Opuszczone miejsca 2011-

Forgotten Planet

Podróż do miejsc zapomnianych przez czas. Kiedyś tętniły życiem, dzisiaj niszczeją opustoszałe.

Odcinki zobacz wszystkie 6 odcinki

Sezony
Lata

Obsada

Uzupełnij obsadę dla tego filmu

Fabuła

Podróż do miejsc zapomnianych przez czas. Kiedyś tętniły życiem, dzisiaj niszczeją opustoszałe. Dlaczego tak się stało? Dlaczego ludzie opuścili te lokalizacje? Wszerz i wzdłuż naszego globu trafiają się takie miejsca, porzucone miasta, apokaliptyczne martwe strefy, niektóre ukryte przed wzrokiem, inne zaś są ciągle na widoku. Kiedyś miejsca prosperity i bogactwa, dzisiaj wyludnione, zdewastowane i pozostawione na działanie przyrody oraz czasu. Poznamy najsławniejsze z takich miejsc, a także dowiemy się o przyczynach tego procederu. ZSGifMan

Gatunek
Dokumentalny

Szczegóły

Premiera
2011-02-13 (świat)
Wytwórnia
Flight 33 Productions
Kraj produkcji
USA

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 1

ZSGifMan 2019-05-16 8

Podróż do miejsc zapomnianych przez czas. Kiedyś tętniły życiem, dzisiaj niszczeją opustoszałe. Dlaczego tak się stało? Dlaczego ludzie opuścili te lokalizacje?
Wszerz i wzdłuż naszego globu trafiają się takie miejsca, porzucone miasta, apokaliptyczne martwe strefy, niektóre ukryte przed wzrokiem, inne zaś są ciągle na widoku. Kiedyś miejsca prosperity i bogactwa, dzisiaj wyludnione, zdewastowane i pozostawione na działanie przyrody oraz czasu. Poznamy najsławniejsze z takich miejsc, a także dowiemy się o przyczynach, które doprowadziły do tego ich stanu.

Bardzo dobry program, niesamowicie ciekawy, pokazuje niezwykle pobudzające fantazję opustoszałe miejsca. Jedne są bardzo sławne, inne zupełnie nieznane, wszystkie zaś zapomniane i wyludnione.
     

Współtworzą