Żniwiarz 2007-2009

Reaper

Przez pierwszych 20 lat swojego życia, Sam często zastanawiał się dlaczego rodzice pozwalali mu na tak dużo. Czy chodziło o szkołę, sport czy wybór tego, co chciałby robić w przyszłości. Mama Sama i tata zawsze godzili się iść po najmniejszej linii oporu. W związku z tym, Sam nawet nie poszedł na studia, zatrudnił się w… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,

Odcinki zobacz wszystkie 31 odcinki

Sezony
Lata

Zwiastuny Zobacz wszystkie 3 zwiastuny

Zdjęcia Zobacz wszystkie 14 zdjęć

Obsada Zobacz pełną obsadę

Bret Harrison
jako Sam Oliver
Tyler Labine
jako Bert "Sock" Wysocki
Missy Peregrym
jako Andi Prendergast
Rick Gonzalez
jako Ben Gonzalez
Andrew Airlie
jako Pan Oliver
Ray Wise
jako Diabeł
Kyle Switzer
jako Kyle Oliver
Richard Burgi
jako Mike Volta
Ken Marino
jako Tony
Lucy Davis
jako Sara

Fabuła

Przez pierwszych 20 lat swojego życia, Sam często zastanawiał się dlaczego rodzice pozwalali mu na tak dużo. Czy chodziło o szkołę, sport czy wybór tego, co chciałby robić w przyszłości. Mama Sama i tata zawsze godzili się iść po najmniejszej linii oporu. W związku z tym, Sam nawet nie poszedł na studia, zatrudnił się w miejscowym sklepie ze sprzętem domowym, a teraz zbija bąki, godzinami wysiadując przed telewizorem nad grami wideo. Jego luzackie życie skończyło się w dniu, kiedy skończył 21 lat i dowiedział się, dlaczego rodzice przez lata pozwalali mu na ciągłe obijanie się - przed narodzinami zaprzedali jego duszę diabłu. Skruszeni rodzice próbują wytłumaczyć mu okoliczności, które zmusiły ich do takiego posunięcia, Sam nie jest w stanie pojąć o co, w tym wszystkim chodzi. I co się z nim dzieje. Od lat był stale obijającą się czarną owcą rodziny, jego młodszy brat Kyle był zmuszany do przynoszenia świadectwa z czerwonym paskiem, zajmowania pierwszych miejsc w zawodach sportowych i uczestnictwa w kółkach pozalekcyjnych. Jeden zazdrościł drugiemu, bracia nie uświadamiają sobie, że o ich życiu decydowały siły, których nie potrafią zrozumieć. opis dystrybutora

Gatunek
Akcja, Przygodowy, Komedia, Dramat, Fantasy
Słowa kluczowe
miłość, przyjaźń, polowanie, szatan zobacz więcej

Zobacz także

Szczegóły

Premiera
2008-03-23 (kino), 2007-09-25 (świat)
Kraj produkcji
USA, Kanada
Czas trwania
odc.: 45 minut

Wiadomości zobacz wszystkie 2 wiadomości

Recenzje

Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję

Komentarze 5

Avatar square 200x200

lifemovie 2008-01-14 3

Słaby – Fabuła jest cienka, naprawdę cienka, serial zanim się rozkręci to jak flaki w oleju, zresztą nawet jak się rozkręci to też flaki w oleju. Postać łapacza uciekinierów denerwuje mnie. Film jest przewidywalny i nudny. Ani to bajka dla dzieci ani film dla starszych. 3/10 :)

Trikster lifemovie 2008-01-14

a kto Ci każe brać ten serial na poważnie? Nie uważam, że to jest jakiś superhicior, ale mnie przynajmniej rozwesela.

lifemovie lifemovie 2008-01-15 3

> Lukasz N o 2008-01-14 13:07:16 napisał:
>
> a kto Ci każe brać ten serial na poważnie? Nie uważam, że to jest jakiś
> superhicior, ale mnie przynajmniej rozwesela.

Mnie nawet tyle nie, po prostu nudzi mnie ten film, nie dam rady oglądać. :)

Trikster 2007-10-31

Ciekawe… – Pierwszy odcinek najlepszy, kolejne trzy odcinki na niższym poziomie. Bardzo fajne wątki humorystyczne, graniczące niemalże z absurdem. Efekty jak efekty serialowe, nie za dobre nie najgorsze.

raven6 2007-10-05 6

6/10 – po obejrzeniu pilota.. spokojnie moge dac 6.. niezle efekty jak na serial.. i odrobina humoru ida tutaj dobrze w parze.. czekam na 2 odcinek..

Współtworzą