Psy 3. W imię zasad 7.2

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer (Bogusław Linda) wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego" (Cezary Pazura). Ich spotkanie zmieni wszystko.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Władysław Pasikowski 7.6
Paweł Powolny (asystent) -
Iwo Barycz
(dodatkowy)
-
Diana Cebula (dodatkowy) -
Scenariusz
Średnia
Władysław Pasikowski 7.6
Producenci
Średnia
Klaudiusz Frydrych producent -
Janusz Dorosiewicz współproducent -
Ewa Jastrzębska kierownik produkcji -
Piotr Zygo współproducent -
Agata Dybul współproducent -
Marta Klin współproducent -
Katarzyna Nowicka kierownik produkcji (asystent) -
Sylwia Rajdaszka koordynator produkcji -
Joanna Ochman kierownik produkcji (dodatkowy) -
Aleksandra Goral kierownik produkcji (dodatkowy) -
Robert Tamborowski kierownik produkcji (dodatkowy) -
Aktorzy
Średnia
Cezary Pazura
Ppor. Waldemar "Nowy" Morawiec
7.7
Bogusław Linda
Franz Maurer
7.9
Marcin Dorociński
Wit
8.0
Jan Frycz
"Panicz"
6.9
Sebastian Fabijański
Damian
7.2
Tomasz Schuchardt
Cegielski
7.7
Mirosław Baka
Komendant
7.6
Dominika Walo
Ola
8.0
Artur Żmijewski
Radosław Wolf
6.8
Edward Linde-Lubaszenko
Tadeusz Stopczyk
7.4
Arkadiusz Jakubik
"Morales"
7.5
Jacek Beler
"Lewar"
8.5
Wojciech Zieliński
Dyżurny Kołodziej
6.8
Eryk Lubos
"Spinaker"
7.7
Aleksandra Linda Janka -
Dominika Kluźniak
Patolog
7.2
Valentin Tomusyak Jakuszyn -
Magdalena Szczerbowska
Angela
-
Iwona Katarzyna Pawlak
Mariolka Morawiec, żona "Nowego"
5.0
Jan Napieralski Tomek -
Sandra Drzymalska Sandra -
Michalina Robakiewicz Posterunkowa 6.0
Arkadiusz Bazak
Generał
7.4
Henryk Niebudek
Cieć przy kamienicy
6.0
Jerzy Braszka
Cieć w ZMS
6.0
Kamil Przystał
Rybak
-
Marcin Stępniak
Polak
-
Piotr Wojtkowski Wróbel -
Adam Kupaj Dyżurny w komisariacie -
Jakub Kornacki Bramowy -
Marcin Sitek
Mundurowy
-
Kordian Rekowski Zbrojmistrz -
Józefina Siwko Bułgarka -
Dominik Nowak
Komiwojażer
-
Kamila Wojciechowicz
Żona Kołodzieja
-
Krzysztof Ogonek Ochroniarz Jakuszyna -
Piotr Głuchowski Ochroniarz Jakuszyna 4.0
Sergiusz Wolak Ochroniarz Jakuszyna -
Nico Rogner Bankier z Zurychu (głos) -
Zdjęcia
Średnia
Maciej Lisiecki -
Mariusz Hargot (pomoc techniczna) -
Paweł Dylik (pomoc techniczna) -
Łukasz Gapiński (pomoc techniczna) -
Kompozytorzy
Średnia
Michał Lorenc 7.8
Kostiumy
Średnia
Małgorzata Braszka -
Monika Ugrewicz (dodatkowy) -
Katarzyna Śródka (dodatkowy) -
Kaja Śródka (dodatkowy) -
Filip Wakuła (asystent) -
Grzegorz Rosiak (garderoba) -
Montaż
Średnia
Jarosław Kamiński 8.0
Agata Cierniak (współmontażysta) -
Sebastian Korwin-Kulesza (asystent) -
Charakteryzacja
Średnia
Janusz Kaleja
charakteryzator
-
Stanisław Doliński charakteryzator (dodatkowy) -
Błażej Pintara fryzjer -
Magdalena Chmiel efekty specjalne makijażu -
Grzegorz Rosiak charakteryzator -
Scenografia
Średnia
Wojciech Żogała
scenograf
-
Jacek Turewicz scenograf (dodatkowy) -
Bartosz Mrozowski scenograf (dodatkowy) -
Urszula Korwin-Kochanowska współscenograf -
Anna Bieniek dekorator wnętrz -
Grzegorz Rzepecki rekwizytor -
Jarosław Niebrzydowski rekwizytor -
Andrzej Rokicki rekwizytor -
Zbigniew Tomaszewski konstruktor dekoracji -
Robert Chodycz konstruktor dekoracji -
Edward Porczyński konstruktor dekoracji -
Piotr Piekarski konstruktor dekoracji -
Rafał Bułka konstruktor dekoracji -
Paweł Sujkowski konstruktor dekoracji -
Mateusz Adach konstruktor dekoracji -
Bartosz Piotrkowicz konstruktor dekoracji -
Daniel Wieruch konstruktor dekoracji -
Daniel Tomaszewski konstruktor dekoracji -
