Karen (Zoë Tapper) i John (Edward Speleers) stracili radość w swoim związku w chwili, kiedy dowiedzieli się, że nie mogą mieć dzieci. Teraz ich życie przypomina wegetację na granicy rozwodu. Kiedy jednak świat zaczyna pogrążać się w chaosie z powodu pandemii, która zamienia ludzi w zombie, para musi zacząć razem działać.… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz

W telewizji

Cinemax, 24 luty 2020, poniedziałek 01:15 (Polska) zobacz więcej

Na platformach streamingowych

Karen (Zoë Tapper) i John (Edward Speleers) stracili radość w swoim związku w chwili, kiedy dowiedzieli się, że nie mogą mieć dzieci. Teraz ich życie przypomina wegetację na granicy rozwodu. Kiedy jednak świat zaczyna pogrążać się w chaosie z powodu pandemii, która zamienia ludzi w zombie, para musi zacząć razem działać. Zamykają się w mieszkaniu i czekają na ratunek. Kiedy świat stoi nad przepaścią, Karen i John próbują wskrzesić utraconą miłość. opis dystrybutora

Gatunek
Komedia, Dramat, Horror
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2018-10-05 (świat)
Wytwórnia
PingPongFilm
Logical Pictures
Film i Skåne
Kraj produkcji
Dania, Szwecja
Inne tytuły
Death Do Us Part (Wielka Brytania) (tytuł nowy)
Wiek
od 18 lat
Czas trwania
95 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 2
i_darek1x 3

Temat nudny jak flaki z olejem ;) Wirus i zombi ! Jak dla mnie nic ciekawego ,nuda !

ZSGifMan 7

To na pewno nie jest komedia, bo jest zwyczajnie za mało śmieszna. Owszem czasami jest coś, co wywoła uśmiech na twarzy, ale komedia powinna bawić przez praktycznie cały film. To na pewno też nie jest dramat, bo dramat nie może być podszyty wątkami zombie apokalipsy, a takie dominują całą treść tego tytułu. Żaden to film obyczajowy, bo zawiera treści fikcyjne i wywołujące grozę, a te kwalifikują się na horror. Ten film to jednak też nie horror, a już na bank nie taki pełną gębą, bo choć coś tam było grozy, krwi i flaków, to jednak jest to jakby poboczny dodatek i zajmuje ułamek czasu ekranowego. Czym więc jest ten film? To jest dobre pytanie, wiele się nie trzeba znowu nad nim zastanawiać, bo nawet jeśli widz sam nic nie wykombinuje, to odpowiedź pada na samym jego końcu :)      
Całkiem dobry film, ja polecam, choć zapewne niektórych może znudzić nieco powolna jego akcja i dosyć klaustrofobiczny plan zdjęć — mieszkanie w bloku. Jednak uważam, że warto zobaczyć, gdyż przesłanie jakie niesie jest niezwykle pozytywne i ponadczasowe.      
     
Ad.: @Montagos

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Khaosth
24 punkty
i_darek1x
4 punkty
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…