Wściekłość 2019

Rabid

Rose po sprzeczce z przyjaciółką wychodzi z imprezy, wsiada na skuter i wściekła pędzi przed siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na rozpędzoną ciężarówkę, pod którą wjeżdża. Kobiecie udaje się przeżyć wypadek, jednak jej twarz zostaje poważnie uszkodzona, zamieniając ją w jej własnych oczach w potwora. Nadzieją na… zobacz więcej

Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Stephen Huszar
jako Dominic
Greg Bryk
jako Dyrektor
Stephen McHattie
jako Dr Keloid
Hanneke Talbot
jako Chelsea
C.M. Punk
jako Billy
Benjamin Hollingsworth
jako Brad Hart
Jen Soska
jako Ellie
Amanda Zhou
jako Paige
Avaah Blackwell
jako Modelka Guntera
Sylvia Soska
jako Bev
Lynn Lowry
jako Dr Cynthia Burroughs

Rose po sprzeczce z przyjaciółką wychodzi z imprezy, wsiada na skuter i wściekła pędzi przed siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na rozpędzoną ciężarówkę, pod którą wjeżdża. Kobiecie udaje się przeżyć wypadek, jednak jej twarz zostaje poważnie uszkodzona, zamieniając ją w jej własnych oczach w potwora. Nadzieją na powrót do zdrowia i normalnego życia jest eksperymentalny zabieg w tajemniczej klinice. Efekty operacji przechodzą najśmielsze oczekiwania Rose – jej twarz wygląda lepiej niż przed wypadkiem. Pozbawiona blizn i okaleczeń dziewczyna z cichej szarej myszki zamienia się w ambitną, kreatywną i pewną siebie kobietę. Ceną za urodę są jednak nasilające się koszmary i narastająca potrzeba… picia krwi. W tym samym czasie po mieście rozprzestrzenia się choroba wywołująca u ludzi nienaturalną wściekłość. opis dystrybutora

Gatunek
Horror, Sci-Fi
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2019-08-26 (świat)
Wytwórnia
Back 40 Pictures
Media Finance Capital (współpraca produkcyjna)
Amcomri Film Partners (sponsoring)
Kraj produkcji
Kanada
Czas trwania
107 minut
Budżet
5 000 000 USD
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
ZSGifMan 7

Całkiem dobry, świetna charakteryzacja łamane na efekty specjalne, widać że film tani i aktorzy mało znani, ale dali z siebie dużo, a już szczególnie odtwórczyni głównej roli nie dość, że ładna i atrakcyjna, to jeszcze zagrała bardzo wiarygodnie, krwawe sceny przerażające, ale tylko te z wypadku i operacji, bo potem jakby się komedia zaczynała i choć dalej krew się leje już zaczyna się robić śmiesznie.      
Warto zobaczyć, choć długo się rozkręca i zapewne nie każdemu się spodoba, ja polecam.      
     

                          [ SPOILERY O SPOILERACH W TYM GŁUPIM OPISIE ! ]      

           

P.S.      
Ten "opis" dystrybutora jest kompletnie z czapy, chociaż lepiej pasowałoby powiedzenie w bardziej dosadny sposób, że z 4liter!      
Po pierwsze cały jest JEDNYM WIELKIM SPOILEREM! Po drugie zaczyna się od jakichś bzdur i komuś fantazja popuściła wodzy:
“Rose po sprzeczce z przyjaciółką wychodzi z imprezy, wsiada na skuter i wściekła pędzi przed siebie, zupełnie nie zwracając uwagi na rozpędzoną ciężarówkę, pod którą wjeżdża. "      
bo ona owszem wsiada na skuter, ale raptem ledwie ruszyła, nie mówiąc już o pędzeniu na oślep przed siebie, a dwa to jaka ciężarówka, jak zdmuchnęło ją coś o bliżej nie określonym kształcie i nie było to wystarczająco pokazane! Reszta tego "opisu" jak cię mogę, ale w momencie, gdy w opisie jest zawarte tak dużo z zakończenia filmu, jego całej drugiej połowy, to jaki sens potem oglądać?!      
Całe szczęście, że nie mam zwyczaju czytać przed oglądaniem takich wypocin, bo wtedy bym się wściekł! :[]      
     
P.S. 2
Półtorametrowy penis spod pachy służący do atakowania ofiar i… picia krwi — mega!      
Uśmiałem się ;D      
     

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

fredaser
46 punktów
Khaosth
11 punktów
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…