Polityka 4.5

W „Pitbullu” Patryk Vega zajął się policją, w „Botoksie” wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa „Polityka” odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Zgłoś naruszenie Zwiastun

Komentarze 6

Arrm

Kto to kręcił – Schetyna???

dharus 4

Mimo zapowiedzi, że taki super mega film, który wyjawi prawdziwą twarz polityki właśnie, wyszła z tego szmira i zlepek złotych cytatów ludzi u władzy. Film wypchany znanymi nazwiskami i faktycznie niektórzy aktorzy dawali z siebie co się da aby ten film jako tako dało się oglądać. Mimo to jako całość nie wypada to za ciekawie. Zapowiadała się komedia, a przez cały seans ani razu się nie uśmiałem. Raczej można to traktować jako gorzka komedia pokazująca tak naprawdę nasze wybory. Bo przecież obywatele wybierają kto ich będzie reprezentował w polskim parlamencie. Jedynie warto zobaczyć wypowiedź postaci graną przez Olbrychskiego. Idealnie zagranie wieńczący wydarzenia widziane wcześniej w filmie.

pajki_filmaniak 5

może chwilami śmieszy ale ogólnie to średniak

nikowojciech 5

szkoda, że Vega idzie w to swoje pierdolenie o obnażaniu prawdy o polskiej polityce, a potem mówi że to tylko czyjaś tam wizja i żart.

vivaldik

Nie jest to rewelacja kinematograficzna ale przypomina podłość t.zw. "dobrej zmiany"; to dobrze, że można to oglądać przed wyborami !