Bliźniak 6.7

Starzejący się płatny zabójca musi zmierzyć się z młodszym klonem siebie samego.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Ang Lee 7.0
Jeff J.J. Authors (asystent) -
Jorge Abril (asystent) -
Luke Crawford (asystent) -
Gabor 'Hege' Hegedus (asystent) -
Hajós Péter (asystent) -
Karen Young (asystent) -
Ana María Cabrera (asystent) (Kolumbia) -
Christian Labarta (asystent) (Kolumbia) -
Ben Lanning (asystent) (Kolumbia) -
András Hornek (asystent) (Węgry) -
András Hárskúti (asystent) (Węgry) -
Lõcsei Márton (asystent) (Węgry) -
Hajnalka Vajay (asystent) (Węgry) -
Tamás Vass (asystent) (Węgry) -
Vincent Giarratano (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
George Lambert (asystent) (dodatkowy) -
Stephen Turselli (asystent) (dodatkowy) -
Adam Bocknek (asystent) (druga ekipa) -
Darrin Brown (asystent) (druga ekipa) -
Scenariusz
Średnia
David Benioff
(również) (historia)
10.0
Darren Lemke (również) (historia) -
Billy Ray 8.0
Andrew Niccol 8.3
Stephen J. Rivele 8.0
Christopher Wilkinson 8.0
Producenci
Średnia
Jerry Bruckheimer
producent
8.5
David Ellison
producent
-
Dana Goldberg
producent
-
Don Granger producent -
Marc Bortz producent (asystent) -
Amanda Lee Jacoby producent (asystent) -
Brian Bell producent wykonawczy -
Andrés Calderón
producent wykonawczy (Kolumbia)
-
Michael Fottrell producent wykonawczy -
Don Murphy producent wykonawczy -
Chad Oman
producent wykonawczy
-
Mike Stenson producent wykonawczy -
Gergely Balazs kierownik produkcji (asystent) -
Kate Kelly nadzorca produkcji -
Jennifer Lane nadzorca postprodukcji -
Sharon Lopez nadzorca produkcji (Kolumbia) -
Gary Martyn nadzorca produkcji (Węgry) -
Maribel Ascencio koordynator produkcji (asystent) (Kolumbia) -
Andrea Atehortua koordynator produkcji (asystent) (Kolumbia) -
Mariana Berenguer producent liniowy (asystent) -
Chris S. Bryant koordynator produkcji (Kolumbia) -
Aniko Csat koordynator produkcji (asystent) -
John Edmundson koordynator produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Debbie Kim koordynator produkcji -
Shelly O'Mahony-Masso producent wykonawczy (asystent) -
Aktorzy
Średnia
Will Smith
Henry Brogan / Junior
7.8
Mary Elizabeth Winstead
Danny Zakarweski
7.4
Clive Owen
Clay Verris
7.3
Benedict Wong
Baron
6.3
Douglas Hodge
Jack Willis
-
Ralph Brown
Del Patterson
7.0
Linda Emond
Janet Lassiter
-
Ilia Volok
Yuri Kovacs
-
E.J. Bonilla
Marino
-
Victor Hugo Junior -
David Shae
Kurier rowerowy
-
Theodora Miranne
Dziewczyna Jacka
-
Diego Adonye Tata Henry'ego -
Lilla Banak Mama Henry'ego -
Igor Szasz Valery Dormov -
Alexa GyÖrgy Młoda dziewczyna w pociągu -
Fernanda Dorogi
Matka w pociągu
-
Alexandra Szucs
Technik laboratoryjny
-
Tim Connolly
Główny agent w chatce
8.0
Daniel Salyers Syn Pattersona -
Jordan Sherley Licealistka -
Tony Scott Dyrektor liceum -
Jeff J.J. Authors Mężczyzna na przystani -
Carl Salonen Klient łaźni w Budapeszcie -
Daniel Annone Barista (niewymieniony w czołówce) -
Olivia Bailey Hipster w kawiarni (niewymieniony w czołówce) -
Jenson Bland Licealista (niewymieniony w czołówce) -
Justin James Boykin Connor (niewymieniony w czołówce) -
William Caraballo Student college'u (niewymieniony w czołówce) -
Marc Demeter Agent Demeter (niewymieniony w czołówce) -
Christopher T. Elliott John (niewymieniony w czołówce) -
Björn Freiberg Oficer szkoleniowy (niewymieniony w czołówce) -
Chris Goad Agent DIA (niewymieniony w czołówce) -
Samantha Goldman Studentka college'u (niewymieniony w czołówce) -
Dawit Gulilat Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Shiquita James Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Frankie Justin Student college'u (niewymieniony w czołówce) -
Samantha Kudler Studentka college'u (niewymieniony w czołówce) -
Zach Mellado Dzieciak z college'u (niewymieniony w czołówce) -
Thanh-Huy Phan Turysta (niewymieniony w czołówce) -
Hannah Pniewski Barista (niewymieniony w czołówce) -
