Jestem REN 2019

Renata, jej mąż Jan i ich syn Kamil prowadzą pozornie szczęśliwe i spokojne życie za miastem. Jednak niewytłumaczalne wydarzenia z pewnego wieczora sprawiają, że to się diametralnie zmienia. Jan znajduje posiniaczoną Renatę w szopie, a Kamila leżącego na podłodze. Ponieważ żadne z nich nie jest w stanie wyjaśnić, co się… zobacz więcej

Reżyseria
Aktorzy
, ,
Marta Król
jako Renata
Olaf Marchwicki
jako Kamil
Janusz Chabior
jako Psycholog PNC

Renata, jej mąż Jan i ich syn Kamil prowadzą pozornie szczęśliwe i spokojne życie za miastem. Jednak niewytłumaczalne wydarzenia z pewnego wieczora sprawiają, że to się diametralnie zmienia. Jan znajduje posiniaczoną Renatę w szopie, a Kamila leżącego na podłodze. Ponieważ żadne z nich nie jest w stanie wyjaśnić, co się stało, Jan sugeruje, aby pójść na terapię rodzinną. Renata nie jest przekonana do tego pomysłu, ale ostatecznie się zgadza. Decydują się na wyjazd do zamkniętego ośrodka. Podczas sesji z psychoterapeutą Renata informuje go, że ma na imię Ren i jest androidem. Najnowszym typem sztucznej inteligencji, pozbawionym błędów i w wersji full emocjonalnej… opis dystrybutora

Gatunek
Sci-Fi, Dramat, Thriller
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2020-06-19 (kino), 2019-11-06 (świat)
Dystrybutor
Holly Pictures
Wytwórnia
Storygeist
Holly Pictures sp. z o.o.
Kraj produkcji
Polska
Inne tytuły
Panacea (tytuł roboczy)
I am REN (tytuł międzynarodowy)
REN (tytuł roboczy)
Czas trwania
75 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 1
Khaosth 8

Tajemniczy incydent, przestraszony syn i wyszczerbiona (wykasowana?) pamięć – dramat matki która jeżeli nie chce zostać zutylizowana musi poznać prawdę, choć nie może ufać nikomu (włącznie z samą sobą).
Zaskakująco dobry film w pełni skoncentrowany na bohaterce i ciągle wodzący widza za nos (do tego sensownie). Po świeżym rodzimym SF już od dawna bym się tego nie spodziewał.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

Khaosth
84 punkty
Czechu
4 punkty
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

  • Opisy
  • Recenzje
  • Słowa kluczowe

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…