Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Neil Burger |
8,0
|
|
Timothy Bird
(asystent)
|
||
Mitchell Bock
(asystent)
|
||
Heather Grierson
(asystent)
|
||
Keith Potter
(asystent)
|
||
Michelle Gonsiorek
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Neil Burger |
8,0
|
|
Dirk Wittenborn | ||
Producenci | Ocena | |
Neil Burger
producent
|
8,0
|
|
Brian Koppelman
producent
|
8,0
|
|
David Levien
producent
|
8,0
|
|
Rick Schwartz
producent
|
||
Steffen Aumueller
producent wykonawczy
|
||
Bill Block
producent wykonawczy
|
||
Claus Clausen
producent wykonawczy
|
||
Elliot Ferwerda
producent wykonawczy
|
||
Marina Grasic
producent wykonawczy
|
||
Paul Hanson
producent wykonawczy
|
||
Jan Körbelin
producent wykonawczy
|
||
Brian McCormack
producent wykonawczy
|
||
Adam Merims
producent wykonawczy
|
||
Tom Ortenberg
producent wykonawczy
|
||
Glenn M. Stewart
współproducent
|
||
John J. Kelly
kierownik produkcji
|
||
Kyndall Holstead
koordynator produkcji
|
||
Kate Kelly
koordynator produkcji
|
||
Gigi Causey
nadzorca produkcji
|
||
Robert Hackl
nadzorca postprodukcji
|
||
Philip Stilman
nadzorca postprodukcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Tim Robbins
Fred Cheaver
|
7,7
|
|
Rachel McAdams
Colee Dunn
|
7,6
|
|
Michael Peña
T.K. Poole
|
7,3
|
|
Molly Hagan
Pat Cheaver
|
||
Mark L. Young
Scott Cheaver
|
7,0
|
|
Howard Platt
Stan Tilson
|
||
John Heard
Bob
|
||
Arden Myrin
Barbara Tilson
|
||
Coby Goss
Peter Tilson
|
||
Vis Brown
Pracownik w wypożyczalni samochodów
|
||
Katie Korby
Shannon
|
||
Katherine LaNasa
Janet
|
7,0
|
|
Conner Manning
Jesse
|
||
William Manning
Jesse
|
||
John Diehl
Tom Klinger
|
||
Glen Allen Pruett
Carl
|
||
Michael A. Rizza
Krupier
|
||
Emily Swallow
Brandi
|
||
Susan Yeagley
Kendra
|
||
Sarah Arend
Żołnierz
|
||
Kerry Bishé
Dziewczyna z college'u
|
7,0
|
|
Kelli Clevenger
Żołnierz
|
||
Annie Corley
Jeanie Klinger
|
||
Cyn Dulay
Bogaty gość
|
||
Leo Ford
Mąż Janet
|
||
John Hoogenakker
Rekrutujący do armii
|
||
Jason Knowles
Reporter
|
||
Thomas Kosik
Klient w restauracji
|
6,0
|
|
Jan Seybold
Pielęgniarka polowa
|
||
Christian Stolte
Gliniarz w Las Vegas
|
||
Giota Trakas
Kelnerka
|
||
Darryl Villacorta
Żołnierz
|
||
Dale Ward
Klient w restauracji fast-food
|
||
Lisa Wolf
Pielęgniarka
|
||
Kirk B.R. Woller
Psycholog
|
||
Maritza Cabrera
Barmanka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Anne Jacques
Kobieta w kościele (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Reynolds
Żołnierz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Spencer Garrett
Pastor Jerry Nolan
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Declan Quinn | ||
Kelly R. Borisy
(główna pomoc techniczna)
|
||
Jaime Dawkins
(pomoc techniczna)
|
||
Oliver Larry
(pomoc techniczna)
|
||
Darryl Miller
(pomoc techniczna)
|
||
Chris Murray
(pomoc techniczna)
|
||
Stuart Slack
(pomoc techniczna)
|
||
Richard Speed
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Dave Kube
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Charles 'Chaz' Norcross
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Adam Reisz
(pomoc techniczna) (dodatkowy)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Rolfe Kent | ||
