Anna 6.5

Pod skórą pięknej Anny czai się zabójcza kobieta, która jest najskuteczniejszą morderczynią rządu.

Zgłoś naruszenie Zwiastun #1

Komentarze 3

i_darek1x 4

Kilka scen efektownych które ogląda się z przyjemnością ,scenariusz poplątany że sam reżyser chyba się pogubił ? Ogólnie temat szpiegów i agentów jest dosyć nudny ?Ileż razy można oglądać to samo ? Co tu dużo mówić – szału nie ma ;)

ZSGifMan 6

Film absurdalny, realizm przedstawionych sytuacji już nawet nie równy zero czy minus 10, ale z setka lub nawet dwie na minusie i non stop się zwiększa! No, ale w końcu to tylko film, nie? ;)
Jednak jako rozrywka i coś co nie musi mieć przysłowiowych rąk i nóg, to film jest całkiem niezły, choć w moim odczuciu to sześć i tak jest nieco na wyrost. Tytułowa bohaterka wpada od pierwszych scen tego szpiegowskiego dramatu w spiralę coraz bardziej zniewalających ją zdarzeń. Każda próba oswobodzenia się i wypełnienia przyrzeczeń prowadzi tylko do kolejnych sytuacji, w których musi przyparta do muru zgadzać się bezwolnie na kolejne nieczyste układy. Akcja się toczy, trup ściele się gęsto i jedyne do czego mam duże zastrzeżenia, to jakie szkolenie jest w stanie w ciągu kilkunastu miesięcy przekształcić rachityczną dziewczynę-modelkę w zabójce pokroju Jasona Bourne’a?! Tu realizm pada na pysk, niestety nie tylko tu, ale resztę przyjmijmy za fikcję filmową niezbędną do nakręcenia atmosfery zagrożenia i szpiegowskich intryg.
Koniec filmu przynosi istny festiwal suspensów i zwrotów akcji nie ma końca. Co ujęcie dowiadujemy się, że kolejne układy zawierane były pod kolejne i tak w kółko. Trzeba naprawdę wielkiej uwagi i nie lada spostrzegawczości widza, żeby na napisach końcowych wiedzieć co się tak właściwie tam stało. Te mankamenty wynagradza wartka akcja, wiele scen kopanin, dużo strzelania, masa ciał i nawet parę razy… ognisty i szalony seks! ;D      

Śmiało można oglądać, jest niezły, ale nie spodziewać się zbyt wiele.
     

pajki_filmaniak 8

obstawiałem że będzie lipa grubo się pomyliłem warto iść do kina