Blood and Bone 2009

Isaiah Bone (Michael Jai White) wychodzi z więzienia i od razu zaczyna brać udział w nielegalnych walkach w Los Angeles. Pokonuje wszystkich rywali aż dochodzi do starcia z najlepszym zawodnikiem - Jamesem (Eamonn Walker), który reprezentuje lokalną mafię.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,

Zdjęcia Zobacz wszystkie 1 zdjęcie

Obsada Zobacz pełną obsadę

Michael Jai White
jako Isaiah Bone
Julian Sands
jako Franklin McVeigh
Eamonn Walker
jako James
Nona Gaye
jako Tamara
Michelle Belegrin
jako Angela
Ron Yuan
jako Teddy D
Dante Basco
jako Grający w pinballa
Sala Baker
jako Jesus
Francis Capra
jako Wytatuowany
Bob Sapp
jako Młociarz

Fabuła

Isaiah Bone (Michael Jai White) wychodzi z więzienia i od razu zaczyna brać udział w nielegalnych walkach w Los Angeles. Pokonuje wszystkich rywali aż dochodzi do starcia z najlepszym zawodnikiem - Jamesem (Eamonn Walker), który reprezentuje lokalną mafię. Santanico

Gatunek
Akcja, Dramat
Słowa kluczowe
zemsta, morderstwo, walka, porwanie zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2009-02-07 (świat)
Wytwórnia
Remarkable Films
Michael Mailer Films (współpraca produkcyjna)
Kraj produkcji
USA
Czas trwania
93 minut
Budżet
3 700 000 USD

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 8

Avatar square 200x200

kamillo113 2010-03-13 10

Podobne Filmy – film rewelacyjny poszukuje podobnych zna ktoś???? najlepiej z tym bohaterem Michael Jai White

Adam_Siennica kamillo113 2010-03-13 8

Undisputed 2. Gra tam White i jest ten sam choreograf walk – J.J. Perry.

Papa28 2009-09-15 8

Dobry, miło na wieczór obejrzeć. Raczej – nie jest to komedia romantyczna jak niektórzy komentujący tutaj chyba oczekiwali. Polecam.

Coradooo Papa28 2009-09-27

'Krwawy Sport' komedią romantyczną ? hmm….
Nic dziwnego że 'Blood and Bone' miło na wieczór obejrzeć.

lifemovie Papa28 2010-07-31 8

Jak na film akcji to nawet bardzo dobry (i taką ocenę ode mnie dostał). Szybko przy nim czas mija – dużo się dzieje na ekranie, dość dobre walki (chociaż sam nie wiem), miejscami nudnawy.. Komedia romantyczna to na pewno nie jest i nie jest to też film w stylu matrixa (chodzi mi tu nie o świat wirtualny jak w matrixie, a o przekombinowane motywy, które wręcz mnie odrzucają swoją nierealistycznością umieszczoną w "świcie rzeczywistości").

Coradooo 2009-09-12

2/10 DNO – Film na poziomie 'Fighting' z lepszymi scenami walki, lecz z gorszą fabułą.
Dlaczego już nie kręcą filmów na miarę 'Krwawego Sportu' ?
Czy ten gatunek jest już skazany na wymarcie ?
Odnośnie samego filmu.. ..jest po prostu tragiczny !!! Nie wszyscy zwrócili uwagę na małe szczegóły, które ciężko wychwycić przeciętnemu widzowi, 00:32:50 ze scenami walk jest to samo. Lecz może to tylko moja opinia że filmy z przyśpieszeniem w scenach walk lub innych są dnem gatunku.
Jeżeli kogoś naprawdę interesują walki (prawdziwe bez przyśpieszeń) to polecam pogrzebać w necie 'KIMBO' jest słowem kluczowym. Dodam że jest to jeden z aktorów występujących w tym filmie, który z przyczyn technicznych nie był w stanie pokazać swoich możliwości, ograniczała go jego rola.

matt2 2009-09-12 6

6/10 – może być – Jestem zaskoczony. Z początku film wyglądał na szmirę, próbę zrobienia dobrego mordobicia z afroamerykanami w rolach głównych. Próba udana, a sceny walki, finałowa w szczególności pozostaną mi w pamięci na zawsze. Ten Michael Jai White to potrafi pokazać. Dla lubiących sztuki walki, polecam

i_darek1x 2009-09-05 6

Dobry ! – Bohaterem filmu jest były więzień, który przybył właśnie do Los Angeles, aby dotrzymać słowa, które złożył swojemu zmarłemu przyjacielowi. Mężczyzna pragnie zemścić się na ludziach, którym zawdzięcza wszystkie swoje problemy. Drogę do celu rozpoczyna od nielegalnych walk, które cieszą się ogromną popularnością wśród lokalnych przestępców.

Współtworzą