Godzilla 6.0

Najsłynniejszy potwór w historii powraca w wielkim stylu. "Godzilla" to pełna doskonałych efektów specjalnych, poruszająca historia o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzące respekt radioaktywne monstrum wyłania się z głębin, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #3

Komentarze 26

Maciek_Przybyszewski 5

Czegoś brakuje – Film ogląda się fajnie, ale mnie czegoś w nim brakuje. Momentami brak napięcia, czasem ogląda się film jak teledysk. Nic nie znaczące sceny, postacie, pojawiają się i znikają nie pozostawiając po sobie śladu w świadomości widza.

Plusik dla walk potworów. Mimo, iż monstra są dziełem speców od grafiki, to w sposobie walki widać, że opierali się na japońskim pierwowzorze. Ruchy są dość specyficzne i przypominają ruchy potworów, skrywających animujących je aktorów.

con_desiros 4

Dostateczny ! – Dobra Godzilla uratowała świat… Efekty pierwsza klasa !A co do reszty to przynudza …

LakiLou 8

Godzilla prezentuje się w tym filmie wyśmienicie, tym większa szkoda, że tak mało można jej tutaj uświadczyć. Muzyka również stoi na wysokim poziomie. Gdyby tak ograniczyć rolę ludzi i więcej pokazać starć między potworami (szczególnie, że w ciekawy sposób je prezentowali) to wyszedłby dużo lepszy film. Mimo wszystko i tak bardzo mi się podobał, choć gdyby nie fakt, że uwielbiam Godzille i w tym filmie jej nowy wizerunek przypadł mi do gustu to ocena byłaby niższa.

JakubWyklety 7

W wielkim skupieniu obejrzałem trzy filmy z Godzillą, wydane na przestrzeni wielu dekad. Ten jest pośród nich bezkonkurencyjny.

simonperch 3

Nie wiem po co to obejrzałem. Boooooring.