Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Edgar Wright |
7,3
|
|
Bradley James Allan
(reżyser drugiej ekipy)
|
||
Walter Gasparovic
(asystent)
|
||
Adam Bocknek
(asystent)
|
||
Jack Boem
(asystent)
|
||
Jeff Muhsoldt
(asystent)
|
||
Penny Charter
(asystent) (druga ekipa)
|
||
Patrick Murphy
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Michael Bacall |
7,0
|
|
Edgar Wright |
7,3
|
|
Producenci | Ocena | |
Eric Gitter
producent
|
||
Nira Park
producent
|
||
Marc Platt
producent
|
||
Edgar Wright
producent
|
7,3
|
|
J. Miles Dale
producent wykonawczy
|
||
Jeff Kirschenbaum
producent wykonawczy
|
||
Jared LeBoff
producent wykonawczy
|
||
Adam Siegel
producent wykonawczy
|
||
Scott Stuber
producent wykonawczy
|
6,0
|
|
Ronaldo Vasconcellos
producent wykonawczy
|
||
Lisa Gitter
współproducent
|
||
Joe Nozemack
współproducent
|
||
Steven V. Scavelli
współproducent
|
||
Dennis Chapman
kierownik produkcji
|
||
Michael Solinger
nadzorca postprodukcji
|
||
J. Miles Dale
kierownik produkcji
|
||
Claire Welland
kierownik produkcji
|
||
Cheryl Francis
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Marie-Claude Harnois
koordynator produkcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Michael Cera
Scott Pilgrim
|
||
Alison Pill
Kim Pine
|
6,8
|
|
Mark Webber
Stephen Stills
|
||
Johnny Simmons
Młody Neil
|
||
Ellen Wong
Knives Chau
|
4,0
|
|
Kieran Culkin
Wallace Wells
|
||
Anna Kendrick
Stacey Pilgrim
|
6,9
|
|
Aubrey Plaza
Julie Powers
|
7,2
|
|
Mary Elizabeth Winstead
Ramona V. Flowers
|
7,4
|
|
Ben Lewis
Other Scott
|
||
Nelson Franklin
Comeau
|
6,0
|
|
Kristina Pesic
Sandra
|
||
Ingrid Haas
Monique
|
||
Marlee Otto
Imprezowiczka
|
||
Will Bowes
Imprezowicz
|
||
Celine Lepage
Imprezowiczka
|
||
Mark LeRoy
Imprezowicz
|
||
Kerr Hewitt
Jimmy
|
||
Chantelle Chung
Tamara Chen
|
7,0
|
|
Matt Watts
Promotor
|
||
Erik Knudsen
Luke "Crash" Wilson
|
||
Maurie W. Kaufmann
Joel
|
||
Abigail Chu
Trisha "Trasha" Ha
|
||
Satya Bhabha
Matthew Patel
|
||
Christine Watson
Demon Hipster Chick
|
||
Chris Evans
Lucas Lee
|
7,7
|
|
Don McKellar
Dyrektor
|
||
Emily Kassie
Winifred Hailey
|
||
Jung-Yul Kim
Najemny przestępca
|
||
Brie Larson
Envy Adams
|
7,5
|
|
Mae Whitman
Roxy Richter
|
||
Tennessee Thomas
Lynette Guycott
|
||
Brandon Routh
Todd Ingram
|
7,1
|
|
Jason Schwartzman
Gideon Gordon Graves
|
||
Keita Saitou
Kyle Katayanagi
|
||
Shota Saito
Ken Katayanagi
|
||
Michael Lazarovitch
Jakiś facet
|
||
John Patrick Amedori
Hipster z lizakiem
|
||
Joe Dinicol
Hipster w windzie
|
||
Craig Strickland
Hipster w windzie
|
||
Bill Hader
(głos)
|
||
Ryan Allen
Wykidajło (niewymieniony w czołówce)
|
||
Clifton Collins Jr.
