Pozbawiony uczuć zamaskowany morderca Michael Myers, którego jedynym celem jest zabijanie ludzi zaatakuje po raz kolejny.
Pozostałe zwiastuny
Komentarze do filmu 6
pajki_filmaniak 5

Niestety ta część słabsza o wiele od poprzedniej kurczę zawiodłem się troszkę 5/10

EpicKama_14 6

Zawiodłem się… Idzie obejrzeć ale 🤪

ArucardPL 6

Mocne zabójstwa, świetna muzyka, solidna reżyseria. Poza tym nadmiar głupoty i niedobór konsekwentności w zdecydowanie zbyt dużym stężeniu.

Asmodeusz ArucardPL 6

tak to jest jak 3 osoby robią scenariusz i każda ma inną wizję całości, dodając od siebie, są ciekawe momenty, ale całość wygląda jak posklejane kawałki, a wątek polowania na zabójcę i ogólnej paniki tragiczny, plus geje na siłę upchani

LakiLou 10

Nowy Halloween to taki typowy slasher ni mniej ni więcej. Trzeba jednak dodać, że posiada on masę nawiązań do całkowicie pierwszej odsłony cyklu. Wyłapywanie tego typu smaczków to sama przyjemność podczas seansu. Do tego wszystkiego trzeba przyznać, iż mamy tutaj do czynienia z krwawą jatką i to dosłownie. Halloween chyba jeszcze nigdy nie było tak krwawe jak teraz. Czekam z ciekawością co zaprezentują w finalnej części.

ana481516 6

"The more he kills, the more he transcends into something else impossible to defeat. Fear. People are afraid. That is the true curse of Michael.". 5-6/10.

Więcej informacji

Proszę czekać…