroby genetyczne, jest chorobą nieuleczalną. W Polsce średnia długość życia pacjentów z mukowiscydozą wynosi około 20 lat. W Europie Zachodniej dochodzi do 40 lat.
Nic ująć nic dodać ci ludzie są po prostu skazani i należy jedynie współczuć .