Policjant, wegetarianin (niewymieniony w czołówce)
|
7,0
|
|
Daniel Cristofori
Klient pałacu Lee (niewymieniony w czołówce)
|
||
Thomas Jane
Policjant, wegetarianin (niewymieniony w czołówce)
|
6,5
|
|
Hope Larson
Klient baru pałacu Lee (niewymieniony w czołówce)
|
||
Tara Mason
Imprezowiczka (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alexander Narizni
Klubowicz (niewymieniony w czołówce)
|
||
Bryan Lee O'Malley
Klient baru pałacu Lee (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joe Vercillo
Barman (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Bill Pope
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Keith Adams
(pomoc techniczna)
|
||
Christopher Dean
(główna pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Richard Emerson
(główna pomoc techniczna)
|
||
David Franco
(kierownik zdjęć) (druga ekipa)
|
8,0
|
|
Mark Greenberg
(pomoc techniczna)
|
||
Adrian Hodgson
(pomoc techniczna)
|
||
Martin Lake
(pomoc techniczna)
|
||
Richard Teodorczyk
(pomoc techniczna)
|
||
Robert Vigus
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Nigel Godrich | ||
Steven Price
(muzyka dodatkowa)
|
9,5
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Laura Jean Shannon | ||
Cori Burchell
(nadzorca kostiumów)
|
||
Jay Du Boisson
(asystent)
|
||
Montaż | Ocena | |
Jonathan Amos |
7,0
|
|
Paul Machliss |
6,0
|
|
Doug Caron
(asystent)
|
||
Tom Harrison-Read
(asystent)
|
||
Brigitte Rabazo
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Beck
wokalista
|
||
Beck
autor słów
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Jordan Samuel
nadzorca charakteryzacji
|
||
Jennifer Bower O'Halloran
nadzorca stylizacji
|
||
Iantha Goldberg
charakteryzator
|
||
Patricia Medina
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Marcus Rowland
scenograf
|
7,0
|
|
Nigel Churcher
dyrektor artystyczny
|
||
Odetta Stoddard
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Deryck Blake
główny rekwizytor
|
||
David G. Fremlin
projektant wnętrz
|
||
Danelle Davenport
scenopis obrazkowy
|
||
Rob McCallum
scenopis obrazkowy
|
||
Damien Segee
rekwizytor
|
||
David Best
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Britt Doughty
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
J. Ryan Halpenny
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Kimberley Zaharko
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Toni Wong
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Gerard Loret
montaż dźwięku
|
||
Ben Meechan
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Julian Slater
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Jimmy Boyle
projektant dźwięku
|
||
Wade Barnett
operator postsynchronu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Chris Burdon
mikser ponownego nagrania
|
||
Peter Burgis
imitator dźwięku
|
||
Pat Cassin
mikrofoniarz
|
||
Greg Chapman
mikser
|
||
Ed Colyer
mikser imitacji
|
||
Doug Cooper
mikser ponownego nagrania
|
||
Arthur Graley
montaż imitacji
|
||
Matthew McKenzie
mikser postsynchronu
|
||
Colin McLellan
operator postsynchronu
|
||
Zak Melemendjian
montaż dialogów
|
||
Dan Morgan
montaż dialogów
|
||
Chris Navarro
mikser postsynchronu
|
||
Andy Stallabrass
operator postsynchronu
|
||
Jason Swanscott
imitator dźwięku
|
||
Philip Young
operator postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Arthur Langevin
nadzorca efektów specjalnych
|
7,0
|
|
Marcus Rait
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Laird McMurray
koordynator efektów specjalnych
|
||
Aaron Dinsmore
technik
|
||
Cameron Patterson
technik
|
||
David Reaume
technik
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Litza Bixler
choreograf
|
||
Brendan Donnison
dobór głosu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Robin D. Cook
dobór obsady
|
||
Jennifer Euston
dobór obsady
|
||
Allison Jones
dobór obsady
|
||
Kyle Limkilde
dubler
|
||
Nick Kontsalakis
księgowy (asystent)
|
||
Kyla McFeat
księgowy (asystent)
|
||
Simone Lindo
księgowy (asystent)
|
||
Jennifer Omoth
księgowy (asystent)
|
||
Bradley James Allan
koordynator kaskaderów
|
||
Dan Belley
układacz
|
||
Rhye Copeman
kaskader
|
||
Neil Davison
kaskader
|
||
Tig Fong
układacz
|
||
Carl Fortin
kaskader
|
||
Joey Kippax
kaskader dublujący
|
||
Reuben Langdon
kaskader
|
6,0
|
|
Chris Mark
kaskader dublujący
|
6,0
|
|
James Mark
kaskader dublujący
|
||
Christopher McGuire
kaskader
|
||
Cheryl Quiacos
kaskader dublujący
|
||
Paul Rapovski
koordynator kaskaderów
|
||
Steve 'Shack' Shackleton
układacz
|
||
Alan Tang
kaskader
|
||
Samantha Win
kaskader
|
6,7
|
|
Alicia Turner
kaskader
|
||
Jennifer Vey
kaskader dublujący
|
||
Amy WY Wong
kaskader dublujący
|
||
Fred Place
główny zecer
|
||
Kim Lim Loo
tworzący w technologii cyfrowej
|
||
Stephen Bennett
zecer
|
||
Zac Campbell
zecer
|
||
Graham Day
zecer
|
||
Yasmine El-Ghamrawy
zecer
|
||
Dominique Fiore
zecer
|
||
Jeremy Hey
zecer
|
||
Matthew Jacques
zecer
|
||
Megumi Kanazawa
zecer
|
||
Jan Maroske
zecer
|
||
Naveen Medaram
zecer
|
||
Milos Milosevic
zecer
|
||
Alberto Montañés
zecer
|
||
Hojin Park
zecer
|
||
John Purdie
zecer
|
||
Richard R. Reed
zecer
|
||
Olivier Ryard
zecer
|
||
Paul Venn Stirling
zecer
|
||
Lim Young
zecer
|
||
Russel Bowie
operator kamery
|
||
Anand Dorairaj
zecer
|
||
Max Armstrong
operator kamery (asystent)
|
||
Michael Carr
operator kamery (asystent)
|
||
Angelo Colavecchia
operator kamery
|
||
Brad Crosbie
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Mark Cyre
operator kamery (asystent)
|
||
Ben Gervais
operator kamery
|
||
Ben Lichty
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
David Orton
operator kamery (asystent) (druga ekipa)
|
||
Jaclyn Young
operator kamery (asystent)
|
||
Robyn Clarke
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brent Robinson
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Amanda Wojtaszek
operator kamery (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…