Animowany serial komediowy Tuca i Bertie opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających.
Odcinki 10 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Kończy się pewna era. Do Bertie (Ali Wong) wprowadza się chłopak, a Tuca (Tiffany Haddish) przeprowadza się... piętro wyżej.
Bertie chce dostać awans w Conde Nest, ale spotyka się z seksistowskimi zachowaniami. Tuca ma plan, jak pomóc przyjaciółce dopiąć swego.
Tuca idzie na długo wyczekiwaną randkę. Tymczasem Bertie próbuje podkręcić nastrój w domu z pomocą ptasiej pornografii.
Zestresowana Bertie wykręca się od pracy, by uniknąć prezentacji. Razem z Tucą szuka domowego remedium na „inseksty”.
Bertie zaczyna praktykę w piekarni, ale najpierw czas na jej wyjątkowy dzień: Sobotę Samouwielbienia. Tuca i Speckle odwiedzają ciotkę Tuci.
Bertie i Speckle szukają własnego „gniazdka”, ale powaga tej decyzji sprawia, że Bertie wpada w panikę. Tuca przyprowadza z zoologicznego „wiernego kumpla”.
Tuca potrzebuje pomocy medycznej, ale boi się lekarza. Bertie ma szansę zabłysnąć w elitarnym konkursie cukierniczym swoimi dość nietypowymi wypiekami.
Bertie zaprzyjaźnia się z nową praktykantką w piekarni. Bez swojej najlepszej przyjaciółki Tuca czuje się trochę zagubiona.
Tuca i Bertie odwiedzają letni obóz, w którym Bertie spędzała wakacje w dzieciństwie. Do głosu dochodzą bolesne wspomnienia.
Tuca namawia Bertie, aby otworzyła własną cukiernię. Czy jednak przyjaciółkom uda się dostarczyć zamówienia przed Dniem Pierzenia?
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…