Prey 2019/V

Po tym jak jego ojciec zostaje zabity przez bandytów Toby, udaje się na bezludną wyspę, by w samotności poradzić sobie z traumą. Jak się wkrótce okazuje na wyspie mieszka już tajemnicza Madeleine jej matka oraz prastary demon. Zdany na łaskę dziewczyny Toby musi odkryć prawdę nim demon przyjdzie po niego.

Reżyseria
Scenariusz
,
Aktorzy
, ,
Logan Miller
jako Toby
Kristine Froseth
jako Madeleine
Jolene Anderson
jako Matka Madeleine

Po tym jak jego ojciec zostaje zabity przez bandytów Toby, udaje się na bezludną wyspę, by w samotności poradzić sobie z traumą. Jak się wkrótce okazuje na wyspie mieszka już tajemnicza Madeleine jej matka oraz prastary demon. Zdany na łaskę dziewczyny Toby musi odkryć prawdę nim demon przyjdzie po niego. Asmodeusz

Gatunek
Przygodowy, Horror
Słowa kluczowe
latarnia, wyspa, strach, opętanie zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2019-07-19 (świat)
Wytwórnia
Blumhouse Productions
Hyde Park Entertainment
Tremendum Pictures
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
Solo (tytuł roboczy)
Czas trwania
85 minut
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Komentarze do filmu 3
ana481516 6

Niby 36% w moim guście na filmwebie a mi się kuźwa podobało :D Plus za muzykę i oryginalną końcówkę.

i_darek1x 3

Akcja napięta jak "baranie jaja" ;) Strach się bać i szkoda czasu !

LakiLou 5

Niskobudżetowy horrorek za produkcją, którego stało między innymi studio Blumhouse, które dostarczyło nam już parę naprawdę niezłych produkcji w tym gatunku. Jak wypada natomiast ta pozycja? Muszę przyznać, że zaskakująco pozytywnie. Duża w tym zasługa plot twistu, który w pewnym momencie następuje. Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się go. Trochę ten film zyskał w moich oczach dzięki temu, Największy problem mam tutaj jednak z zupełnie niepotrzebnymi retrospekcjami, które zupełnie nic tutaj nie wnoszą oraz grą aktorską głównego bohatera. Logan Miller wypadł bardzo słabo.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Asmodeusz
48 pkt.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dźwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…