Parasite 7.6

Cała rodzina Gi-taek jest bezrobotna i jest bardzo zainteresowana stylem życia bogatej rodziny Park. Wszystko zmienia się w momencie, gdy najmłodszy z nich (Woo Sik-Choi), dostaje posadę korepetytora córki bogatego małżeństwa. To początek niekontrolowanego "instalowania" reszty bezrobotnych u bogaczy.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1 (angielski)

Komentarze 14

justangel 7

A ja jestem rozczarowana tym filmem, chyb zbyt wiele po nim oczekiwałam, słyszałam za dużo dobrych opinii. Świetny pomysł, wiele wątków naprawdę super, ale dla mnie to zmarnowany potencjał, oczekiwałam chyba czegoś więcej albo czegoś innego. Ewentualnie, przyznaję, że być może to nie jest mój klimat, albo ja po prostu nie łapię klimatu filmów azjatyckich. Tak czy inaczej dla mnie naciągane 7/10.

als justangel 7

@justangel Mam tak samo. Wokół same ochy i achy. Oskarów stos. Film niby niezły, ale niedosyt jakiś pozostał.

justangel als 7

@als a do mnie dotarła jeszcze jedna myśl: że pomysł z tego filmu jest idealny do wyreżyserowania przez Coenów. Myślę, że to jest świetny materiał, pasujący klimatem do ich stylu, niestety w wydaniu azjatyckim tego klimatu (jak dla mnie) zabrakło.

i_darek1x 7

Interesujący scenariusz ,dobra obsada to gwarancja sukcesu tego filmu. Rozkręca się powoli i nabiera tępa z minuty na minutę . Dobrze się ogląda ;)

perlinskaa

Parasite to na prawdę świetny tytuł, który ogląda się z przyjemnością.. Tak powinno tworzyć się filmy a nie robione na jedno kopyto komedie romantyczne. .. https://ezalukaj.pl/filmy-online/parasite-online/

daniello13 9

Dawno nie oglądałem tak bardzo dobrego filmu. Nie znając opisu (kierując się raczej przyznanymi nagrodami) kilka razy zostałem wbity w fotel. Doskonałe połączenie kilku gatunków wzmacnia film jako całość.

Camizi 7

Całkiem interesująca i oryginalna fabuła. Podoba mi się, że film ten, będąc jednocześnie komedią, dramatem i thrillerem, przyjemnie tonuje wszystkie te gatunki. Parasite to film dobry, obejrzeć warto, ale… jednocześnie niczego wybitnego w nim nie dostrzegłem.