Wojna światów 2019-

War of the Worlds

Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni… zobacz więcej

Sezony
Lata

Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią. Wszyscy ludzie na świecie czekają z zapartym tchem na kolejny kontakt z obcą cywilizacją. Później wydarzenia toczą się w błyskawicznym tempie. W ciągu kilku kolejnych dni ludzkość zostaje niemal całkowicie unicestwiona, a na opustoszałym świecie zostaje przy życiu jedynie garstka ludzi. Patrząc się na nadlatujące statki kosmiczne, ci, którzy przetrwali, zadają sobie pytanie – kim są wrogo nastawieni do nich obcy i dlaczego chcą za wszelką cenę zniszczyć Ziemię? opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Sci-Fi
Szczegóły dodaj informacje
Wytwórnia
Urban Myth Films
Canal+
Fox Networks Group Europe & Africa zobacz więcej
Kraj produkcji
Wielka Brytania, Francja, USA, Belgia
Inne tytuły
La guerre des mondes (Francja)
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
odc.: 52 minut
Wiadomości 3
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Khaosth 3

"Wojna światów" po taniości, czyli ludzkie niedobitki desperacko chowają się przed z rzadka pojawiającymi się robopsami rodem z Boston Dynamics.
Serial się wlecze, ciekawi aktorzy marnują się w dość banalnych rolach, a enigmatyczność i niekonsekwencja odnośnie obcej technologii z czasem coraz bardziej drażni. Tytuł i obsada przyciągają, ale cała reszta zawodzi. Drugiemu sezonowi szansy nie dam.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Khaosth
30 pkt.
2
Bluejohn_26
20 pkt.
3
fredaser
2 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Proszę czekać…