Wiedźma 7.3

7-letnia dziewczynka ucieka z tajemniczego budynku rządowego. W skutek szoku zapada na amnezję – nie wie, kim jest i skąd pochodzi. Znajduje ją starsze małżeństwo, które postanawia zaopiekować się dziewczynką. Pod opieką nowych rodziców bohaterka wyrasta na bystrą i dzielną nastolatkę. Mija 10 lat, a bohaterka kierowana chęcią pomocy przyszywanym rodzicom, występuje w programie telewizyjnym. Od momentu pojawienia się dziewczyny w mediach zaczynają się dziać w jej życiu dziwne rzeczy. Ludzie twierdzą, że już ją widzieli.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 PL (napisy)

Komentarze 1

pawelk1504

- "Także rozpoczyna się próba odnalezienia naszej młodej bohaterki, która nie ma pojęcia czego chcą od niej ludzie w czarnych samochodach z zaciemnionymi szybami, ludzie niezastanawiający się pociągając za spust i o jakich jej wielkich, nadludzkich umiejętnościach opowiadają."
Nie zrozumiałaś filmu, a raczej wygląda na to, że nie obejrzałaś go do końca. Bowiem wszystko jest klarownie wyjaśnione pod koniec produkcji i jest to przeciwieństwo wszystkiego co napisałaś w zacytowanym przeze mnie fragmencie. A początek o próbie odnalezienia się dziewczyny jest prześmieszny, gdyż kluczem jest wizyta dziewczyny u lekarza i postawiona przez niego diagnoza. Start w talent show został przez Ja-yoon starannie zaplanowany, a co też mamy jasno pokazane.
- " Przez 10 lat wiedzie życie zwyczajnego dziecka, nie dłubiąc w przeszłości"
Kolejny zabawny fragment, bo jest pokazane, jak Ja-yoon szuka w internecie informacji o pani doktor.
- "Mamy tutaj bez wątpliwości wzorzec bohaterki z serialu Stranger Things."
Nie przypominam sobie, by w tym serialu był bohater o podobnych cechach co Ja-yoon. Jeśli można mówić o jakichś podobieństwach dziewczyny, to jest nią postać Jasona Bourne’a.
I na tym zakończę omawianie tej pseudo recenzji, bo mógłbym z tego tekstu wiele jeszcze z twojej interpretacji obalić.
Nie wiem jak wyglądają twoje próby omówienia innych filmów, ale sorki – za filmy made in Korea nie bierz się…