Annabelle wraca do domu 6.0

Ed i Lorraine Warren aby uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów zamykają ją w odosobnionym pokoju.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #3

Komentarze 9

LakiLou 9

Według mnie jest to najlepsza jak do tej pory odsłona Annabelle. W sumie można powiedzieć, że jest to takie the best of całej serii. Fabularnie nie zachwyca, ale w sumie nigdy nie miała tego robić. Daje jedynie niezły pretekst do przedstawienia straszaków. Bohaterowie są naprawdę fajni w szczególności córka Warrenów, która to została zagrana przez inną aktorkę niż dotychczas. Z kolei sami Warrenowie kiedy się pojawiają to jak zwykle prezentują się bardzo dobrze. Nie mogę się doczekać już 3 części Obecności kiedy to będą mieli więcej czasu ekranowego :)

Camizi 6

Może być, choć jest raczej przedstawiciel kina młodzieżowego. Nie ma też zaskoczenia, że straszy widza bardzo tanimi chwytami. Ale oglądać się da, nie sprawia wrażenie nakręconego na siłę. Swoją drogą chyba pierwszy raz spotykam się z tym, że jak jest motyw nastolatki dorabiającej jako opiekunka i wpada do niej adorator, to ona nie wpuszcza go do środka i odprawia z kwitkiem. Normalnie przełom! Da się? Da się.

bob33 5

Słabiutki mocno naciągana piątka

Asmodeusz 6

klimat jest ale demony bardzo słabiutkie zrobili, ogólnie widać, że film już trochę na siłę

Khaosth 7

Przyjemna, głupawa i bezpretensjonalna przejażdżka po jumpscare’ach z sympatycznymi bohaterkami i kreatywną menażerią demonów z piwnicy Warrenów (Charon zdecydowanie najlepszy!).