Rodzeństwo spotyka się po latach od strasznej śmierci rodziców. Dziewczyna jest przekonana, że za traumatyczne wydarzenia w ich życiu odpowiada demoniczne lustro, które wisiało kiedyś w gabinecie ojca. Namawia brata, żeby to sprawdzić. opis dystrybutora
Ciekawy, ale wtórny – Najbardziej boli brak wyjaśnienia głównego wątku z lustrem – skąd się wzięło, jak działa itp., bo ostatecznie oglądając film przeplatane sceny są tak zagmatwane, że w sumie nie wiem o co chodziło :) Na plus końcówka, bo z nimi zwykle kiepsko w takich produkcjach, no i oczywiście Karen Gillan, która od Dra Who ruszyła z miejsca z karierą. Daję 6.
Pozostałe
Zaczyna się super, później jest niczego sobie, a potem to już się robi nużące. Jakimś głupim zrządzeniem losu lepiej oglądało mi się choćby sztampową Annabelle.