Nieplanowane 6.8

Tymczasem film opowiada zaledwie prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze…

Zgłoś naruszenie Zwiastun PL#1

Komentarze 6

Emaliusz 10

Niektórym trzeba uświadomić, że dziecko nie jest częścią ciała kobiety. Jak go nie kocha to jej problem, może zanieść do okna życia, ale nie ma prawa zabijać.

Tom1mix

Obłuda w naszym społeczeństwie jest okropna. Zagłuszając sumienie, szukając usprawiedliwienia zmieniamy nazwy słów aby robić rzeczy straszne… odebrać życie istocie żywej zawsze będzie zbrodnią.. jakby ją nie nazwać.

JWB 10

Tak już mam, że kino traktuję przede wszystkim jako rozrywkę. Wygodny dresik jest dla mnie preferowany nad strój wyjściowy (wiadomo, kino to nie teatr, więc o szczególnym szacunku dla aktorów myśleć nie trzeba), cola, popcorn – to standard, nawet gdy idę na co poważniejszy film. Idąc na „Nieplanowane” wiedziałem, że to nie będzie przyjemny film, raczej smutny i na drażliwy temat. Z kupna popcornu jednak nie zrezygnowałem, z przyzwyczajenia. Tyle że byłem w stanie go jeść tylko póki trwały reklamy i zwiastuny. Później, już nie przechodził przez gardło. Pod poniższym linkiem moja recenzja.

http://bartyzel.media/index.php/2019/11/05/140-tysiecy-dzieci-zabitych-odkad-wyszedlem-z-kina-recenzja-filmu-nieplanowane/

Przemopgx

Czyli co fajny film nie fajny ,obejrzeć nie oglądać, ciekawy nudny?

i_darek1x 1

Film nawiedzony ;) Antyaborcyjny ! Jednym słowem propaganda ! ;) Coś takiego jak aborcja to sprawa indywidualna ,a właściwie decyzja zawsze powinna należeć do pary .Głównie kobiety !!! A co do filmu ? Szkoda marnować czas ;)

Raf72 i_darek1x

@i_darek1x zabójstwo najbardziej bezbronnej Istoty "to sprawa indywidualna", "decyzja"? Nawiedzony to Ty człowieku jesteś chyba, właściwie to biedny…co trzeba mieć w głowie żeby takie idiotyzmy pisać? Decyzja to jest przed, a nie po biedaku.