Annabelle wraca do domu 6.6

Ed i Lorraine Warren aby uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów zamykają ją w odosobnionym pokoju.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Gary Dauberman 5.0
Jp Wetzel (asystent) -
Joann Connolly (asystent) -
David Marnell (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Gary Dauberman 5.0
James Wan
(historia)
7.1
Producenci
Średnia
Peter Safran producent -
James Wan
producent
7.1
Michael Clear producent wykonawczy -
Leigh Shanta kierownik produkcji -
Kaiulani Bush koordynator produkcji (asystent) -
Holly Dellocono koordynator produkcji -
Michelle Morrissey producent wykonawczy -
Alice S. Kim nadzorca produkcji (dodatkowe zdjęcia) -
Jasmine Everett koordynator postprodukcji -
Aktorzy
Średnia
Mckenna Grace
Judy Warren
7.7
Patrick Wilson
Ed Warren
7.7
Vera Farmiga
Lorraine Warren
7.5
Madison Iseman
Mary Ellen
5.0
Emily Brobst
Rory (niewymieniony w czołówce)
-
Sade Katarina
Pielęgniarka
10.0
Samara Lee
Bee
-
Katie Sarife
Daniela Rios
4.0
Steve Coulter
Ojciec Gordon
8.0
James William Ballard
Rodzic w szkole (niewymieniony w czołówce)
-
Stephen Blackehart
Thomas
10.0
Eddie J. Fernandez
Kierowca ciężarówki
7.0
Michael Cimino Bob Palmeri -
Joanna Bartling Panna młoda w przeszłości -
Brittany Hoza Młoda kobieta w samochodzie -
Shawn Weston Thacker Uczeń (niewymieniony w czołówce) -
Sara Raftery
Martwa kobieta (niewymieniony w czołówce)
-
Kenzie Caplan Pielęgniarka -
Luca Luhan Anthony Rios -
Gary-7 Duch księdza -
Paul Dean Pan Palmeri -
Alison White Pani Faley -
Bob Telford Ksiądz (niewymieniony w czołówce) -
Anthony Wemyss Tata Danieli -
Huiquan Cai Emma -
Michael Patrick McGill
Gliniarz
-
Sheila McKellan Duch cmentarza -
Oliver Dauberman Szkolny rozrabiaka -
Lou Lou Safran Rebecca, dziewczynka -
Natalia Safran
Panna młoda
5.0
Edwin Scheibner Egzorcysta -
Bill Kottkamp Dostawca pizzy -
Douglas Tait Wilkołak -
Alexander Ward Demon -
Ava Hamada Gość na przyjęciu -
Cadence Murray Uczennica (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Michael Burgess -
Scott Uhlfelder (kierownik zdjęć drugoplanowych) -
Carson Griffin (pomoc techniczna) -
Donato Bragagnolo (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Joseph Bishara 9.0
Kostiumy
Średnia
Leah Butler 5.0
Susan L. Bertram (nadzorca kostiumów) -
Kate Samhat (nadzorca kostiumów) -
Leslie Acton (nadzorca garderoby) (dodatkowe zdjęcia) -
Malia Miyashiro (asystent) -
Montaż
Średnia
Kirk M. Morri 9.0
Alain J. Romi (asystent) -
Liz Calandrello (dodatkowy) -
Stuart Sperling (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Eleanor Sabaduquia nadzorca charakteryzacji -
Yesim 'Shimmy' Osman nadzorca stylizacji -
Mara Rouse główny charakteryzator -
Tijen Osman główny stylista -
Gage Munster charakteryzator -
Rob Hinderstein efekty specjalne makijażu -
Scott Holbert efekty specjalne makijażu -
Ralis Kahn efekty specjalne makijażu -
Adrienne Lynn efekty specjalne makijażu -
Koji Ohmura efekty specjalne makijażu -
Melanie Deforrest
główny charakteryzator (dodatkowe zdjęcia)
-
Chris Hampton efekty specjalne makijażu -
Mollie Siegel efekty specjalne makijażu (dodatkowe zdjęcia) -
Kieran Smith efekty specjalne makijażu (niewymieniony w czołówce) -
Scenografia
Średnia
Jennifer Spence scenograf 7.0
Lisa Son dekorator wnętrz -
Theresa Corvino główny rekwizytor (asystent) -
Megan Greydanus projektant graficzny -
Christopher Prange główny rekwizytor (asystent) -
John Pullano rekwizytor -
Alfonso Ramirez rekwizytor (asystent) -
Randy Syracuse koordynator konstrukcji -
Ian J. Anderson główny konstruktor dekoracji -
Adam Dougherty rzeźbiarz -
John Fox scenopis obrazkowy -
Al Hobbs projektant wnętrz -
Jackie Linke rekwizytor -
Sarah Regan malarz (dodatkowy) -
Alexander K. Riba rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Kristin Catuogno operator postsynchronu -
Mark DeSimone
mikser postsynchronu
7.0
Kelly Lewis technik dźwięku -
Robert Sharman mikser -
Kurt Peterson mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) -
Thomas J. Doolittle mikrofoniarz (dodatkowe zdjęcia) -
Chris Giles mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Efekty specjalne
Średnia
Mark Hawker nadzorca efektów specjalnych 7.0
Corinne Fortunato technik -
Bob Mano projektant animatroniki -
Pozostała Ekipa
Średnia
Rich Delia dobór obsady -
Kimberly Aguilar dobór obsady (asystent) -
Coco Kleppinger dodatkowy dobór obsady -
Mark Norby
koordynator kaskaderów
-
Claudette James
kaskader
-
Craig Frosty Silva kaskader -
Kelli Barksdale
kaskader dublujący
-
Emily Brobst
kaskader dublujący: Mckenna Grace
-
Kara Petersen
kaskader dublujący: Mckenna Grace
6.0
Craig Bauer operator kamery -
BJ McDonnell operator kamery 4.0
BJ McDonnell operator steadicam 4.0
John Gorman oświetlenie (druga ekipa) -
Justin M. Lubin fotosista -
Shayla Chanadet dubler -
Nick Decicco księgowy (asystent) -
Jennifer Furgal księgowy produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Kathryn Hensel księgowy (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Kaila Rucker księgowy (dodatkowe zdjęcia) -
Kevin Conlon zecer -
Drew Huntley zecer -
Christian Zeiler zecer -
Jacob Eaton producent efektów wizualnych -
Steve Miller montaż efektów wizualnych -
Zachary Goodson efekty wizualne -
Edward M. Ruiz II efekty wizualne -
Sierra Heuermann kaskader -
Sarah Reagin Clemmensen kaskader dublujący: Madison Iseman -
Greg Dela Riva układacz -
Nicole Marines kaskader dublujący: Katie Sarife -
Jessica Nam kaskader -
Jesse Roth operator kamery (dodatkowe zdjęcia) -
Daniel C. McFadden fotosista (dodatkowe zdjęcia) -
Haydn Pazanti kamerzysta (asystent) -
Mike Robertson oświetlenie (dodatkowe zdjęcia) -