Sługi wojny 6.6

Komisarz policji rozpracowuje gang handlarzy danymi genetycznymi polskich żołnierzy

Obsada

Reżyseria
Średnia
Mariusz Gawryś 6.0
Justyna Kapuścińska (drugi reżyser) -
Andrzej Bednarski (drugi reżyser) 7.0
Karolina Charemska (asystent) -
Scenariusz
Średnia
Mariusz Gawryś 6.0
Maciej Strzembosz -
Producenci
Średnia
Włodzimierz Niderhaus
producent
-
Maciej Muzyczuk współproducent -
Dorota Kunysz-Brettschneider producent nadzorujący -
Dorota Hawliczek współproducent -
Agnieszka Będkowska nadzorca produkcji -
Kinga Gałuszka nadzorca produkcji -
Ewa Stokłosińska nadzorca produkcji -
Jarosław Jakubiec kierownik produkcji -
Marta Kapczyńska-Czwartosz kierownik produkcji (dodatkowy) -
Marta Łachacz kierownik produkcji (dodatkowy) -
Joanna Stachurska-Łagodziec kierownik produkcji -
Lucyna Chemperek kierownik produkcji -
Grzegorz Turzański kierownik produkcji -
Tymoteusz Łagodziec kierownik produkcji -
Agnieszka Iżykowska kierownik produkcji -
Joanna Fluks-Yilmaz kierownik produkcji -
Łukasz Kowalski kierownik produkcji -
Aktorzy
Średnia
Piotr Stramowski
Komisarz Samborski "Sambor"
6.8
Maria Kania
Młodsza aspirant Marta Zadara
6.0
Paweł Królikowski
Dolecki
7.5
Karolina Czarnecka
Olga
6.0
Michael Schiller
Joop Holten
-
Aleksandra Pisula
Sylwia
4.7
Zbigniew Stryj
Insp. Konarski
6.0
Bartłomiej Kotschedoff
Hryniewicz
4.3
Lidia Sadowa
Minister Kawecka
7.5
Dariusz Jakubowski
Abramski
6.3
Piotr Borowski
Agent wywiadu
6.0
Monika Dryl
Dr Magda Batorzyńska
6.5
Leszek Nitka "Dżizas" -
Magda Biegańska
Dr Łada
-
Waldemar Nowak
Sąsiad
-
Jakub Kiczyński Dziecko Sylwii -
Magdalena Kacprzak
Sekretarka w ministerstwie
6.0
Jarosław Golec "Haribo" -
Mateusz Rusin
Filip
6.9
Hanna Skarga
Psycholog
-
Norbert Kaczorowski Bednarek 10.0
Patryk Pietrzak Żołnierz -
Dominik Piotrowski Marecki -
Paweł Prokopczuk
Oficer
4.0
Rafał Gerlach
Skazany
5.0
Zdjęcia
Średnia
Maciej Lisiecki -
Kompozytorzy
Średnia
Maciej Zieliński 5.3
Kostiumy
Średnia
Anna Englert 6.0
Dominika Szozda (dodatkowy) -
Lena Firak (asystent) -
Montaż
Średnia
Michał Poddębniak -
Milenia Fiedler 5.5
Sebastian Korwin-Kulesza (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Anna Dąbrowska charakteryzator -
Magdalena Chmiel charakteryzator (dodatkowy) -
Barbara Dworakowska charakteryzator (asystent) -
Scenografia
Średnia
Janusz Sosnowski
scenograf
8.0
Wiesława Chojkowska
dekorator wnętrz
7.0
Agata Zalewska scenograf (dodatkowy) -
Katarzyna Śląska scenograf (dodatkowy) -
Anna Bieniek scenograf (dodatkowy) -
Jacek Czechowski dekorator wnętrz (dodatkowy) -
Bogdan Piotrowski rekwizytor -
Mariusz Rzepecki rekwizytor -
Krzysztof Kowalewski rekwizytor (druga ekipa) -
Michał Krauze główny konstruktor dekoracji -
Andrzej Onufrowicz konstruktor dekoracji -
Mateusz Nowacki konstruktor dekoracji -
Jan Knąber konstruktor dekoracji -
Jakub Trochanowski konstruktor dekoracji -
Kacper Trochanowski konstruktor dekoracji -
Sebastian Grochulski konstruktor dekoracji -
Rafał Garczyński konstruktor dekoracji -
Dźwięk
Średnia
Tadeusz Mieczkowski montaż muzyki -
Radosław Ochnio
dźwięk
-
Piotr Wilk mikrofoniarz -
Konrad Winconek mikrofoniarz -
Radosław Ochnio
efekty dźwiękowe
-
Grzegorz Łojowski efekty dźwiękowe -
Paweł Jaźwiecki montaż dźwięku -
Radosław Ochnio
montaż dźwięku
-
Efekty specjalne
Średnia
Arkadiusz Rośczak
pirotechnik
3.0
Marcin Będkowski efekty specjalne -
Paweł Fatalski efekty specjalne -
Julianna Lachowicz efekty specjalne -
Paweł Szczurowski efekty specjalne -
Pozostała Ekipa
Średnia
Żywia Kosińska dobór obsady -
Jakub Stolecki operator kamery -
Kacper Zieliński operator kamery -
Grzegorz Bartoszewicz operator kamery -
Paweł Żelasko prowadzący ostrość -
Katarzyna Świetlikowska prowadzący ostrość (druga ekipa) -
Lewis Wasilewski operator kamery (asystent) -
Marcin Cierluk operator kamery (asystent) (druga ekipa) -
Bogdan Modzelewski mistrz oświetlenia -
Janusz Nogal oświetlenie -
Filip Kwiatkowski oświetlenie -
Jędrzej Mańkowski oświetlenie -
Maciej Romanowski oświetlenie -
Tomasz Radziwonowicz dyrygent -
Robert Pałka fotosista -
Maciej A. Maciejewski
choreograf walk
-
Maciej A. Maciejewski
koordynator kaskaderów
-
Ewa Pieniakowska kaskader -
Adrianna Jędraczka kaskader -
Joanna Różańska kaskader -
Łukasz Czubak kaskader -
Dariusz Obrębski kaskader -
Klaudia Ludwiczak kaskader -
Paweł Jusiński kaskader -
Kamil Pardo kaskader -
Sławomir Kurek kaskader -
Laura Kapitaniak kaskader -
Marcin Popek kaskader -
Michał Pluskota kaskader -