Brianna Robinson Studentka college'u (niewymieniony w czołówce) -
Kenny Sheard Nurek zabójca (niewymieniony w czołówce) -
Saskia Slaaf
Flamandzka spikerka kolejowa (niewymieniony w czołówce)
-
Dillon John Swanson Studentka college'u (niewymieniony w czołówce) -
Ferenc Iván Szabó Oficer szkoleniowy (niewymieniony w czołówce) -
Ashton Tatum Gliniarz (niewymieniony w czołówce) -
Badonics Titusz On sam (niewymieniony w czołówce) -
Adrian Valle Torres Przyjaciel Juniora (niewymieniony w czołówce) -
Balázs Veres Węgierski student (niewymieniony w czołówce) -
Karis Wymbs Uczennica (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Dion Beebe 7.0
Kompozytorzy
Średnia
Lorne Balfe 7.0
Kostiumy
Średnia
Suttirat Anne Larlarb -
Jennifer Ramirez (asystent) (Kolumbia) -
Montaż
Średnia
Tim Squyres -
Charakteryzacja
Średnia
Luisa Abel nadzorca charakteryzacji -
Pierce Austin fryzjer osobisty: Will Smith -
Kathleen Brown główny charakteryzator (dodatkowe zdjęcia) -
Judit Farkas-Arful charakteryzator -
Krisztina Fehér fryzjer -
Shaquanta Green fryzjer (dodatkowy) -
Miia Kovero główny stylista -
Sarah Lawless charakteryzator (dodatkowy) -
Caroline Monge charakteryzator -
Devin Shayla Morales charakteryzator (dodatkowy) -
Judy Murdock charakteryzator osobisty: Will Smith -
Aisling Nairn charakteryzator -
Javier Johan Romero fryzjer (Kolumbia) -
Juanita Santamaria charakteryzator (asystent) -
Kelvin R. Trahan nadzorca stylizacji -
LuAndra Whitehurst główny charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Guy Hendrix Dyas
scenograf
8.0
John Collins dyrektor artystyczny 7.0
Robert Cowper dyrektor artystyczny 7.0
Bence Erdelyi dyrektor artystyczny 6.0
Karl Probert dyrektor artystyczny -
Tom Reta dyrektor artystyczny nadzorujący 7.0
Gergely Rieger dyrektor artystyczny -
Lissette Schettini dyrektor artystyczny -
Gordon Tanner dyrektor artystyczny -
Diana Trujillo dyrektor artystyczny -
Zsuzsi Sipos dekorator wnętrz (Budapeszt) -
Victor J. Zolfo
dekorator wnętrz
-
Dźwięk
Średnia
Justine Baker operator postsynchronu -
David Boulton mikser postsynchronu -
Shane Bruce imitator dźwięku -
John Chamberlin mikser ponownego nagrania -
Marko A. Costanzo
imitator dźwięku
-
Greg Crawford mikser postsynchronu (Atlanta) -
János Csáki Jr. mikrofoniarz -
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
7.0
Devin Donaghy montaż dźwięku (asystent) -
Michael Gilbert montaż efektów dźwiękowych -
Mark Goodermote mikrofoniarz -
Kenton Jakub montaż postsynchronu -
Frank Kern montaż imitacji -
Jiho Kim operator postsynchronu -
George A. Lara
mikser imitacji
-
Ferenc Lukacs operator postsynchronu -
Samuel Miille montaż dźwięku (asystent) -
Michael Miller mikser postsynchronu -
Bryant Musgrove mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) -
Richard Novick dźwięk (dodatkowy) -
Philip Stockton nadzorujący montaż dźwięku -
Thomas Varga mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) -
Dave Wilson mikser postsynchronu (Atlanta) -
Allan Zaleski montaż efektów dźwiękowych -
Peter Deutscher mikrofoniarz (niewymieniony w czołówce) -
Sam Zeines montaż muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
György Albitz technik -
Viktor Albitz efekty specjalne -
Craig Tex Barnett nadzorca efektów specjalnych 7.0
Marshall T. Broyles technik -
Béla Buzgó technik -
Gergely Csóri technik -
Michael Dzenowagis technik -
Attila Erczkovi technik -
Gábor Gajdos technik -
Attila Góczán technik -
Victoria Haag efekty specjalne (asystent) -
Mark Hawker nadzorca efektów specjalnych 7.0
Balázs Hoffmann nadzorca efektów specjalnych 7.0
Thomas R. Homsher efekty specjalne 7.0
Gabor Kiszelly nadzorca efektów specjalnych (Węgry) -
Jeffrey Knott nadzorca efektów specjalnych 9.0
Aj McPherson efekty specjalne -
Norbert Orosz technik -
M Quinn efekty specjalne -
Adam Szlávy technik -
Attila Varsányi technik -
Attila Vásári technik -
Andy Weder koordynator efektów specjalnych -
Pozostała Ekipa
Średnia