Kostiumy | Ocena | |
Jenny Gering | ||
Kevin Draves
(nadzorca kostiumów)
|
||
Lindsay Kouri
(nadzorca kostiumów) (druga ekipa)
|
||
Montaż | Ocena | |
Naomi Geraghty | ||
Arturo Sosa
(asystent)
|
||
Nick Houy
(praktykant)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Kayleen McAdams
główny charakteryzator
|
||
Lisa Brockman-Kalz
charakteryzator
|
||
Scenografia | Ocena | |
Leslie Pope
scenograf
|
||
Jan Roelfs
scenograf
|
7,0
|
|
Tanja Deshida
dekorator wnętrz
|
||
Chris Wolfgang Mauch
scenopis obrazkowy
|
||
Daniel Fisher
główny rekwizytor
|
||
Paul Knubley
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dean DeMatteis
rekwizytor
|
||
Sean Gartner
rekwizytor
|
||
Kyle Holden
rekwizytor
|
||
Brent Jaimes
rekwizytor
|
||
Jim Tudor
rekwizytor
|
||
Merje Veski
rekwizytor
|
||
Clark Woodman
rekwizytor
|
||
Ellen Lampl
projektant graficzny
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Shaun Brennan
imitator dźwięku
|
||
Rusty Dunn
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Mark Filip
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alan Freedman
mikser postsynchronu
|
||
Lewis Goldstein
mikser ponownego nagrania
|
||
Lewis Goldstein
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Allen Lau
montaż dźwieku (asystent)
|
||
Jac Rubenstein
montaż dialogów
|
||
Michael Suarez
operator postsynchronu
|
||
Dominick Tavella
mikser ponownego nagrania
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Craig Byrom
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Elia P. Popov
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Deborah Aquila
dobór obsady
|
||
Claire Simon
dobór obsady
|
||
Tricia Wood
dobór obsady
|
||
Tina Kerr
dodatkowy dobór obsady
|
||
Garrett McGuire
dodatkowy dobór obsady
|
||
Teresa Thoma
dodatkowy dobór obsady
|
||
Scott Blasko
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
John Follmer
producent efektów wizualnych
|
||
Vít Komrzý
producent efektów wizualnych
|
||
Viktor Muller
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Jan Vseticek
koordynator efektów wizualnych
|
||
Anthony Davis
zecer
|
||
Steve M. Davison
koordynator kaskaderów
|
||
G. Peter King
koordynator kaskaderów
|
||
Carrick O'Quinn
kierowca kaskader
|
||
Gilbert B. Combs
kaskader
|
||
Daniel Maldonado
kaskader
|
||
Alicia Skirball
kaskader
|
||
Mark Castelaz
oświetlenie
|
||
Dante Cardone
oświetlenie
|
||
Matt Dinerstein
fotosista
|
||
Matthew LeCrone
elektryk
|
||
Jeremy Long
elektryk
|
||
David 'Louie' Lukasik
elektryk
|
||
Jerry Tran
elektryk
|
||
Dan Gartner
elektryk (dodatkowy)
|
||
Tim Hawn
elektryk (dodatkowy)
|
||
Marty Hechinger
elektryk (dodatkowy)
|
||
David Houlle
elektryk (dodatkowy)
|
||
Gerard Sava
operator kamery
|
||
David Knox
operator kamery
|
||
Stanley Fernandez Jr.
operator kamery (asystent)
|
||
Julian J. Delacruz
operator kamery (asystent)
|
||
Jeff Taylor
operator kamery (asystent)
|
||
Brian Wells
operator kamery (asystent) (dodatkowy)
|
||
Dave Wightman
operator kamery (asystent)
|
||
Jeff Tomcho
operator kamery (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amy Smolev
księgowy (asystent)
|
Ogólne
Czy wiesz, że?
Pozostałe
Proszę czekać…