Tomasz Majewski konstruktor dekoracji -
Albert Bułka konstruktor dekoracji -
Jakub Bossowski rekwizytor -
Dźwięk
Średnia
Bartłomiej Bogacki dźwięk -
Kacper Habisiak
dźwięk
-
Marcin Kasiński
dźwięk
-
Michał Pracz mikrofoniarz -
Przemysław Dzięgiel mikrofoniarz -
Jacek Gołąb mikrofoniarz -
Krzysztof Bogucki mikrofoniarz -
Rafał Paczkowski mikser muzyki -
Rafał Paczkowski montaż muzyki -
Michał Bagiński montaż dialogów -
Bartłomiej Bogacki montaż dialogów -
Adam Szlenda montaż dialogów -
Ewa Wrzesińska montaż dialogów -
Filip Krzyżykowski montaż efektów dźwiękowych -
Michał Wilczewski montaż efektów dźwiękowych -
Efekty specjalne
Średnia
Bartłomiej Stępniak pirotechnik -
Marek Maryniak pirotechnik -
Rafał Supranionek pirotechnik -
Dariusz Łoboda pirotechnik -
Witold Stępniak pirotechnik -
Fabian Stępniak pirotechnik -
Igor Stępniak pirotechnik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Magdalena Szwarcbart
dobór obsady
-
Nadia Lebik
dobór obsady
-
Bartosz Mrozowski fotosista -
Zbigniew Modej
koordynator kaskaderów
-
Zbigniew Modej
kaskader
-
Piotr Wojtkowski kaskader -
Józef Stefański
kaskader
-
Piotr Juszczyk kaskader -
Michał Stefański kaskader -
Paweł Latos kaskader -
Marcin Popek kaskader -
Włodzimierz Lubelski kaskader -
Marcin Drabicki kaskader -
Paweł Grzybczyk kaskader -
Mateusz Nawrot kaskader -
Piotr Granica kaskader -
Krzysztof Koziorzemski kaskader -
Mirosław Pisarek kaskader -
Tomasz Kędzior kaskader -
Piotr Głuchowski kaskader 4.0
Sergiusz Wolak kaskader -
Sebastian Pietraszak kaskader -
Krzysztof Adamowski kaskader -
Krzysztof Ogonek kaskader -
Jan Gawin-Niesiołowski kaskader -
Remigiusz Szelągiewicz kaskader -
Norbert Możdżyński kaskader -
Grzegorz Sielewicz kaskader -
Małgorzata Ptaszyńska kaskader -
Marcin Czarzasty kaskader -
Marek Modzelewski mistrz oświetlenia -
Bogdan Modzelewski mistrz oświetlenia -
Michał Janowski oświetlenie -
Marcin Kubik oświetlenie -
Dariusz Kuc
oświetlenie
-
Michał Mizak oświetlenie -
Krzysztof Kawula oświetlenie -
Michał Sobczyński oświetlenie -
Tomasz Karnowski operator steadicam -
Jarosław Wierzbicki
operator steadicam
-
Jakub Dobiasz operator steadicam -
Jakub Różański operator steadicam (asystent) -
Oskar Zieliński operator steadicam (asystent) -
Ksawery Zylber operator kamery -
Kacper Zieliński operator kamery (dodatkowy) -
Grzegorz Bartoszewicz operator kamery (dodatkowy) -
Mateusz Zwoliński operator kamery (dodatkowy) -
Ireneusz Dąbrowski dyrektor techniczny -
Wojciech Janiszewski dyrektor techniczny -
Zuzanna Hencz producent efektów wizualnych -
Justyna Juszczyk koordynator efektów wizualnych -
Marcin Drabiński nadzorca efektów wizualnych -
Sylwester Lipiński efekty wizualne 6.0
Jakub Petruk efekty wizualne -
Sergii Kostyshyn efekty wizualne -
Roman Pron efekty wizualne -
Sebastian Faliński efekty wizualne -
Janusz Budzyn efekty wizualne -
Piotr Zdanowicz efekty wizualne -
Jan Białek efekty wizualne -
Adam Klemens
dyrygent
-
Zbigniew Gustowski kamerzysta (asystent) -
Tomasz Ruszkowski kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Katarzyna Świetlikowska kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Piotr Les kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Radosław Kokot kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Paweł Żelasko kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Piotr Maciejewski kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Robert Kuliński kamerzysta (asystent) (dodatkowy) -
Michał Pruski
kamerzysta (asystent) (dodatkowy)
-